Перейти к содержанию
grabli

Цикл Лекцій "доступний Фрірайд"

Рекомендуемые сообщения

Юрко проводить лекцию на Нижньоюрківській :bd:

Если получится то буду.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

А сколько стоит поприсутствовать на лекции?

Вроде как бесплатно =)

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

https://www.facebook.com/events/996365650419937/

Продовжуємо цикл зустрічей ДОСТУПНИЙ ФРІРАЙД. Цього разу поговоримо про лавини - їхня класифікація, причини формування та місця «проживання».

Автор циклу Юрко "Граблі" Карашівський - один із інструкторів та засновників фрі-райд школи The All Ride

http://theallride.com.ua/

Основою зустрічей Мандрівників і Мрійників є форма вільного спілкування і кожен охочий може взяти участь у формуванні тем та наповненні. Ми створюємо місце, де перетинаються стежки невгамовних шукачів.

Чекаємо вас у неділю, 25 жовтня, о 19:00,

у Mezzanine на Нижньоюрківській 31

Вхід - вільний

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Все - безкоштовно. Приходьте, беріть печеньки і чай. Місце дуже атмосферне, по закінченню - якась відяха і музяка + спілкування.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Все - безкоштовно. Приходьте, беріть печеньки і чай. Місце дуже атмосферне, по закінченню - якась відяха і музяка + спілкування.

Будем...очень интересно...

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

а вы не снимаете свои посиделки что бы другие люди не из столицы могли послушать ? :)

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Я задам це питання організаторам. ) Можливо хтось влаштує стрім.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

grabli, спасибо! Было очень интересно и познавательно! 3 часа пролетели незаметно. Жду следующую лекцию!

Изменено пользователем La_RegazZza

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Дякую всім, хто прийшов. Було цікаво поспілкуватись після лекції. Приємно, що приходять невипадкові люди )

Наступна лекція: 1.11.2015, вхід - ВІЛЬНИЙ.

12186647_983642491693628_716005149961677098_o.jpg

  • Годнота 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

эх, жаль поздно заметил и пропустил две лекции. но на третей - буду!

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

так что там с видео ? как я понимаю нету :)

Видел девушка снимала на мыльницу. Незнаю может где-то выложит видео...

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Наступна лекція буде зніматись на відео і потрапить на ютуб.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

лекция была отличной, много полезной инфы.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Братцы, так а видео есть? Пропустил вчера лекцию. Хотел бы хотя бы на видео наверстать!

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Привіт. Дякую за те, що приходите ;)

Є відео з третьої лекції.

більше 2 годин відео ;) інформації дуже багато, тому терпіть. постарався зачепити тут попередні теми (коротко і не дуже зв'язно місцями, але якщо буде нагода прочитати їх повторно під запис - я виправлюсь). деякі репліки - чисто дружні, без наїздів і підколок, якщо хтось в них впізнав себе - не ображайтесь, все по-доброму.

хочу сказати всім критикам, скептикам, теоретикам і практикам декілька речей:

- мої лекції - це не вершина досконалості і не "кладєзь знань". Вони охоплюють лише маленьку частинку тієї глиби, яку можна назвати "Наукою про лавини". Вона молода, їй всього 70-80 років і навіть зараз ніхто не може впевнено сказати, чому сходять лавини - надто багато складних процесів і факторів задіяно водночас. але процес іде;

- я не проф. лавинщик, не гляціолог, не рятувальник. я не проходив курси гідів і не можу похвалитись глибокими знаннями в цій галузі. також я можу помилятись в термінах, в формулюваннях (не читаю з листочка). все, що роблю - спроба донести людям інформацію, якою вони зазвичай не користуються, бо не уявляють, що щось подібне є. і заповнити той вакуум, який виникає між візитами в Україну Макса Панкова чи Ігоря Комарова - людей, що є для мене авторитетами в даній справі. на підтвердження моїх слів задайте в гугл на пошук "Карпати, лавина" і зацініть результат. особисто мене він м'яко кажучи, шокує;

