Перейти к содержанию
grabli

Лекції на тему лавинної безпеки

Рекомендуемые сообщения

Привіт всім!

Тим, кому справді цікавий фрірайд і безпечне катання в горах запрошуємо на другий цикл лекцій на тему "Доступний фрірайд".

14595570_1233631596694715_51281974203756

 Що змінилось у порівнянні з минулорічним сезоном? Лекції отримали нову структуризацію, зачіпають більше аспектів катання, в той час як лавинна безпека виноситься в окремий інтенсив-семінар.

 

Дати проведення лекцій: 6.11, 13.11, 20.11, 23.11,  27.11 (Київ), 18.11 (Львів), 25.11 (Дніпро). Ще одна дата залишаються відкритою для Одеси.

 

Про що говоритимемо в найближчу неділю?

Powder - це один із синонімів фрірайду і хорошої каталки. Але далеко не завжди powder є гарантією доброго відпочинку в горах. Лекція на тему особливостей катання в пухкому снігу, основи лавинної безпеки, техніки катання в глибокому снігу, на пологих поверхнях тощо.

Автор,Юрко "Граблі" Карашівський - один із інструкторів та засновників Школа фрірайду The all ride // http://theallride.com.ua/ .

Партнерами виступають творчий майданчик Mezzanine, магазин борд-спорядження ProBoardshop.

Чекаємо вас у неділю, 6 листопада, о 19:00,

у Mezzanine на Нижньоюрківській 31

 

Звертніть увагу!!!

Вхід - 60 грн - передпродаж:

https://2event.com/events/746221

У день події - 80 грн.

Изменено пользователем grabli
  • Годнота 2

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Визначились із датами по Львову і Дніпру, 18 і 28 листопада відповідно. 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

О, класс!!! нам перед ля Грав ом актуально!
Места ограничены?

Буду покупать билет при входе, нет желания пользоваться росийским сервисом предпродажи билетов (

  • Годнота 2

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Місця поки що не обмежені, там місткість залу - 70-90 людей (якщо під зав*язку). А якщо комфортно - 50. Я не знав, що то російський сервіс. І квитками завідує Меззанін, це їхнє приміщення і їхні умови. Я лише лектор.

  • Годнота 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Привет.  Когда в  Одессу? )

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Была хорошая лекция про "технику катания в глубоком снеге",
Но мне кажется лектор раскроется на лавинном интенсиве! Жду дату и стоимость.
п.с. рад знакомству с единомышленниками!

  • Годнота 2

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

В каждую из дат для Киева одинаковые лекции или тема для каждой новой даты будет отличаться? 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты
В 05.11.2016 в 19:39, cswerwolf сказал:

Привет.  Когда в  Одессу? )

Не знаю ще. Чекаю відповіді від "СноуОдессаУА".

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты
2 часа назад, Gonz0 сказал:

В каждую из дат для Киева одинаковые лекции или тема для каждой новой даты будет отличаться? 

Теми різні. Повторів в цьому сезоні не було, крім основних аспектів.

  • Годнота 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Отже, в пт., 18.11 - Львів, в неділю, 20.11 - інтенсив. Вартість та замовлення квитків на сторінці у фб.

 

 

 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

15110474_1251012001623341_52616719803332

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты
8 часов назад, grabli сказал:

Теми різні. Повторів в цьому сезоні не було, крім основних аспектів.

Жаль, что в начальном сообщении явно не указали. Пропустил много, получается. С середины имеет смысл приходить? Ну, то бишь, в это ВС? Или будет возможность наверстать упущенное? Планируются ли повторы уже пройденного материала?

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Інтенсив охоплює всі попередні лекції, але без "віхилень" і деталізації по конкретних напрямках. Тобто паудер ми фактично не будемо розглядати, це просто окреме катання. Техніку теж не розбиратимемо. Акцент на знаннях про те, як не попадати в лавини, а також що робити, якщо все ж попали. Дотично до цього - лавиноформування, трошки гляціології, про спорядження і його застосування тощо. "З сердини" - це як?

