Перейти к содержанию
DimonDS

где прокат хорошей снаряги?

Рекомендуемые сообщения

вопрос в том, что катаю не так много и задумался, а стоит ли иметь свою снарягу? задумался над арендой.

и возник вопрос: а есть ли прокаты с топ стафом? а то все, что видел - ниже желаемого.

поделитесь опытом: интересует киев/буковель.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты
17 минут назад, DimonDS сказал:

прокаты с топ стафом

Узнай в BoardClub. У них была аренда/тест досок gnu и lib. На счет бот и креп надо уточнять.

  • Годнота 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты
В 24.12.2018 в 10:50, DimonDS сказал:

вопрос в том, что катаю не так много и задумался, а стоит ли иметь свою снарягу? задумался над арендой.

и возник вопрос: а есть ли прокаты с топ стафом? а то все, что видел - ниже желаемого.

поделитесь опытом: интересует киев/буковель.

С топ стафом вряд ли есть прокаты, в Свободе неплохие доски Apo, Rome.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

+1 за свободу, там всегда следят за состоянием прокатного снаряжения.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Допоможіть ідентифікувати доску:

DSC_3496_500.jpgi.gif

Каталась на ній дружина минулого року, казала що досить комфортна для неї. Яка це модель - я вже десь похирив, осталась фотка, але тут не видно. Може хтось впізнає?

цікаво просто почитати характеристики, щоб зорієнтуватись у виборі своєї дошки. дружина - швидше початківець по рівню. 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты
3 часа назад, s_oleg сказал:

Допоможіть ідентифікувати доску:

DSC_3496_500.jpgi.gif

Каталась на ній дружина минулого року, казала що досить комфортна для неї. Яка це модель - я вже десь похирив, осталась фотка, але тут не видно. Може хтось впізнає?

цікаво просто почитати характеристики, щоб зорієнтуватись у виборі своєї дошки. дружина - швидше початківець по рівню. 

Картинки по запросу битва экстрасенсов

https://kemping.kiev.ua/winter-outfit/snoubordy/novyy-snoubord-rossignol-rock-rolla-152-cm-detail.html

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Та лаааадно :)

я вже он і сам її знайшов таки. по прінту правда.

https://fastbox.su/deska-rossignol-jib-board-152-nowa-item-i8351136916.html

є така навіть на олх зараз. але от саме такий прінт - не дуже подобається.

ну я так розумію це дошка класу Росігнол Міф, на такій вона теж каталась в Буковелі пару раз - і теж їй нормально зайшов.

Тепер виникло інше питання - а що у нас так печально з дошками стало? прошвирнувся по інтернету - вибір якийсь практично нульовий, того ж Міфа не знайшов, знайлов Міф ЛТД, і то в потрібній ростовці відсутній. Чи це просто ще не сезон?

Взагалі Frenemy зацікавила, але я так розумію вона відчутно дорожча і в Україні не бачу взагалі таких.

 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты
5 минут назад, s_oleg сказал:

Та лаааадно :)

я вже он і сам її знайшов таки. по прінту правда.

https://fastbox.su/deska-rossignol-jib-board-152-nowa-item-i8351136916.html

є така навіть на олх зараз. але от саме такий прінт - не дуже подобається.

ну я так розумію це дошка класу Росігнол Міф, на такій вона теж каталась в Буковелі пару раз - і теж їй нормально зайшов.

Тепер виникло інше питання - а що у нас так печально з дошками стало? прошвирнувся по інтернету - вибір якийсь практично нульовий, того ж Міфа не знайшов, знайлов Міф ЛТД, і то в потрібній ростовці відсутній. Чи це просто ще не сезон?

Взагалі Frenemy зацікавила, але я так розумію вона відчутно дорожча і в Україні не бачу взагалі таких.

 

:facepalm:  выбор маленький? 

ОЛХ завален досками, в магазинах щас ещё акции идут. 

Можно найти бюджетную доску для начинающего. 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Я правда до кінця з "ідентифікацією" не розібрався. На олх у нас він продається як Росігнол РокЕнРолла.

