Перейти к содержанию
Gavra

Пендосы снова жгут)

Рекомендуемые сообщения

Учитель 17 років викладав у школі, хоча не вмів ні читати, ні писати

Американець Джон Коркоран 17 років викладав у одній із середніх шкіл Каліфорнії, хоча не вмів ні читати, ні писати.

Навчаючись у початковій школі, Коркоран не зумів засвоїти читання і письмо, проте вчителі звертали на це мало уваги: маленького Коркорана вважали за "дурникіа" й переводили з класу до класу.

У старших класах Коркоран сам узявся хитрувати, брехати, пропускати уроки, щоб приховати від навколишніх свою неписьменність. Більшість часу він проводив у кабінеті директора.

А батьки, якщо їх викликали до школи, казали, що в їхньої дитини нема проблем з читанням і писанням, просто він емоційно неврівноважений й має певні психологічні труднощі.

Коркоран і далі брехав і шахраював у середній школі. Він крав тести, просив друзів виконувати для нього завдання, підробляв документи й 1956 року таки отримав свого диплома.

"Не міг ні читати, ні писати, але міг "читати" систему і "читати" людей", - згадує Коркоран. Він продовжив "навчання" в Texas Western College, який закінчив 1961 року зі ступенем бакалавра.

Відразу після цього він влаштувався викладачем в середній школі Oceanside School District у Каліфорнії, де працював 17 років. Будучи неписьменним, він усе-таки робив ставку, за власними словами, "на усну й візуальну освіту".

Окрім того, у класі завжди були присутні асистенти, які займалися письмовими завданнями і перевіряли роботи учнів. Паралельно Коркоран приторговував нерухомістю і досяг помітних успіхів у цій сфері.

Лише поступово, з віком, він почав відчувати гіркоту від усвідомлення власної вади й каяття. "Як учителя мене дуже пригнічувало те, що я ось навчаю дітей, а сам не вмію читати, - зізнався Коркоран. - Мені соромно за себе, за нашу країну, за наші школи, у яких дітей не можуть навчити читати!"

У 48 років він наважився знову піти вчитися. Потайки він записався на курси для неписьменних і вже за рік міг читати на рівні 6 класу. "Я просто оптиміст, який ніколи не втрачає надії, вірить у неможливе і дива", - зізнався Коркоран. Тепер він адвокат, який спеціалізується в освітянській галузі.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

:ai: ...бывает и такое....у нас жаль преподы некоторые не такие :ag:

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

ахахахаххаха. жестяк :ay:

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

ого.... :bw:

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

анриал шо ли ? чет ни верицца ниразу ..

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

я хуэю....коледж бльа закончил....писец вот те и болонская система....

Как я рад что пендосия заокеаном, ...есче и адвокат...пиздесь,страна искимосов :af:

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти

  • Последние посетители   0 пользователей онлайн

    Ни одного зарегистрированного пользователя не просматривает данную страницу

×