- вся інформація про лавини на сьогодні доступна в інтернеті, я лише скомпілював і структурував її на власний розсуд, щоб часом складні терміни сприймались легше. Основа взята з лекцій Ігоря Комарова (головний лавинщик Ельбрусу і Чегету). Інфографіка - частково з сайту snowavalanche.ru, raaar.ru та інших. Прикладна частина - мій особистий досвід;

- ідея даних лекцій зародилась в 2009 році, коли я побачив, як мій друг Саня Лукач зірвав чималеньку "плюху" на Брецкулі, в той час як я був на Говерлі. а також під враженням того бардака, який коїться в наші дні на Драгобраті і Боржаві: абсолютно бездумне і безвідповідальне бажання заробити на неофітах, яких завозять під Близницю і залишають там "катати фрірайд". перше і найпопулярніше питання, яке можнапочути на вершині: "А куда єхать?!". саме через відсутність елементарних знань, навичок і розуміння ситуації, щороку ми маємо трагічні і травматичні випадки попадання людей в лавини. в Україні на сьогодні нема ані лавинної служби, ані навіть натяків на боротьбу з цим явищем (грубо кажучи, з лавинами борються за допомогою кролячих лапок і бубнів, в той час як весь світ виділяє на це чималі бюджети і засоби). стрічки, таблички і мотузки, якими обмежують територію курорті, на мій погляд, найменш ефективна річ. Зате є невеличка група спеців, яких, зазвичай, кличуть коли вже надто пізно - діставати тіла з-під снігу. Люди працюють на голому ентузіазмі, без спорядження і фінансування;

- всі перераховані фактори - лише додаткова мотивація для мене особисто як для райдера, який сам пройшов всі етапи дурогонства: ліз на лавинонебезпечні схили без спорядження; стрибав з карнизів; дропав зі скель, не вміючи ще толком кататись; їздив на фрірайд наодинці, як повний дебіл, не підозрюючи, що потім, в разі сходу лавини, мене й шукати ніхто не буде... Але описаний вже випадок і став поворотною точкою. починайте цікавитись не тільки крутими дошками і шмотками - вони вас не врятують! як не врятує біпер, АБС і Бетмен, якщо ви не вмієте кататись на стрьомному рельєфі і (!!!) користуватись всім необхідним стафом;

- попит на знання в людей є і це мене надихає. Спочатку на лекції приходили 15-20 людей з 50. Але завдячуючи ГО "Адреналін" і Андрюсі Крикуненку ми все одно проводили лекції. Потім був SnowLab, де я встиг прочитати мабуть ще понад 100 лекцій. ну і зараз, завдяки клубу Mezzanine та Тарасу Хімчаку, а також друзям і дружині, які мене підтримують в цій справі, вже проведено 3 лекції, на яких побувало по 50-70 людей щоразу, тобто вже майже 200 райдерів отримали інфу. загалом, за крайніх 5 років вдалось зацікавити цією тематикою близько 2000-3000 людей. це дуже мало, враховуючи, що українська зимова індустрія охоплює сотні тисяч, можливо вже і мільйони. Але думаю, що це лише початок ;)

тож запрошую всіх, лекції безкоштовні, в хорошій атмосфері і в доступному місці.

Изменено пользователем grabli
  • Годнота 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Наступна лекція буде присвячена спорядженню. Я приготував декілька приємних сюрпризів, сподіваюсь що їх вдасться реалізувати.

11224062_986479694743241_1307782271021518179_o.jpg

  • Годнота 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Очень здорово, жаль, поздно заметила.

Ставлю анонс на http://motley.com.ua/. Пишите, нам анонсировать такие события всегда интересно

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Дякую. )

Анонси регулярно з'являються в ФБ - група TheAllRide і сторінка Mezzanine. Або на мої сторінці Юрко Граблі.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти

  • Похожий контент

  • Последние посетители   0 пользователей онлайн

    Ни одного зарегистрированного пользователя не просматривает данную страницу

×