Типу "етикетка", хоч вона тут чисто "по приколу" :)

по пошуку рокенролла я такого прінта не знаходжу. так що питання щодо моделі борда таки відкрите.

Спойлер

OZcxwt.jpg

 

Изменено пользователем s_oleg
сховав під спойлер

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты
5 минут назад, Dedakeda сказал:

:facepalm:  выбор маленький? 

ОЛХ завален досками, в магазинах щас ещё акции идут. 

Можно найти бюджетную доску для начинающего. 

та не такий і великий я б сказав.

людина просто каталась на різних дошках (кілька років катається, весь час на прокатних). і далеко не всі їй підходять. бували випадки коли катання взагалі не йшло. не хочеться просто взяти щось, що потім виявиться не її.

потому рішив піти найпростішим шляхом і пошукати щось схоже на те, на чому вона каталась останнім часом і що їй було комфортним.

 

ПС: питання зняте - не помітив посилання під "битвою екстрасенсів" :) 

дякую

ППС: а россігнол Frenemy знайти реально? і чи вартує?

 

Изменено пользователем s_oleg

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты
30 минут назад, s_oleg сказал:

та не такий і великий я б сказав.

людина просто каталась на різних дошках (кілька років катається, весь час на прокатних). і далеко не всі їй підходять. бували випадки коли катання взагалі не йшло. не хочеться просто взяти щось, що потім виявиться не її.

потому рішив піти найпростішим шляхом і пошукати щось схоже на те, на чому вона каталась останнім часом і що їй було комфортним.

 

ПС: питання зняте - не помітив посилання під "битвою екстрасенсів" :) 

дякую

ППС: а россігнол Frenemy знайти реально? і чи вартує?

 

Если есть деньги и их не жалко то возможно пригнать из-за бугра https://www.evo.com/snowboards/rossignol-frenemy-snowboard-womens

Но для начинающего уровня, я бысказал это шибко дорого. 

Так что я бы обратил внимание на более попроще досочки, главное чтобы была не Убита.

Щас тут скоро оживёт барахолка, думаю выбрать будет из чего. 

 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты
5 часов назад, Dedakeda сказал:

Если есть деньги и их не жалко то возможно пригнать из-за бугра https://www.evo.com/snowboards/rossignol-frenemy-snowboard-womens

Но для начинающего уровня, я бысказал это шибко дорого. 

 

А смысл брать доску 20 сезона, если 19 почти в 2 раза дешевле на том же evo?

https://www.evo.com/snowboards/rossignol-frenemy-snowboard-womens-2019

5 часов назад, s_oleg сказал:

людина просто каталась на різних дошках (кілька років катається, весь час на прокатних). і далеко не всі їй підходять. бували випадки коли катання взагалі не йшло. не хочеться просто взяти щось, що потім виявиться не її.

в прокате 90% досок которые просто "подешевле", зачастую купленные на европейских курортах уже б\у. и надо понимать что один раз вам могла попасть мягкая доска для начинающего, а другой раз жесткий кембер, который не простит ошибок. от этого на одной доске получается, а на другой через каждые 5 метров ловит кант.

Изменено пользователем SnowDeal

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты
14 часов назад, SnowDeal сказал:

А смысл брать доску 20 сезона, если 19 почти в 2 раза дешевле на том же evo?

https://www.evo.com/snowboards/rossignol-frenemy-snowboard-womens-2019

в прокате 90% досок которые просто "подешевле", зачастую купленные на европейских курортах уже б\у. и надо понимать что один раз вам могла попасть мягкая доска для начинающего, а другой раз жесткий кембер, который не простит ошибок. от этого на одной доске получается, а на другой через каждые 5 метров ловит кант.

Ну це зрозуміло.

В прокатах тобі можуть видати те, що є в наявності, не вийде прийти і попросити мені от дошку з такими от характеристивками :) Відповідно дошку брали "не жорстку" і для рівня катаття "просунутий початківець" а далі вже на розсуд і совість прокатчика. Так як вона побоюється трохи швидкості - то їй комфортніше на дошці трохи мякше середнього. Зовсім мяка їй теж не йде - не стабільна на розбитих після обіду трасах, а середні і вище середнього по жорсткості вона не прогинає. З того всього що попадалось в прокатах оця (бралась в х-драйві) і "Міф" (з буковелівського прокату) були для неї найбільш комфортними. Відповідно так і шукаю. Може з невеликим запасом "на вирост".

