Перейти к содержанию
adok

травма колена

Рекомендуемые сообщения

Сколько ходил к врачам .. всегда они меня огорчали ... Подворачивал ногу - прихожу к врачу .. смотрим ... Врач говорит: Ну переломов вроде нет .. ну давай напишем разрыв связки ?

Это врач меня спрашивает =))))))

Прокручивал колено ... заведующий травм. отделения(лечащий сборников) посмотрел .. разрыв мениска - операция. Заключение у него такое. Хотя там не было никакого разрыва. И т.д.

Не ну есть хорошие врачи, знакомая у меня, которая в том числе и в тибете обучалась, всегда выручала.

А так то ли уровень у врачей такой .. то ли они преклоняються перед деньгами и забывают свой уровень ... Операции - это же явный доход. А может куда проще перестраховаться, чем брать на себя ответственность. Сложно тут.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

НУ у меня как оказалось.. който ушиб мениска. и потмоу собралось очень много воды и я не мог согнуть колено. ПРосто я не начал сразу его лечить. хотя бы уменьшить хотьбу в первые длни, и перевязывать колено бинтом. Сейчас уже все более мение нормально, в воскресенье катал, трудно пока что. Вчера джибил немного тоже сложновато но легче чем на горе.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты
НУ у меня как оказалось.. който ушиб мениска. и потмоу собралось очень много воды и я не мог согнуть колено. ПРосто я не начал сразу его лечить. хотя бы уменьшить хотьбу в первые длни, и перевязывать колено бинтом. Сейчас уже все более мение нормально, в воскресенье катал, трудно пока что. Вчера джибил немного тоже сложновато но легче чем на горе.

Товарисч, не шути с коленом, бо будэ горэ.

Поверь на слово.

Изменено пользователем Ben

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты
НУ у меня как оказалось.. който ушиб мениска. и потмоу собралось очень много воды и я не мог согнуть колено. ПРосто я не начал сразу его лечить. хотя бы уменьшить хотьбу в первые длни, и перевязывать колено бинтом. Сейчас уже все более мение нормально, в воскресенье катал, трудно пока что. Вчера джибил немного тоже сложновато но легче чем на горе.

У мене щось подібне було літом,отримав травму при звичайному присіданні на одній нозі "пістолетіком",по при те, що перед цим робив добрий розігрів і розтяжки.

Нажаль тоді піти в інститут ортопедії невдалось бо якраз відїжав,але до звичайного лікаря хірурга пішов.Направив на узі.В результаті запалення меніска, але дякувати ніякого розриву чи тріщини нема,хоча біль дивна була,віддавало і спереду коліна і ззаду.Здавалось би просте запалення,пройде і все, але вже добрих 4місяці заживає і досі дає про себе знати. Боюсь аби як не сталось коли почну сезон,навантаження ітд,щоб знову не повторити. Пізніше ще ходив на МРТ переконатись.Все добре. Взагалі маю намір піти в інститут ортопедії і обстежити коліна, ато в мене є вроджене коли при згинанні сустав видає хруст. Цей частий хруст від зіскоку чашечки і міг бути мотивацією надриву.Але це все ще тіки предстоїть дізнатись після обстеження у спеціалізованого лікаря. 

Изменено пользователем NAVRAS

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

скажите какие есть мази для колен ? :)

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты
скажите какие есть мази для колен ? :)

Толку тобі з тих мазей... :bl: Всі мазі мають поверхневий ефект, не можуть вони проникнути до суглобової порожнини

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты
скажите какие есть мази для колен ? :)

правду Вовк каже, все з середини потрібно лікувати.Мазі для колін думаю нема взагалі,а от для всіх суглобів є і вони справді можуть тіки частково зняти біль і  запалення.

