Перейти к содержанию
Enko

Кідалово

Рекомендуемые сообщения

Я думав всі ми брати та сестри на форумі, а як здається то тут щей кідалови є. Які туфту парять та щей потім кажуть, що це сам зробив і хоче розвести!!! Ситуація така: замовив я діскі burton 3d в цього хлопчини http://snowboarding....p?showuser=8218, здзвонився я з ним обговорив все, спитав чи підійдуть до моїх крєп, він навіть в магаз зїздив і поміряв.(фото небуло вірив на слово)Відписав що все гуд, у відповідь йому я сказав шли....

Можливості в мене з почти забрати не було, томі відправив дружину. Так як дупля вона в тому геть не ріже, вона їх забрала додому. Після того як яїх побачив я був холодний!! Так я думав вони нові, ну + - легку БУ. Так БЛЯ вони як з жопи точильного апарату витягнуті! Діалог

- Канешно гавніцо ви втулили! Та щей жінку послав забирати їх ! Не хочете щоб я їх вернув.? Так вони щей пиляні.

-не нравяться высылай обратно

-Ну це тоді буде по божескі! Скажу вам чесно ДЯКУЮ! Давайте адрес!

-на обратный адрес отправляй, только за пересылку ты заплати а деньги 100грн я тебе отправлю все ок без проблем

-Типа я відправлю просто діскі а ти потім мені гроші на картку?

- а у меня нет карточки, отправляй так же наложным платежом заплати за пересылку мне, я заберу диски и отправлю 100грн

Декілька днів був відсутній і тут паніслось

-Ну так шо там рібяткі діскі свої забирмєте??Адрес куди слати дайте??

-та не чувак уже пизно стильки часу пройшло може ты на них катався чи ще щось

-Я їх навіть не прикручував!!! То просто не по людськи!!! Ви їх самі бачили??

-ну а что с ними не так? мы с тобой разговаривали я сьездил в магазин примерял их к твоим креплениям они подходят,мягкие диски зубчики новые. мы тебе сказали отправляй ..прошло две недели ты появился, странно что ты так хочешь их вернуть ты же на пересылке пол их стоимости потеряешь

-Рібяткі я вам зразу написав що ви мені гівно втулили! Просто якби я забирав, а не дружина яб його зразу вам відіслав назад..!! Половини зубів геть нема !!! Сам діск сточений по краях!!! Як таке можна продавати!!! І ви навіть не попередили що він Б.У. Якщо почитаєте пересилку я попросив адрес куди слати тому що накладна десь ушла...., а ці тижні я просто працював! Я вам їх можу повернути просто так! Але то буде на вашій совісті!

- я поговорил с другом он сказал что зубчики там были новые

-Прислати фото??? Він весь якийсь пиляний зуби стесані!!!!

-да пришли фото конечно если не сложно, просто я сам в магазин ездил проверял их с твоими креплениями

- чи вам нормальні сфоткати? гляните як мають виглядати?

-ахах) ты их пилил покругу....так что не ври ты их сам убил зубчики были новые себе оставь идиот

пиздец ты врун они новые были только испачканые когда прикручивал нужгно было закрутить нармально долбаеб ты

- Які нові???? Ти просто сказочний далбайоб то ви тут лахатрон устроїли!!!! Я навіть болта туди не вставляв!!!! Як я жалію що не я їх з почти забирав!!! Я сасру тебе тут на форумі!!! Кідалово!!!

Фото кину ввечері ..

І якби я хотів їх кинути яб їм фотки слав???? Чи відмазувався б??? Лахі вони !!! Кому треба такі діскі можу подарувати!!! Но НЕ ЗВЯЗУЙТЕСЬ З ТИМ ЧАЙНИКОМ!!!!!

Всі хто мінусне його оголошення + в карму і ПОВАГА!!!!!!

Изменено пользователем Enko
  • Годнота 3

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Як голосить народна, УКРАЇНСЬКА мудрість "Довіряй, але перевіряй".

  • Годнота 4

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Як голосить народна, УКРАЇНСЬКА мудрість "Довіряй, але перевіряй".

Згоден!!!! Але мені якось довіряли на форумі вот я думаю може і я повірю!!!

Изменено пользователем Enko

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Ты больше потеряешь , при отправках , 100 грн это не бог весть какая цена , береги нервы - они дороже . Хорошо что это диски за 100 грн , а не дека с треснутым сердечником за 3500 . Век живи век учись , в следующий раз уверен сам все будешь проверять , и фото просить реальные и с досмотром вещи получать у курьеров . Удачи чувак .

Та да дякую!!!! Але як таким гівном можна бути????? Рібяткі нові по 70. -100 продають!! А цей кусок гівна це навіть БУ неможна назвати!!! Ввечері фото кину!!!

Та я навіть по людські йому назад пропонував відправити!! Без повернення коштів! Щоб стидно стало!!!!

  • Годнота 3

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Суржик - це бiда.....

Згідний. Але я старався)))

  • Годнота 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

вооо товар! і зубчикі нові!!! за 150 продам спеціально підточені ... )))))

post-16156-0-74533200-1391296624.jpg

post-16156-0-50667500-1391296633.jpg

post-16156-0-82677100-1391296641.jpg

post-16156-0-82051400-1391296651.jpg

post-16156-0-93776600-1391296663.jpg

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Плохо :(

  • Годнота 2

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Плохо :(

Ні одного нормального зуба!!

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

да чувак....кидалово тут как и везде присутствует

будь осторожен

тому телу минус в карму лупанул

  • Годнота 2

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

да чувак....кидалово тут как и везде присутствует

будь осторожен

тому телу минус в карму лупанул

Так бля та за такі діскі 20 грн недасиш!!!!!! А це гімно сотку просило та щей кінуло!!!! Чого не я на пошту пішов???????????????

Изменено пользователем Enko

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Прежде чем покупать проверяйте кто и чем занимается, а также отзывы. Вообще такие диски не то что продавать, их даже даром давать нельзя. Так как они убитые в хлам, непонятно как их так можно было засрать при катании. Может быть при пересылке их на Новой Почте так захерили...незнаю, но чувак что продавал однозначно 3,14дарас...карма у него уже -57))))

Если нужны нормальные новые диски - спрашивай в бордшопах, они есть всегда и недорого, а главное без кидалова.

  • Годнота 3

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

бывает.но виноват сам. нужно было с почты самому забирать,если жена не шарит. уже -62 - вряд ли адекватный человек купит у него что-то теперь.прийдется создавать новый профиль и снова парить лабуду. :bw:

Изменено пользователем roland-ns
  • Годнота 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Дімончік, чого це ти Люсю ще на навчив розбиратися в снарязі?

  • Годнота 3

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты
Гость
Эта тема закрыта для публикации ответов.

  • Последние посетители   0 пользователей онлайн

    Ни одного зарегистрированного пользователя не просматривает данную страницу

×