А з цього "ево" доставка скільки виходить по часу і фінансах?

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

У мене от ще питання - зорієнтуйте: френемі і ці 2 що я згадував вище (міф і рокенролла) - наскільки різниця між ними? є сенс взяти френемі, чи краще перевірені варіанти?

Згадав ще одну модель, яка траплялась і непогано "зайшла" - Ангус.

вобщем Міф, Ангус, Френемі - що з цього можна б вибрати?

 

Изменено пользователем s_oleg
згадав

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты
37 минут назад, s_oleg сказал:

А з цього "ево" доставка скільки виходить по часу і фінансах?

по времени из штатов от 2 до 5 недель, любом случае до сезона успеете 

в зависимости от скорости доставки и цены доски/растаможки меняется общий ценник.

в среднем доску привезти и растаможить доску стоит в пределах 50-90$

 

24 минуты назад, s_oleg сказал:

У мене от ще питання - зорієнтуйте: френемі і ці 2 що я згадував вище (міф і рокенролла) - наскільки різниця між ними? є сенс взяти френемі, чи краще перевірені варіанти?

Згадав ще одну модель, яка траплялась і непогано "зайшла" - Ангус.

вобщем Міф, Ангус, Френемі - що з цього можна б вибрати?

 

Angus - очень жесткая доска, 8 из 10 жесткость,  это для уровня катания выше среднего

а почему вы только Rossignol рассматриваете? Другие бренды закончились? :) 

Вам просто надо под ваши желания и возможности подобрать подходящую доску, не обязательно брать именно то, на чем было удобно.

Надо понимать чего вы хотите от доски и от этого отталкиваться.

Изменено пользователем SnowDeal

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты
18 часов назад, SnowDeal сказал:

Angus - очень жесткая доска, 8 из 10 жесткость,  это для уровня катания выше среднего

а почему вы только Rossignol рассматриваете? Другие бренды закончились? :) 

 

Значить щось путаю. Ок, Angus викреслюєм. 

Чому Россігнол - ну как би пішов шляхом меншого опору і орієнтуюсь на дошки, які вже пробували. 

ситуація ускладнюється тим, що є думка зробити подарунок на ДН (місяць остався), тому відпадає варіант БУ і щоб це залишилось сюрпризом - то не виходить радитись з нею :) Ну і плюс не вистачає мені часу, щоб розібратись в описі кожного борда і зрозуміти його особливості. А знаючи рівень наших консультантів в різних сферах (починаючи від побутової техніки і закінчуючи автозапчастинами) я б на їх поради сильно орієнтувтаись не став. Тому і розпитую тут.

До речі, дякую за відповіді.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

В Львові є трохи вибір бордів, є там якісь толкові магазини? бо в нас з тим печаль взагалі. Як варіант самому поїхати і пощупати руцями, те що запропонують.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты
В 25.09.2019 в 11:04, s_oleg сказал:

В Львові є трохи вибір бордів, є там якісь толкові магазини? бо в нас з тим печаль взагалі. Як варіант самому поїхати і пощупати руцями, те що запропонують.

Не знаю чи актуально, але у Львові можна заскочити в бумеранг - думаю дошку початкового рівня підберуть і вийде не дорожче ніж везти з асашай

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

спасибо за инфориацию, сама давно искала

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

так что я бы обратил внимание на более попроще досочки, главное чтобы была не Убита.

Щас тут скоро оживёт барахолка, думаю выбрать будет из чего. 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

А смысл брать доску 20 сезона, если 19 почти в 2 раза дешевле на том же evo?

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Нужно уже опять начинать узнавать что да где, ведь скоро можно начинать сезон уже

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти

  • Последние посетители   0 пользователей онлайн

    Ни одного зарегистрированного пользователя не просматривает данную страницу

×