Ну і я так само задумався над цим питанням якщо організм не відтворює в потрібній мірі речовину (смазку)для нормального функціонування суглобів, то чим жеш її поповнити-покращити!? Почитав,попитав у знайомих лікарів.Не буду рекламувати цей дорогущий препарат тому як в нас народ суєвірний, якшо шось то сразу треа прийняти всі ліки в горло.Спочатку ж варто проконсультуватись чи справді є така необхідність, а тоді вже взнавати що приймати. Сам по собі я прибічник погляду що природа дає в своїх продуктах все необхідне і навіть більше прозапас,головне триматись раціону. І до прийому лікарських засобів відношусь дуже скептично.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

У меня обнаружили артроз коленного сустава после травмы, полученной в прошлом году. Диагноз поставил ортопед Сергиенко в этой клинике http://orthoped.in.ua/ru/sovremennoe_lechenie_artroza_sustavov.html и назначил уколы Синокром в колено. У кого есть опыт лечения этим препаратом или другими препаратами гиалуроновой кислоты?

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

я скажу более точно:

никаких надрывов не может быть если не было кровоизлияние, то есть синяка.

не согласна. у меня надрыв связки был, а кровоизлияния не было, только отёк. так что не ведитесь на онлайн-гуру, народ. При травмах коленей, топайте к спорт. травматологам, бо вариантов там масса..

По поводу мазей, то усьо фигня, а по поводу колёсиков, для тех, кто катает по 40-50 и больше дней в году нужно праильное питание и доп. помощь для выработки суставной жидкости.

Изменено пользователем Перебийніс

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

У меня обнаружили артроз коленного сустава после травмы, полученной в прошлом году. Диагноз поставил ортопед Сергиенко в этой клинике http://orthoped.in.ua/ru/sovremennoe_lechenie_artroza_sustavov.html и назначил уколы Синокром в колено. У кого есть опыт лечения этим препаратом или другими препаратами гиалуроновой кислоты?

Синокром хорош но нужно постоянно колоть 3-4 укола раз в квартал, на худой конец перед сезонов вкалыватся

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

В таких случаях нужно на рентген бежать со всех ног и консультироваться у травматолога. Иначе грозит серьёзными проблемами и рецидивом в будущем.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Мда, хто як хоче, так і дроче. )))

Почитав тему, висновки прикольні: 1. Ніхто не довіряє лікарям. 2.Більшсть вірить в мазі. 3. Всі бояться операції і тягнуть до останнього.

Мій досвід: 

- купіть страховку, не жлобіться. Рекомендую UNIQA. я придбав страховку з покриттям "Весь світ", класифікація "від нещасного випадку + спорт". Всі травми вони класифікують по спец.таблиці, відшкодування йде у відсотках. Травма коліна (меніска) - 5% + 10% при необхідності оперативноговтручання. Сума страхування 100 000 грн. Якщо втрачаєте працездатність - рахують ще дні на лікарняному і доплачують %. Відгуки всі хороші, на наступному тижні я маю забрати в них свою компенсацію;

- при будь-яких травмах/болях - звертайтесь до лікаря. Симптоматика різних травм доволі схожа. Згадуючи всі свої травми, я все зводив до: а) "А, розтягнння!, помажу мазями і пройде"; б) "Замотаю еластичнм бінтом чи поношуортез і пройде!" Ніфіга воно не проходить. Біль вщухає, так, але травма залишається і прогресує до наступного рецедиву. А він, зазвичай, лише помножує проблему і посилює травму;

- кожна травма індивідуальна і жоден з учаснків форуму вам не нашаманить, що саме з вашим коліном. Відповідь і повну картину дасть лише системна діагностика УЗД+рентген+МРТ. А остаточну відповідь, якщо є ушкодження - тільки артроскопія. В моєму випадку МРТ показувало лише розрив рога медіального меніска. Артроскопія показала, що ушкоджений також і латеральний меніск, і хрящ;

- не відкладайте на потім. Чим довше тягнете з лікування, тим гірше. Операція по резекції меніска досить безболісна сама по собі. При простих випадках людина вже на наступний день йде додому на своїх двох з тростинкою. Через тиждень уже можна давати фіз.навантаження. При складніших випадках (як в мене) реабілітація довша: 2 тижні на милицях, на ногу ставати не можна, щоб загоївся хрящ. Потім курс хондропротектора і реабілітація. До середини листопада буду в строю.