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты
2 часа назад, grabli сказал:

 "З сердини" - це як?

Имелось в виду, что в ходе лекции будут отсылки к уже пройденному материалу, который слушатель пропустил и, получается, не сможет понять о чём идёт речь на текущей лекции. 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Поясню: попередні лекції зачіпали деякі загальні теми, але мали свою спеціалізацію. Але не було класифікації лавин,  про спорядження, про порятунок і т. д.  Інтенсив - це розгорнута загальна лекція. З попередніх лекцій щось захоплює, але вони мало між собою пов'язані.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты
9 часов назад, grabli сказал:

в пт., 18.11 - Львів

Чет непонятно где проводить будете и как купить для львова? или можно уже на месте?

 

Нашел, кому надо для львова тут будут проводить а билеты заказывать у этого парня. Надеюсь еще осталось местечко

Изменено пользователем Daigest
Разобрался
  • Годнота 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Все вірно, ось подія. Квитки можна і на місці купити. 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Стосовно Одеси (було запитання). Є два шляхи, як потрапити на лекцію. Перший, яким пішов я. В місті досить сильна катальна тусовка, на чолі якої парочка моїх друзів: Алєкс Гальцов, Толян Лебединський, Сергій Васильєв. Ієрархію я не сильно собі уявляю, але це справді досвідчені чувачки і їм самим є багато що розказати вам.

Толік минулої весни запропонував тусовці лекції, я лише підтримав і запропонував допомогу. Наразі я закинув це питання в SnoOdUA, відповідь була "подумаем над этим". Ну от коли надумають, тоді і буде лекція. В цьому варіанті скоріш за все її проведе Толік. Або він запросить когось (мене чи іншого лектора). Я вважаю коректним запропонувати одеситам провести лекцію, просто нагадати про обіцяне і не втручатись в процес.

 

До речі, минулого року був чувак, який робив стрім, потім виклав все на ютуб. Але якість нікака була. А самостійно це зробити я не можу - технічно неграмотний.

Тож, другий шлях, як зробили львів'яни.  В цьому сезоні отримав два дзвінки від різних людей і декілька запитів у ФБ - чи буде щось у Львові. Я запропонував місцевим підшукати майданчики і вони підтримали двіж. Таким чином, я лише узгодив дату свого візиту. Таким шляхом можете піти і ви, одесити.

 

Лекція в Дніпрі 25 листопада - організовують мої спонсори, магазин "Бумеранг бордшоп Дніпро", Arborsnowboards і Electric. Я теж лише узгодив дату. 

 

Ще раз наголошую, що лекції - це моя приватна ініціатива, я не переслідую жодних комерційних інтересів. Все почалось десь в 2008/2009 роках, коли на одному з контестів я побачив, як мого друга і гіда "Хеліскі.юей" сипануло на Цибульнику, коли він вів групу. Я був на протилежному боці кара ("цирку" по-простому), на плечі Говерли. І це лише підкреслило ефект: я стояв безпорадний, розуміючи, що до постраждалого по прямі не менше 3-4 км - це якщо я одразу вальну вниз, а потім побіжу по долині р. Прут на допомогу. Хвилин 40 не менше добиратись. Все обійшлось, але мій шок ще довго не проходив.

От тоді я зібрав всі свої нотатки з лекції ІКома (Ігоря Комарова), порискав в Інтернеті (інфи було ще мало, але щось таки було), зібрав свій власний досвід в жменю - і створив лекцію.

Пілотний проект реалізовував разом із ГО "Адреналін" (Київ-Львів). Сприяв у цьому Андрій Крикуненко. Вже не пригадаю, коли прочитав найпершу лекцію, але з того часу роблю це постійно, з року в рік, безкоштовно. Потім було чотири роки в "Сноулаб Гудаурі", де я цеглинку до цеглинки збирав інформацію, створював власну фрірайд-школу і курс лавинної безпеки входив в мої тренінги. 

