VeniaB

Сноубордист
 • Публикации

  22
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

1 Нет репутации

О VeniaB

 • Звание
  Утюг
 • День рождения 22.07.1994

Информация

 • Пол
  Мужчина
 • Город
  Львів
 • Борд
  Rome Reverb Rocker
 • Крепления
  Forum Shaka
 • Ботинки
  Forum Antenna
 1. Хтось може порадити толкового інструктора на Драгобраті? Для початківця. Поїздка планується на 11.02-12.02. Дякую.
 2. А який взяв, і який розмір? Бо в мене Holt M-ка. То трохи завеликий, катаю в літніх підкладках через це.
 3. От чого такі класні штуки завжди на Л-ХЛ? З моїм хоббітським ростом 169см ...
 4. Можна хоть контакти ваші, поза форумом? Ато 5 днів відповіді нема.
 5. Точно не пам'ятаю ціну, але взагалі не дорого(20-25 грн, але я дуже не впевнений). Біля витягу на 2А. Там невеличка площа з інфраструктурою Буковелю
 6. Unforgiven Board Bag тільки з ручкою, чи є плечевий ремінь?
 7. Походу про мене забули
 8. Приватні повідомлення - перебор в тебе. Мило venchakbogdan(собака)gmail.com Цікавить, чи є ручка через плече? І як саме можна його носити, як рюкзак(як воно виглядавє)? Також місткість. Чи поміститься борд 151 см з кріпленням+боти+захист і т.д. ? А про фото, то цікавить, як речі всередині складаються? Тобто чи речі лежать горбом посередині сумки, чи рівномірно?
 9. http://thegoodride.com/snowboard-reviews/rome-reverb-rocker/ Їм я більше вірю. І я десь недавно писав про неї на форумі, пошукай.
 10. Рюкзак набитий бутербродами і термосами закидуєш в камеру схову(не пам'ятаю, скільки коштує, але досить дешево). Коли захотілось перекусити, забрав рюкзак і наїдаєшся Наскілкьи я пам'ятаю, потім його можна знов вернути в камеру схову, або ж возити з собою(він вже пустий жеж)
 11. Don Sun займається таким. Він мені і допоміг. В приват скину його контакти, в нього все і розпитаєш.
 12. Купив цю доску осінню. Зараз чекаю можливості випробувати її в горах А за те, що ніколи так не купляв, не парся Я теж спочатку не хотів ризикувати, але воно того варте. Тимбільше все класно доставили і дешево. Тільки вот їхати буде десь місяць, якщо дешевою доставкою, можливо трохи більше( врахуй, що НР і Різдво скоро).
 13. В чергу на бронь, якщо belya-dj не купить І одразу детальніші фото, якщо можна.
 14. Яка фірма хоть? Наскільки міцний і витривалий матеріал?
 15. Я вот на цей сезон купив собі таку. Чекаю можливості випробувати. Так вот, вибирав її як універсальну дошку на всі випадки життя(приблизно твої критерії вибору). Начитався нереальної кількості відгуків і порад людей. Ніколи не чув, що вона жорстка. Середня жорсткість, навіть кажуть, що між середньою і м'ягкою. А кожен сайт і виробник має свою шкалу жорсткості, тому все відносно. http://thegoodride.com/snowboard-reviews/rome-reverb-rocker/ тут собі прочитай про неї.