- лікаря обирайте за відгуками друзів (успішна операція є додатковим аргументом) ну і по його особистих якостях. Багато разів чув, що 2лікарі радили операцію, але от один професор все розрулив і я без операції одужав". Ну або "колінний суглоб - це мікрокосмос і краще туди взагалі не втручатись, все саме розсмокчеться". Ну і ще "в мене був розрив меніска, але все саме заросло, лікарі самі в шоці". Це все байки зі склєпа. Меніск не заросає сам і не самовідновлюється. При розриві він починає виходити із звичного положення і стирати хрящ. Звідси і болі в коліні. Як наслідок, можна позбутись і меніска, і хряща. Ну це не смертельний вирок, звісно ж. Сьогодні проводять успішні операції по заміні колінного суглоба, коштують 1,5-2 К зелених. Але воно вам треба? Вартість оперції на меніску чи звязках значно дешевша.

  • Годнота 3

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

большинство людей воспитаны родителями и бабушками из СССР и мазь или лист капусты в их воспитании - были основными методиками лечения разорванных менисков, вот и получаешь результат))) К своему телу надо относиться как к сложному механизму, которому надо делать ТО регулярно.

Но можно воспользоваться более радикальным способом - отпиливаешь больную ногу и ставишь спортивный протез) дорого и сердито!

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Просто сейчас подход такой у врачей - что не травма - резать нахер на операцию и 30к грн. 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты
В 21.09.2016в18:15, Kensai сказал:

Просто сейчас подход такой у врачей - что не травма - резать нахер на операцию и 30к грн. 

Це в яких лікарів такий підхід? Я орієнтуюсь на власні відчуття, плюс сходив до ще одного лікаря. Бігати по 5-6 різних, щоб потім робити якісь висновки про їхню компетентність чи некомпетентність теж можна. Якщо є час, терпіння і бажання встановити істину. Але навіть тут на форумі більшість подібних походеньок зводяться до оперативного втручання. Винятки - коли не надто чітка картинка МРТ і окремі спеціалісти не можуть дати заключення однозначно. Мені обидва лікарі чітко сказали одне і те ж (плюс в заключенні МРТ було написано аналогічне): 1. Розрив заднього рогу меніска. 2. Більш докладну картинку дасть лише артроскоп. Порівнявши сказане із висновками фахівця з центру, де я робив МРТ (всі три експерти між собою не пов*язані, мені ніхто не футболив і не перенаправляв), я визначився. 

 

Ну і по факту - артроскоп показав те, чого не показувало МРТ - ушкодження хряща і латерального меніска. А лягати на операцію чи ні - це справа особисто кожного. І аж ніяк не 30К. В Залізничній лікарні це 4500 за перебування в реанімації, 5400 за ліки і обладнання. Окремо (і по бажанню, без примусу) платите гонорар хірургу (такси нема, кожен визначає сам). 

 

З хворим коліном можна жити до старості. Мазюкати, бинтувати, носити ортези. Часом буде гірше, часом краще. Запальні процеси минатимуть, але от артроз, остеопороз і склероз тканин прогресуватимуть. Ну і хрящ потихеньку буде під*їдатись (якщо проблема в менісках). 

З надірваними зв*язками теж люди ходять, навіть бігають. Ну, вилітає коліно, втсавили назад і ок. 

 

Мені коліна потрібні для роботи впродовж всього року. Взимку на снб і лижах, влітку на кайті. Передишка на відновлення буквально - квітень і жовтень. Весь інший час я даю навантаження на ноги. А сидячому офісному планктону можна і яєчком викочувати все.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Раз уж пошла такая песня, что бы не создавать новую тему у меня вопрос.

Кто может подсказать/порекомендовать врачей по лечению колена в городе Одесса?

Что бы не бегать как говорит grabli по 5-7 враче.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

В Одесі є чудовий форум в Адреналіну. Може краще їм писати?

