Перейти к содержанию
Aerena

На два дні до Буковелю, або не ходіть з лижниками кататись.

Рекомендуемые сообщения

Погрузилося якось у четвер 47 чоловік у автобус, і все то добре, але 46 з них виявилось лижниками і одна я.. на дошці.

І з дивним відчуттям радості і водночас халепи поїхали до Буковелю.

Водії виявились Шумахерами і навігатор постійно кричав: "Ви прівисілі допустімую скорасть", а серце тьохкало за дошку на поворотах, під час яких усе сипалось зверхніх полиць, а автобус ставав на два колеса.

Приїхали на місце ми ранувато.. в 6 годин :) На в"їзді охоронець заливався, що не може нас пропустити, бо на курорті немає жодного парковочного місця, але після всунення йому під носа однієї з ксив нашого предводителя швиденько підняв шлагбаум. Мість виявилось багато.. парковочних, а от наші у Sky Hotel'і звільнялись аж до 12:00 -( Тому ми пішли шукати каток, після чого я зрозуміла що на Буковелі не можна довіряти охоронцям, нас надурили з його місцезнаходженням і з відкриттям ( сказали що починає працювати з 7:00) Зате ми на шару, на власних ковзанах, з 7:00 його обкатали -)

В п"ятницю цілий день йшов дощ, але єдине що напрягало - це чекати двух клятих лижників з якими я каталась по 10-15 хвилин внизу схилу. (За що Бог покарав мене сестрою лижницею?).

Після катку, схилів, бухаловки в Козачку людей потягнуло до сауни і тайських масажисток, а нас - потянцювати. Хвилин п"ять довелось доводити адміністратору Гриль бару, що великий столик у кутку буде зайнятий саме нами. Не все так просто на Буковелі -) Натанцювавшись вдоволь спали без "задніх ніг".

В суботу було сонечко! Так мабуть виглядає рай! Нічний морозець підморозив гладенько відратрачені траси, які після обіду покрилися калюжами :) Круті ділянки чорних та червоних трас були льодові, канту вчіпитися було ні за що -)) Когось це хвилювало?? Тільки не мене!! Я серез тих 46 лижників знайшла таки трьох які гарно катались і з"їздила з ними усі траси -))

Я навіть полюбила лижників! -) Вони тягали мене за своїми палками між трасами і під гірку, годували шоколадом і поїли вином.

День видався пречудовим! Додому страшенно не хотілося.

Після поїздки можна зробити висновки: не можна довіряти тамтешнім охоронцям, гарно катати можна навіть з лижниками, смачно годують в Лакі Буллі, а відпочинок не зіпсує ніяка погода! -))

x_bd6b2a8e.jpg

x_5d34bd83.jpg

x_e0436696.jpg

Изменено пользователем Aerena

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

как то название идет в разрез с содержанием :ag:

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты
как то название идет в разрез с содержанием :ag:

Зовсім ні! Не ходіть кататись, а то можете поломати свої стереотипи ;)

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Девушку с сноубордом кажется видел в пятницу :ab:

Кстати дождик в пятницу даже в тему был..Мало людей,а нубов,так успешно оккупирующих в среду и четверг, мою любимую 12ю вообще практически небыло :ay:

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Тоже недавно ездила в компании лыжников. Но ничего, я теперь прекрасно понимаю пользу от них ...тем более на пологих участках от "бугеля" никто не отказывается)))Да и синхронное катание за палочку срывает аплодизы)))

Изменено пользователем Полиша

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Нічогенький звіт... Завтра їду на Буковель з трьома лижниками!

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

))) ТО дівчата, гарні... До того ж самі запросили...

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти

  • Последние посетители   0 пользователей онлайн

    Ни одного зарегистрированного пользователя не просматривает данную страницу

×