А минулого року це вже вилилось в незалежний урбан-проект.

 

Я не гляціолог, не геолог, і не є професійним гідом "з лєнточкою, медальйоном і бантом". Вся інформація, яку я подаю, є у відкритому доступі. Але вона підсилена моїм власним досвідом і якимись знаннями з практики. Саме тому мої лекції не коштують 2, 3, 6К, як у окремих спеціалістів тут в Україні. Я не зазіхаю на їхній "хліб", можливо викликаю в них кислу міну, типу "о, умнік, самоучка".

Моя позиція проста: кожен, хто робить щось для підвищення грамотності людей у горах - молодчага. І чи бере він за це 100500 шекелів, чи 60 гривень - це питання совісті, самовідданості і особистих принципів. Я за те, що просвітництво має бути доступним.

 

Ну і ще. Відкрию невеличку таємницю, суто ІМХО. 80% інформації з лекції Вєдєніна, Макса Панкова, Ігоря Комарова - це красива лірика про гори, цифри, картинки. Те, що вам ніколи не знадобиться в реальному житті. Ще 18% - це цікаві факти, правдиві історії, аксіоми і постулати, якими і надалі варто послуговуватись. І залишається всього 2% інфи, яка має реальне прикладне значення.

Ось заради цих 2% і варто витрачати свій час на подібні заняття. Це знання з практичної площини і сама практика. При чому практика в цих 2% - наше все. 

 

Моє завдання - привернути увагу катальників, роздуплити їх трішки, що сніг є не лише фаном. Пояснити ризики і небезпеки. Налякати їх врешті-решт. Щоб посіяти зерно раціонального страху. Колись комусь це врятує життя. Комусь уже врятувало (і я знаю про ці випадки, це не просто самовихваляння). 

Практику можна пройти зі мною в будь-який момент, коли зустрінемось в горах. За це я гроші не візьму.

Мій хліб - це інструкторська і тренерська робота. Бо лавини - лавинами, але 90% виживання залежить від вашого вміння кататись. А вміння кататись я вже прив'язую до лавинної безпеки. Ну, коротше, про це я весь час розповідаю на лекціях, чого тут воду товкти ще )

Изменено пользователем grabli
  • Годнота 4

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Юрец дарова
мне сказали, что на выставке 18-20 в Экспо будет лекция по фрирайду и лавинке
это будешь ты?

Изменено пользователем KEKC

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты
1 час назад, KEKC сказал:

Юрец дарова
мне сказали, что на выставке 18-20 в Экспо будет лекция по фрирайду и лавинке
это будешь ты?

Привіт. Ні, не я. Зазвичай привозили Макса Панкова. Можливо ще хтось приїде, а може це вже хтось з місцевих.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

вопрос, а где в днпре будет 25го сее событие ? а то ничего такого не видел

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты
4 минуты назад, karlson13 сказал:

вопрос, а где в днпре будет 25го сее событие ? а то ничего такого не видел

Цим питанням займається "Бумеранг бордшоп". Як дізнаюсь сам - одразу повідомлю.

Изменено пользователем grabli

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты
2 часа назад, KEKC сказал:

Юрец дарова
мне сказали, что на выставке 18-20 в Экспо будет лекция по фрирайду и лавинке
это будешь ты?

Переглянув програму та лекції по лавинах не знайшов.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Наступні виїзні лекції: 

Дніпро: 2 грудня, 19.00 - Арт-Квартира.(Всі орг.питання - через магазин "Бумеранг.бордшоп.Дніпро)

І нарешті все визначилось по Одесі. 5 грудня, 19.00 - Термінал42 (вхід 50 грн., дуже бажано попередньо реєструватись на сайті коворкінгу):

 

 

for_web_forum.jpg

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти

  • Похожий контент

  • Последние посетители   0 пользователей онлайн

    Ни одного зарегистрированного пользователя не просматривает данную страницу

×