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты
В 24.09.2016в13:29, grabli сказал:

Це в яких лікарів такий підхід? Я орієнтуюсь на власні відчуття, плюс сходив до ще одного лікаря. Бігати по 5-6 різних, щоб потім робити якісь висновки про їхню компетентність чи некомпетентність теж можна. Якщо є час, терпіння і бажання встановити істину. Але навіть тут на форумі більшість подібних походеньок зводяться до оперативного втручання. Винятки - коли не надто чітка картинка МРТ і окремі спеціалісти не можуть дати заключення однозначно. Мені обидва лікарі чітко сказали одне і те ж (плюс в заключенні МРТ було написано аналогічне): 1. Розрив заднього рогу меніска. 2. Більш докладну картинку дасть лише артроскоп. Порівнявши сказане із висновками фахівця з центру, де я робив МРТ (всі три експерти між собою не пов*язані, мені ніхто не футболив і не перенаправляв), я визначився. 

 

Ну і по факту - артроскоп показав те, чого не показувало МРТ - ушкодження хряща і латерального меніска. А лягати на операцію чи ні - це справа особисто кожного. І аж ніяк не 30К. В Залізничній лікарні це 4500 за перебування в реанімації, 5400 за ліки і обладнання. Окремо (і по бажанню, без примусу) платите гонорар хірургу (такси нема, кожен визначає сам). 

 

З хворим коліном можна жити до старості. Мазюкати, бинтувати, носити ортези. Часом буде гірше, часом краще. Запальні процеси минатимуть, але от артроз, остеопороз і склероз тканин прогресуватимуть. Ну і хрящ потихеньку буде під*їдатись (якщо проблема в менісках). 

З надірваними зв*язками теж люди ходять, навіть бігають. Ну, вилітає коліно, втсавили назад і ок. 

 

Мені коліна потрібні для роботи впродовж всього року. Взимку на снб і лижах, влітку на кайті. Передишка на відновлення буквально - квітень і жовтень. Весь інший час я даю навантаження на ноги. А сидячому офісному планктону можна і яєчком викочувати все.

100% - якщо меніск скоріше порван, то треба зробити артроскопію та вирішити питання за 15-30 хвилин, ніж розвалити хрящ та потім міняти суглоб повністю. Інша ситуація, коли точно не зрозуміло, чи порван меніск. Тоді варто пройти курс консервативного лікування. Якщо допомогло - добре. Якщо ні, тоді артроскопія - може таки порван, а може щось, що МРТ не показує - скол хряща і т.п.....

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Ну, власне. Хтось, бігаючи по лікарях, шукає "соломинку", щоб не оперуватись. Щоб бодай один сказав, що можна без артроскопії. Так з моїм давнім товаришем. Ще три роки тому він жахливо мучився - розрив задньої хрестоподібної на мотику. З чотирьох лікарів один таки сказав, що "якщо не турбує - не парся". І ще батя йому це повторив (у баті вже прооперовані коліна" і якийсь корєш. От він і не зробив досі.

Цікаво, якби в нього гнив зуб і мордяку рознесло б на півтора шапки - чи терпів би він? )

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Теееекс, тепер питання шукрного-соціального характеру. Був на плановому огляді, як і просили, через 2 місяці. Результати ок, але є одне але. З ним і звертаюсь до всіх, хто вже пережив це.

Укол гіалуронової кислоти комусь припусували? Який препарат призначали? За моєю інформацією, препарат дороги. І дорогий зокрема й тому, що продавець продає не поштучно, а пачками. Хоча призначають всього 1-2 уколи. За деякими оцінками, вартість - 300 євро. 

Можливо є сенс купити препарат в складчину, бо я не готовий зараз, навтіь ціною власного коліна, викласти таку суму. Це майже стільки ж, як коштувала сама операція. Препарат "Снохром форте уан №1". 

Хто що скаже?

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты
10 часов назад, handball сказал:

 В этом сезоне то же была мысль смазать сустав гиалуроном через две недели в Зельден у меня есть твой телефон ( созванивались насчет красных штанов найк) сейчас не в украине- буду завтра наберу. А вообще по своему многолетнему опыту больных коленей лучшее лечение- тренировки ( для меня орбитрек скакалка приседания без больших отягощений выпады- бег уже нет, отлично велосипед и тд)

В мене при невеликих некомпресійних навантаженнях починається набряк в задній частині коліна. Так що хотілося б якось зрозуміти, куди рухатись. Виставив аналогічну тему в себе на ФБ - там така заруба почалась. В основному між прихильниками плазмотерапії (типу це дешевше і не менш ефективно) і прибічниками гіалуронки. При чому випадків з плазмою - два проти одного з кислотою. Типу і дівчини був розрив меніска і тріщина в хрящі - але після кількох плазмо-уколів все стало ок, катосила сезон на вейку без операції навіть. Інший чєл прооперував два коліна і колов плазму - теж все ок.

