Перейти к содержанию
drmom

Завдання підвищеної складності....хелп!

Рекомендуемые сообщения

мушу признатись (розкаятись), шо я з самого початку пішов неправильним шлахом, шо все мало бути наоборот.....

вот тепер всьо є і лишилось купити ботінки(((

вимоги:

жорсткість 6-7

шнуровка: бажано класика

ціна: до 200$ разом зі знижкою

бажано носок круглої форми

стиль катання: софткарв/фрірайд

.................................

ше казав мені 1 інструктор, що боти десь за 2 сезона розбиваються, і їх жорсткість падає на 2-3 пункта.....якби мені здається шо він правий, але брати боти жорсткості 8-9 якось тоже очко грає......

....................................

сподобалась модель Deelux Empire 11/12 (і в ціну походу вписується по знижках)

скажіть за і проти або порадьте кращий варіант....і чи варто взагалі брати фасттрек?

наперед дякую!!!

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

ейййй...куда всі поділись???

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Я в своих ботах катал 5 сезонов и норм. Только боа сломалась на 5й и пятка начала протекать. Были россиньйол. Жесткость поменялась но не дофига сильно мягче стали. Катать не мешали. А вообще пройдись по магазам . За 200 баксов можно нормальные боты взять. Даже если через 2 года раздолбуться, то 200 баксов не так уж и много, и все равно ты ж не будешь щас брать боты для про, а возьмешь для начинабщего, по эт в любом случае придется менять их, когда начнешь прогрессировать.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты
Я в своих ботах катал 5 сезонов и норм. Только боа сломалась на 5й и пятка начала протекать. Были россиньйол. Жесткость поменялась но не дофига сильно мягче стали. Катать не мешали. А вообще пройдись по магазам . За 200 баксов можно нормальные боты взять. Даже если через 2 года раздолбуться, то 200 баксов не так уж и много, и все равно ты ж не будешь щас брать боты для про, а возьмешь для начинабщего, по эт в любом случае придется менять их, когда начнешь прогрессировать.

дякую!

ну я вже 3 роки катаюсь, хотілось б шось норм купити.....та я б так зробив, але в нас в франіку бордшопів галяк, а взуття в них взагалі майже не лишилось....хз чи то в київ їхати шото міряти, але я фіг туда доберусь поки євро((((

сьодня був в бумерангу, так в них делюксів нічо нема 41.5 розміру......42 завеликий, 41 вроді замалий....от сижу і думаю, де ше делюкси поміряти можна шоб хочаб розмір знати який мені треба...

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты
в франіку бордшопів галяк

http://www.coreshop.com.ua/

зайди именно в магаз. там мб что то осталось. на сайте нет это не значит что в магазе нет

Изменено пользователем asphyxia

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Возьми у знакомых по спрашивай и померяй и закажи со штатов ,а то можно если просто заказывать с размером ошибиться я заказывал двое DC один и тот же размер ,а модели разные так одна модель нормально ,а другая по началу так надавили в палец что блин удалили ноготь (потом сделал термоформовку все ок)

Изменено пользователем Edenta

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

в корі був, там тіки 32, нічо нема жосткого, всьо оллмаунтін і фрістайл,....та так і зроблю, якби хтось дав поміряти любі делюкси 41 і 41.5 розміру, шоб я з розміром оприділився....найшов в штатах делюкс емпайр за 190 баксів, тіки б розмір точно знати....

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

куда я сьодні тіки не звонив...непевно шо у львів прийдеться за ними їхати(

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

А що за стиль катання такий "софткарв"????? Ніколи не чув....

Знаю: Карв, Фан-карв, ну і далі рейсові (пластмаса).

Для фрірайду однозначно треба брати щось жорсткіше. Амортизують краще вібрацію. А те що тобі інструктор казав, що боти розбиваються за 2 сезони, то це факт. Але я думаю що він поділився власним досвідом. А інструктора боти не знімають весь сезон, а це понад 100 днів, які хоч розіб'ються.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты
А що за стиль катання такий "софткарв"????? Ніколи не чув....

Знаю: Карв, Фан-карв, ну і далі рейсові (пластмаса).

Для фрірайду однозначно треба брати щось жорсткіше. Амортизують краще вібрацію. А те що тобі інструктор казав, що боти розбиваються за 2 сезони, то це факт. Але я думаю що він поділився власним досвідом. А інструктора боти не знімають весь сезон, а це понад 100 днів, які хоч розіб'ються.

софткарв це той же карв тільки на мякому обладнанні, всмислі не рейсовому.....враховуючи, шо в мене місцями різані дуги получались на розбитому оллмаунтіні, галімих крепах і завеликих фрістайлових (а може й джиберських) ботінках, то новий стаф з жорсткістю 7 має бути саме то

то Сем мені казав, інструктор на буковелі, дуже класно катається, ше казав, шо нічо такого якшо візьму дуже жорсткі боти (наприклад 8-9)

але я вже націлився на deeluxe empire, ше тіки з розміром вгадати і вот воно щастя XD

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Купил в прошлом сезоне Deluxe Empire 46 размер (предидущие DC 45.5 были так большой палец давили), када мерял - вроде всё супер было, а покатал денёк - пятка болтаецца и ппц! Если очень сильно затягиваешь шнуровку - тогда ещё терпимо, но нога очень устаёт. Ну и раза 2-3 за день подтягиваю шнуровку - чота ослабляецца эта система затяжек ((( Боты достаточно жесткие, это полюбому, сам софткарвлю и для этого собсно брал их, легко одевать и снимать. Может это именно мой случай не очень удачный, нога недостаточно фиксируецца (( Думаю подклеить какието подкладки из пенофола для пущего облегания внутренника... Ну а так добротно сделаны, замша все дела, красивые, приятные на ощуп и ещё, носок куда упираются пальцы (с торца) эластичный а не жесткий, поэтому когда идёшь вниз по склону пальцы не надавливаюцца!

Изменено пользователем sergorbulya

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

32 скотти стивенса, идеальные боты с хорошей жескостью, только вот в укр их уже нету(

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты
http://www.board-club.com.ua/?page=product...ils&id=4581 модель старая, но реально жесткие и размер есть. сам хотел их брать но по стилю катания не подходят, за 1к отдают кажись

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты
мушу признатись (розкаятись), шо я з самого початку пішов неправильним шлахом, шо все мало бути наоборот.....

вот тепер всьо є і лишилось купити ботінки(((

вимоги:

жорсткість 6-7

шнуровка: бажано класика

ціна: до 200$ разом зі знижкою

бажано носок круглої форми

стиль катання: софткарв/фрірайд

.................................

ше казав мені 1 інструктор, що боти десь за 2 сезона розбиваються, і їх жорсткість падає на 2-3 пункта.....якби мені здається шо він правий, але брати боти жорсткості 8-9 якось тоже очко грає......

....................................

сподобалась модель Deelux Empire 11/12 (і в ціну походу вписується по знижках)

скажіть за і проти або порадьте кращий варіант....і чи варто взагалі брати фасттрек?

наперед дякую!!!

Мікола Янавіч стайл?) :popcorn:

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти

  • Последние посетители   0 пользователей онлайн

    Ни одного зарегистрированного пользователя не просматривает данную страницу

×