Перейти к содержанию
qwertylolman

Ищу Графитиста

Рекомендуемые сообщения

Собственно нужен человек который может нарисовать красивое граффити на сноуборде.

С меня пиво и краска :az:

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Ну не знаю как за пивко, а вот за бабос тебе, наверное, смогу помочь в мастерских где делают аэрографию. Ну а как найти их я думаю говорить не стоит :)

я когда-то хотел заморочиться рисунком на доске, даже сделал в PS то что хочу, но потом как-то забил...

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты
Ну не знаю как за пивко, а вот за бабос тебе, наверное, смогу помочь в мастерских где делают аэрографию.

Кэп, ты? а чего не под своим логином? (:

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Насколько я знаю :) человеку нужен чувак который сможет разрисовать доску. Просто балонами. Ведь стены народ рисует, причем иногда очень классно.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

ИМХО, человеку нужен мозг и кнопка "Поиск"

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Блин никогда не мог этого понять, люди готовы за свои деньги покупать краску и с риском получить по шапке разрисовать стену.

Но когда ему говоришь : "Вот место, вот краска - нарисуй" сразу начинают денег хотеть

Объясните мне глупому че так?

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Я тобі з задоволенням поясню, бо сам художник.

Якщо фермер любить свою роботу, і цілими днями пропадає на городі, вирощуючи картоплю, то це не значить, що я можу підійти до нього, і сказати - чувак, от тобі мішок і лопата, накопай мені кілограмів так зо 20, я хочу їсти.

Якщо це художник, а не дітвора що малює на стінах непрілічності, то малювання - його хліб. Так само, як і адвоката, офісного працівника, продавця чи представника будь-якої іншої спеціальності. І те, що його хліб приносить йому задоволення, не значить, що він має працювати безкоштовно.

А коли він намалював щось на стіні, то намалював тому, що йому захотілося там намалювати, його малюнок будуть бачити, і буде бачити він сам, і це - приємно. А розмалювати "за красочку" комусь борд, я б напрімєр, бажанням не згорав.

але, може хтось і знайдеться, шукайте..

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Ну що можу сказати... Вітаю ви перша людина яка змогла нормально відповісти на запитання :)

В принципі десь так воно і є, але не варто забувати що це також може бути непоганою практикою та рекламою

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

:) радий, що відповідь зрозуміла.

щодо реклами чи практики - можливо, в цьому є зерно істини. Але, уявіть - катається чувак на схилі з розмальованою "за красочку" дошкою, і його питають - "ух ти, а хто це тобі так її круто?"

він дає координати художника, який так нормально себе розрекламував, до художника дзвонять, реклама спрацювала, він називає суму, а йому відповідають: "чувак, ти шо, я знаю шо ти працюєш за пивко і красочку, а на мені, значить, ти вирішив заробити??"

так шо всьо не так просто :)

Изменено пользователем Homer J. Simpson, Ph.D

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты
:) радий, що відповідь зрозуміла.

щодо реклами чи практики - можливо, в цьому є зерно істини. Але, уявіть - катається чувак на схилі з розмальованою "за красочку" дошкою, і його питають - "ух ти, а хто це тобі так її круто?"

він дає координати художника, який так нормально себе розрекламував, до художника дзвонять, реклама спрацювала, він називає суму, а йому відповідають: "чувак, ти шо, я знаю шо ти працюєш за пивко і красочку, а на мені, значить, ти вирішив заробити??"

так шо всьо не так просто :)

а хто каже що я буду палити контору і казати що розмалювали за пиво? (:

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти

  • Последние посетители   0 пользователей онлайн

    Ни одного зарегистрированного пользователя не просматривает данную страницу

×