Перейти к содержанию
Eos

Брескул Freeride

Рекомендуемые сообщения

Поскольку в ЖЖ у себя я пишу на укр, переводить мне лень, поэтому «как есть» :)

Навів я, значить, будильник на 4-30 ранку, бо в 5-40 виїзд, а я знаходився не дома на роботі, і шо? І забув змінити щоб будильник дзвонив не тільки по буднях. То ж ця мегакрута субота почалась з того, що проснувся я в 5-20 сам (слава Богу!) і спізнившись на 20 хв на точку збору таки поїхав катати.

Дорога туди запам'яталась туманом з видимістю метрів 5, і темнотою. Ближнє світло — ніц не видко, дальнє світло — біла стіна за метр від машини. Жуть. Я хоч і не був за рульом, але не спав всю дорогу вдивляючись в туман, і намагаючись не проворонити дорогу.

Приїхали, на КПП ше нікого в таку рань не було, доїхали до Заросляка, послали якогось васю який хотів отримати оплату за стоянку (SICK!), перекусили і пішли через полонину Пожежевську на Брескул.

0011tbz3.jpg

Дорога була не дуже важкою, йшлося так-собі, бо в горах я давненько не був, та і сидячий образ життя останніми місяцями дається в знаки. Треба в зал.

0011w2er.jpg

Вперше побачив кулуар, по якому планувався спуск... Офігів :)

0011x68z.jpg

0011yxkw.jpg

Більша частина групи пішла траверсом Пожежевської на хребет, userinfo.gifarieska  з татом на скі-турівських лижах пішли нагору. Стас подряпався за ними. Щоб вас не обманювали сліди від лиж — снігу в більшості по... гм... яйка. І іти по такому снігу просто жахливо.

0011z676.jpg

Піднімався собі піднімався.... Короче до вершини я так і не догріб, спустився до траверса по якому всі йшли на борді, трохи прокатався :)

001201fh.jpg

Догрібали до вершини...

00121wbh.jpg

Брескул, Говерла, кулуар спуску.

00122x1s.jpg

Влізли на вершину! Я з Говерлою. «Я вищий!»©

00123fyx.jpg

Петрос, коханка, я, Говерла. Я всерівно вищий :-D

00124ba5.jpg

001255bw.jpg

Спуск був чудовий... божественний... нереальний. Сніг був трішечки підмерзлий і пухлий, тобто дошка не тонула, швидкість була, і кантуватись було — одне задоволення. Я по таких схилах ще не катався, але мушу сказати — мене вперло. Впав я один раз в кінці, коли вже не було ні нахилу ні нічого. Розслабився і ніс моєї фрістайлерської дошки трохи зарився :)

Юра запропонував піти стрибнути зі скелі сусідньої від місця де ми зупинились щоб всіх дочекатись. Стрибнули.

00126rr2.jpg

У мене правда приземлення вийшло оригінальним :-D Приземлив-молоток-поїхав :-D) Але як на перший такий дроп — сайдьот.

00127569.jpg

Далі всі поїхали на Заросляк. Лісом я по дефолту їздити не люблю, про це історія умовчить. добрався до дороги, і злетів звідти швидше любого ленд-крузера :-)) На Заросляку трохи оклигали, попили чаю-соків-глінтвейну, і пішли стрибати. Кікер вже був :)

00128r7w.jpg

Відверто зізнаюсь, що це був трамплін з найбільшим прольотом з якого я стрибав, то ж було спочатку трошки стрьомно. Але освоївшись після кількох гребів я спочатку трохи криво приземлив пробне маленьке Bs180, а потім його ж але з ТАКИМ прольотом, що оргазм від цього польоту в мені до цих пір буяє :-) 

0012924x.jpg

0012a5sw.jpg

Изменено пользователем Eos

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Йоу!

Вітаю з обнкаткою твого нового ROME (кста це перша була окатка чи вже ні?)

Коли їздив?

Скільки часу зайняли підьоми?

Де хвото інших лижників?

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Дякую :)

та я обкатував його раз на буковелі вже, та і в місті пару разів))

Їздив позвчора, підьом був один, зайняв десь години три-чотири (хз, не дивився на годинник).

Фото лижників можеш глянути тут :-D

http://photofile.com.ua/users/olavin/3796114/

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Эх, черногорский хребет, соскучился по нему :) Супер, молодцы)

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты
Эх, черногорский хребет, соскучился по нему :)

+1 Ох и красота там зимой ееее

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

что стоит жильё в заросляке ? как договаривались?

почему выбрали именно брескул?

тоже хочу сходить на черногору или петрос. вот продумываю как бы всё организовать

как дорога до заросляка сейчас? до куда можно подъехать на машине аки бобарь ?

может на следующих выходных сгоняю. Kosty4ek, вижу тебе тоже неимётся ) хошь ?

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Ехали на один день, за жилье никто не спрашивал. На Брескул потому что большая часть группы была на прошлой неделе на Говерле.

Петрос это тоже Черногора ;)

Дорога — мы доехали на девятке :-)

Изменено пользователем Eos

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты
может на следующих выходных сгоняю. Kosty4ek, вижу тебе тоже неимётся ) хошь ?

якщо тільки на вихідні, то я хошь ;)

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты
якщо тільки на вихідні, то я хошь ;)

да, только на выходные

короче, я ещё посоветуюсь с другими туристами, как бы лучше организовать маршрут и можно будет решать более конкретно

напиши мне в аську, чтоб тут тему не засорять.

195-604-883

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты
Eos, как много времени в таких условиях занял подъём? и сколько спуск ?

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Поднимались через метеостанцию Пожежевська, траверсом горы Пожежевська на хребет, и на Брескул.

Заняло часа 4 +/-

Но погода была ИДЕАЛЬНОЙ, и снег был более-менее нормальный для ходьбы.

Спуск... даже трудно сказать) До часа, но это с учетом того что ждали всех, что прыгали со скалы которая не совсем на линии спуска была, по лесу немного пешком идти пришлось (минут 10)... Короче тут индивидуально)

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти

  • Последние посетители   0 пользователей онлайн

    Ни одного зарегистрированного пользователя не просматривает данную страницу

×