А от гіалуронщику плазму вкололи не та, тому він довго мучився, поки не кольнув кислоту. Ну таке. Я зараз просто фінансово на кислоту не вигребу. Один укол ще можливо, яко куплю за нормальну ціну. Але не 2-3. А от на плазму, навіть при ціні 1000 грн - цілком так.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Помогают и гиалуроновая кислота и факторы роста. Цена и на то, и на другое колеблются очень прилично. Для факторов роста есть куча разных систем и шприцов - подешевле и подороже. Не всегда и не обязательно, что подороже лучше, но есть свои нюансы. Иногда все-таки лучше) В дорогих шприцах-пробирках для факторов роста (PRP, плазмы обогащенной тромбоцитами) уменьшается влияние человеческого фактора - т.е. у сестры или реже врача, которые готовят факторы, меньше шансов ошибиться, набрать не тот слой и т.п. (не обязательно ошибка будет иметь фатальный эффект, но, просто, укол может быть намного менее эффективный или если наберут сильно много лейкоцитов вместе с тромбоцитами больше вероятности резкой воспалительной реакции, которая за 1-5 дней обычно проходит, но неприятна). Но в специальных дорогих шприцах/пробирках факторы часто получаются менее концентрированными, что может уменьшать эффективность и из-за большего количества получаемого вещества не давать ввести все за раз в мелкие зоны... В общем - нет ничего идеально. И в зависимости от локализации проблемы, от наличия пробирок,оборудования, специальных центрифуг и режимов центрифугирования в них, и т.п., и просто от того, какая сестра эти факторы готовит ( в плане того, сможет ли она нормально набрать нужную фракцию из пробирок...) врач выбирает оптимальный на его взгляд способ введения. + можно набрать 20 мл крови и получить из них 2 мл факторов, а можно набрать 60 мл и получить и ввести сразу не 2, а 6 мл. Но всегда ли 6 лучше , чем 2. Часто да, но далеко не всегда. Не в каждое место стоит вводить большие объемы факторов....

Гиалуроновая кислота тоже не так проста, как кажется. Какие-то препараты хорошо переносятся, но имеют меньший эффект. Какие-то более эффективны, но часто колено опухает и болит 1-3 дня после инъекции. У каких-то препаратов оба эти момента учтены - побочные болевые синдромы и опухание сустава редки, а эффективность высокая, но цена ощутимо выше... Да и просто по медицинским показаниям есть различия - молодым пациентам с незначительными повреждениями хряща чаще лучше менее концентрированные препараты гиалуроновой кислоты, а при выраженном артрозе и пациентам в возрасте - более концентрированные. Но и это не аксиома.

Сравнивать гиалуронку и факторы роста (плазму) не совсем корректно. У них несколько разные механизмы действия. Это как сравнивать машинное масло и воздушный фильтр в двигателе. Что важнее и лучше. Да они по разному защищают двигатель. Смотря чего мы больше хотим добиться. Иногда можно/стоит и то, и другое использовать.

Изменено пользователем kotyuk
  • Годнота 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты
В 03.12.2010 в 16:55, Montan сказал:

А так то ли уровень у врачей такой .. то ли они преклоняються перед деньгами и забывают свой уровень ... Операции - это же явный доход. А может куда проще перестраховаться, чем брать на себя ответственность. Сложно тут.

Это еще хорошо, когда операции помогают. В 50% они только вредят. Или назначают дорогущие лекарства, а полное выздоровление даже и не гарантируют.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Народ привет. Если кому предстоит операция на колене, отдам бесплатно вот такой бандаж. Использовался мной на операции, потом лежал дома.  Можно постирать и юзать. 050-973 01 03

 

11.jpg

  • Годнота 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти

  • Последние посетители   0 пользователей онлайн

    Ни одного зарегистрированного пользователя не просматривает данную страницу

×