Перейти к содержанию
Sk_Azot

Буковель 20.01.09

Рекомендуемые сообщения

Виїхали в 5.00 з Чернівців, своєю машиною, було нас 4, 3 на лижах, і я на борді. Причому снаряга тільки умене своя, їхав всю дорогу з бордом під рукою. Від Чернівців до Буковеля 170 км - доїхали десь за дві з половиною години. Дорога, розбита, не дивлячись на те що недавно йшов дощ, льоду майже немає. Виїхали так ранотому що хотіли встигнути на ранкову акцію яка зараз є в Буковелі. Десь в 8.30були на місці. Пішли в прокат брати абонементи, там повний хаос, по ідеї мало би бути 2 черги, - одна за квитками, а другав прокат спорядження, але було все інакше - під входом стоїть толпа, і хто нагліший - той заходить. Так якчас піджимав - то я протолкався і взяв 3 абонементи(так як один у нас був), ще цікава штука- більше одного абонемента в одні руки не дають, вирішив проблему легко - покликав друзів до вікна - вони помахали ручками - і мені дали абоненти. Потім, було катання катання і катання.... Відпочили супер, я потратив за цілий день 156 грн, - 65 - скидались на бензин, і 91- акційний безлімітний квиток на підйомник. фотки тут, потім вигружу ще. http://vkontakte.ru/photos.php?act=album&id=70672470

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

а можна докладніше про товпень?

теж хочемо поїхати і розраховуємо на абонементи зі знижкою.як рано тре бути, щоб їх взяти? а там вся товпень за абонементами? чи половина на прокат спорядження?

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты
а можна докладніше про товпень?

теж хочемо поїхати і розраховуємо на абонементи зі знижкою.як рано тре бути, щоб їх взяти? а там вся товпень за абонементами? чи половина на прокат спорядження?

взяти треба до 9ї, каси працюють з 8ї

товпєнь мабуть була біля другого підйомника, де каса і прокат поряд

щоб не було товпєні - йдіть до кас біля 5го чи 1го підйомників, вони окремо від прокатів

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты
хотіли встигнути на ранкову акцію яка зараз є в Буковелі.

Пожалуйста про акцию еще пару слов - как долго длится, какая скидка, на все ли подьемники? :bi:

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Акція триває до 15.05.2009. Детальні умови можеш глянути тут Тиц, тиц

На рахунок 2 і 5 підйомника погоджуюсь, а взагалі бажано бути в Буковелі десь в 7.45, щоб зразу стати першими в чергу, там де я купував абоненти - то був прокат лиж, тому там була толкучка, і одна частина народу стояла за лижами, інша за абонементами, а третя і за тим і за тим, і був хаос. Мабуть краще купувати абонементи там де Школа катання, біля підйомників, там черга суто за абонементами, і немає толкучки. Дуже класно що цей абонемент діє на всі підйомники з 9 ранку до 16.30, до того ж, раджу в 16.20 сісти на найближчий підйомник і піднятись на г. Довга, а потім можна ще півгодини з неї спускатись!

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

а есть что-то типа парка в буковеле? ну тумбы и рейлы меня неочень интересуют, а вот взлетки))

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты
а есть что-то типа парка в буковеле? ну тумбы и рейлы меня неочень интересуют, а вот взлетки))

Є, правда я його тільки з підйомника бачив, там було чоловік 10 бордерів, а також що саме цікаво малі діти: два хлопчика років по 4-5, на бордах! Їх батьки кататись вчили.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты
а есть что-то типа парка в буковеле? ну тумбы и рейлы меня неочень интересуют, а вот взлетки))

там в парке как раз только тумбы рейлы и бочка.

да и на трампы там мест уже нет :bw:

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти

  • Последние посетители   0 пользователей онлайн

    Ни одного зарегистрированного пользователя не просматривает данную страницу

×