Перейти к содержанию
Eos

6 вершин за 6 годин

Рекомендуемые сообщения

Коли все це було на рівні задумки мало хто вірив в те, що це реально. Але після тижнів планування і скептицизму дзвінок із Буковелю про те, що вертоліт є і вони готові у п'ятницю вечером перевернув моє життя з ніг на голову на тиждень.

Ідея була досить проста і зрозуміла - використати вертопльот для підьому на всі 2-х тисячники і зібрати крю з людей яким можна довірити своє життя у таких умовах і спуститись вниз.

Завдання ускладнювалось різними формальностями у вигляді фіксацій рекорду, операторів, різним станом снігу, ніким не катаними лініями і т.д. Але це було круто.

Суботу, неділю і половину понеділка ми відчували на собі яке тяжке життя прорайдерів які чекають погоди. Занятися було буквально нічим. Єдиний цікавий момент з усіх цих днів був інструктаж з техніки безпеки з пілотами. Все почалося з понеділка вечора, коли після оглядового обльоту ми мали фото всіх вершин і намітили приблизні лінії спусків, розташування операторів місця висадки і підбирання.

s640x480.jpg

При обльоті здавалося що снігу немає як такого. Фірн, бурий лід (з гелікоптера здавалося що це таки лід) сніг тільки у затінених кулуарах.

s640x480.jpg

Оскільки перед нами стояло завдання обкатати 6 вершин і "рекорд" мав бути встановлений хотілось зробити все максимально безпечно і без травм, тому лінії обиралися якомога простіші і без "лютого фрірайду". Цей факт мало радував бо маючи можливість катнути хелі і їздити по звичайних схилах... Нє очєнь.

s640x480.jpg

Місце дислокації "табору" для рятувальників та посадки гелікоптера у випадку неможливості сісти десь ближче було обране на Заросляку. Коли гелікоптер прилетів туди ми стали кумирами жіночої збірної не то по боротьбі не то по боксу, і вони не хоітли нас відпускати на наше небезпечне завдання обліпивши вертопльот з усіх сторін.

s640x480.jpg

Першою вершиною був Гутин Томнатек, оскільки там напередодні була залишена на ніч моя камера, щоб зняти як куховарилась для нас погода на хребті. Пізніше саме цей стратегічний рух дозволив нам таки встановити рекорд, тому що ми зробили 3 вершини (Гутин, Ребра, Бребенескул) і завезли першу групу на Піп Іван на одній заправці вертопльота.

s640x480.jpg

s640x480.jpg

Гутин Томнатек був до нас привітний, його південно-східний кулуар був відпущеним і ми дуже круто катнули. На Ребрах через непорозуміння з операторами внизу довелося довго траверсувати схил до кулуару у який їх висадили. У кулуарі сніг був чудовий. З Бребенескула лінію я вибрав невдало і прийшлось їхати по задутому снігу в перемішку з фірном і льодом. Загалом день проходив чудово і все йшло по плану.

Одну групу (2 райдера 2 опреатора) вертопльот закинув на Піп Іван, а нас з Юрою Дербахом та двома іншими операторами забрали на Буковель, де поки вертопльот заправлявся и шикарно пообідали першим другим і кампотом, поки Катя і Слава сиділи голодні коло обсерваторії. Ми зжалились над ними і привезли їм снікерсів :-D) Опреатори з ачас нашої відсутності пропонували зняти їм лав-сторі :-D)

s640x480.jpg

На Попі Івані гелікоптер не зміг сісти внизу, тому оператору прийшлось вискакувати з нього на льоту поки він зависав над схилом, а нам після спуску по задутому як бетон горбатому фірно-снігу (де кант зірвався і я пролетів метрів 50 не маючи об що зачепитись на пузі як пінгвін до першого снігу) довелось залазити в висячий коло нас вертопльот. Але тоді якось про те не думалось. Тіло виконувало те що мало для того щоб таки виконати завдання.

Наступною вершиною була Говерла. На Говерлу крім нас вивезли ще і весь наш табір безпеки з Заросляку і по фірну твердому як бетон був "масовий" спуск зазнятий з вертопльота. Нам бракувало часу і ми спустились тільки до Малої Говерли.

s640x480.jpg

На спуску Юра повів себе як справжній буковельський лижник і збив бордера який їхав перед ним (т.е. мене :-D). Все обійшлось і ми посміявшись полетіли на Петрос.

s640x480.jpg

Ми планували спускатись по головному кулуарі Петроса на північ, але оскільки сніг там був 100% задутий і прихоплений в тіні в бетон ми вирішили що бетону на сьогодні досить і спустились по південному ребру і потім в південно-західний кулуар. Сніг в кулуарі був просто божественний і став чудовим завершенням дня.

s640x480.jpg

Поки гелікоптер літав на останню дозаправку щоб забрати нас ми святкували те, що ми зробили. Спустились з 6-ти 2-х тисячників за 6 годин.

s640x480.jpg

Дякую Буковелю і особисто Олександру Шевченку за здійснення мрій не однієї людини.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Це :bb:

Це щось нереальне! аж не віриться що таке провернули! МОЛОДЦІ! Вітаю Вас! !! :az:

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Реально КРУТО!

