Перейти к содержанию
Borges

Свято Грибів у Ворохті 11-13 вересня

Рекомендуемые сообщения

Цих вихідних ви навряд чи побачите таку ж саму кількість творчих людей у своєму місті, як завжди. А все тому, що більшіст із них пороз"їжджається по Україні в різні боки.Так співпало, що на ці вихідні в різних куточках нашої країни відбуватимуться різні фестивалі, такі як давно знаний Коктебель Джазз фест та свято бринзи у Рахові. 

Проте завжди цікаво бути на тих фестивалях, які тільки зароджуються і проводяться вперше. Такими неперевершеними були Шешори 2004 і 2005 років. 

Сьогодні увагу привернув новий фест Свято грибів у Ворохті, який запланований на 11- 13 вересня. Неоднозначні плакати і сайт кольорові, ні , ДУЖЕ кольорові сонця, слони, ворони з отакенними очисками, гриби з різними кружальцями на шапочках різко піднімають настрій і інтригують. І все це під патронатом губернатора області Палійчука. (я б зрозумів, якби то був Чернівецький)

У прогамі такі знані колективи, як Acoustic Swing Band, Бурдон, Очеретяний Кіт, Пропала грамота, купа діджеїв на Космічній сцені, Степан Гіга, Богдан Сташків і т.д. 

Фішка фестивалю в його «грибності» - гриби як харч і як проводир кудись там у загробне життя. З огляду на це все має буди дуже цікаво і весело. Ми особисто плануємо бути. Сайт свята

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

гггыыы, псилоцибы вроде в июле соберали ...

или это из запасов старых будут варить ?

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

А я еду, а я еду :))))))

Ууууу будет жост, я в предвкушении

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

цікавий формат свята - там буде і фольк і електронна музика. Діджеї будуть на так званій "Космічній сцені", яка, як просять організатори, має бути вільною від алкоголю і тютюну...

це шоб чуваки-грибоєдови не позагинались. 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Скажем НЕТ бухлу и тютюну , скажем ДА ГРИБАМ ГРИБАМ ГРИБАМ  :ag:

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

не была в карпатах на этом всем...но у мя как раз в это время грибное настроение было в крыму!))))))

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти

  • Последние посетители   0 пользователей онлайн

    Ни одного зарегистрированного пользователя не просматривает данную страницу

×