почти нереально для Украины,но факт!почёт и уважуха всем райдерам,организаторам,операторам.

ждём полное видео ...

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Видосик интригующий!!!! ЖДУ!!!!

Казалось бы- конец сезона, да нет!!! Кто хочет- тот будет.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

УУУХХХ!!! Это мегожесть!

Ждем главный видос...

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Добрался до компа )))

Скоро напишу свой взгляд на этот трип. Могу сказать одно, теперь я понимаю почему все суровые фрирайдеры вечно не стриженые и потрёпаные и выглядять старше, а вы попробуйте ждать погоду 3 дня когда у вас "всё включено" и бухло тоже ))), так что это работенка только для людей которые готовы идти на любые жертвы ради фри ))

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты
Добрался до компа )))

Скоро напишу свой взгляд на этот трип. Могу сказать одно, теперь я понимаю почему все суровые фрирайдеры вечно не стриженые и потрёпаные и выглядять старше, а вы попробуйте ждать погоду 3 дня когда у вас "всё включено" и бухло тоже ))), так что это работенка только для людей которые готовы идти на любые жертвы ради фри ))

+ не только к стальным я...м, но и к стальной печени ;)

Полный видос ждем ;)

Изменено пользователем Бегемот

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Крутотенюшка) Ждемс видяху... А почему под конец сезона, когда уже начинает подтаивать и снег не такой пушистый? Совсем не выходило раньше?!

Пы.Сы.

откуда музыка? :)

Изменено пользователем Сан Саныч

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Круто ребятки! Зачет =)

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

что-то видео никто не постит

Круто, хули.

Изменено пользователем the.geka

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты
что-то видео никто не постит

Круто, хули.

крутяки :)

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Молодцы, что еще можно добавить. Пару вопросов.

Это реклама Буковели или нет, если нет, то какова цена вопроса? Я понимаю что идея была простая, но все же интересна реализация этой идеи.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Отличный видосик!

На мой взгляд маловато в видео Сэта, каталова, Сэта, правды и хэли, нарезка из какой-то попсни в то время как настроения хорошего фрирайда не передано. Но надо учитывать , что это должно нравится Букавелю Жду видос про фрирайд из которого нахрен вырежется ньюскул на плашмяке и добавится то что было непосредственно во время ожидания погоды и хэли (вертолёты, уборки, каталово, чики , элитный алкоголь, джакузи - ну все эти приятные штуки которые сопровождают крутейших фрирайдеров, вы в курсе). Так , что ждем версию кина от Эоса.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты
Отличный видосик!

На мой взгляд маловато в видео Сэта, каталова, Сэта, правды и хэли, нарезка из какой-то попсни в то время как настроения хорошего фрирайда не передано. Но надо учитывать , что это должно нравится Букавелю Жду видос про фрирайд из которого нахрен вырежется ньюскул на плашмяке и добавится то что было непосредственно во время ожидания погоды и хэли (вертолёты, уборки, каталово, чики , элитный алкоголь, джакузи - ну все эти приятные штуки которые сопровождают крутейших фрирайдеров, вы в курсе). Так , что ждем версию кина от Эоса.

Ну мля ЗВЕЗДА :rofl: :rofl: :rofl:

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

унылое кино. вообще ниочем, кино о встегивании в лыжи.

не раскрыта тема про

(вертолёты, уборки, каталово, чики , элитный алкоголь, джакузи).

если есть еще варианты - выкладывайте!

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты
унылое кино. вообще ниочем, кино о встегивании в лыжи.

не раскрыта тема про СИСЬКИ

если есть еще варианты - выкладывайте!

больше вариантов и быть не может.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Когда выйдет полный фильм?

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты
Когда выйдет полный фильм?

да, когда?

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

ДА...,ГДЕ .... джакузи и реальный фрирайд... :)

шото EOS долго нарезает.... :)

зы: да нормально снято,а для Украины просто событие!

зыы:джакузи уже тоже неактуально,на морке купальный сезон открыт с апреля...

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Я в захваті!

Молодці! Всій команді великий респект!!! :ay: Сподіваюсь ви не зупинитесь на досягнутому і ми побачимо нове відео у наступному сезоні!

Такі люди надихають!

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты
ми побачимо нове відео у наступному сезоні!

До речі, розширене відео (28 хв) вже на Ютубі і на фейсбуці.

Але думаю буде коректніше якщо Стас сам його тут виставить.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

сорі, в домашнє не заглядав :)

тепер і тут лінк буде.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти

  • Последние посетители   0 пользователей онлайн

    Ни одного зарегистрированного пользователя не просматривает данную страницу

×