Перейти к содержанию
steve

Шукаю порад

Рекомендуемые сообщения

Збираюсь купити ось цю доску . Дуже сподобалась зовні, зараза. Хоч і катаюсь не перший сезон, але тяжко зробити точний вибір. Хотів знайти відповіді на декілька запитань.. Може хтось відповісти, яка жорсткість у цього агрегату? І окрім катання в парку на рампах підійде вона для фрірайду? Яку краще ростовку брати на зріст 180см і вагу 70-80кг (я планую 156)?

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты
Збираюсь купити ось цю доску . Дуже сподобалась зовні, зараза. Хоч і катаюсь не перший сезон, але тяжко зробити точний вибір. Хотів знайти відповіді на декілька запитань.. Може хтось відповісти, яка жорсткість у цього агрегату? І окрім катання в парку на рампах підійде вона для фрірайду? Яку краще ростовку брати на зріст 180см і вагу 70-80кг (я планую 156)?

Ну а ти шо вибираєш по дизайну? в першу чергу дивись на характеристики. ця дошка - парк/джиб, на цілині ти потонеш які ростовку ти б не взяв. якшо цікавить водночас джиб і фрірайд підбирай ол маунтін варіант.

ростовка 156 цілком нормальна

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

какое нормальная... у меня 173 см и 64 кг - 156 вполне нормальная! 159 бери!! Доминант это джиб... мягкая! в пухляке будет хреново! Хотя, если ты получаешь удовольствие от погружения в снег - можешь брать:)

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Nazar_if_sb для меня дизайн доски столь же важен, как и характеристики

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты
какое нормальная... у меня 173 см и 64 кг - 156 вполне нормальная! 159 бери!! Доминант это джиб... мягкая! в пухляке будет хреново! Хотя, если ты получаешь удовольствие от погружения в снег - можешь брать

не жени,чувак!не бери таку велику дошку.у мене 185 зросту та 156 дошки.катав на 165-це взагалі нереально їздити,а тим паче якщо дошка м"ягка,а саме таким ДОМІНАНТ і буде.

при великій і м"Ягкій дошці дуги будуть повним відстієм,а найгірше її буде зривати на поворотах

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

дякую за відповіді. я вибираю не тільки по дизайну, але й по характеристикам. хоча дизайн для мене важливий.

тобто по цілині ця дошка не поїде? взагалі просте катання мене вже не зачіпає, хочеться навчитись 180 чи 360, на рампі попадати. Тому я гадав, що краще буде взяти легшу дошку 156, а ті 3 см ролі не грають (будь ласка, виправте, якщо помиляюсь, це лише моя думка)

Яку альтернативу можете порадити? Дякую

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

альтернативу? ну много есть альтернатив :) я бы посоветовал, если тебе хочется и в парк по целене взять например Rome Agent http://www.romesnowboards.com/product/boards/agent/ - средней жесткости доска! На ней успешно прыгают, фрирайдят и джиббят.... выйдет конечно дороже чем доминат Бёртона! жесткость 6/10

Изменено пользователем Toh@

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Так же стоит отметить, что ДОМІНАНТов в прошлом сезоне было не мало поломано. Данная тема была на форуме.

ДОМІНАНТ с жесткостью - 2, врядли тебе даст пофрирайдить, это чистый парк и джиб!

Посмотри на Сиерре, там можно нафильтровать All Mountain.

Там есть:

Burton Eco Nico Snowboard 2009 (это аля Custom), жесткость 6 - 315у.е.

и

Burton Custom X Snowboard 2009, жесткость 7 - 350у.е.

Изменено пользователем i_dima

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

да, тоже видел на фотках поломанный доминант! Чувак писал что ей было только 2 дня:( короче, не покупай это говно, от греха по дальше:)

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

дякую, сьогодні розповіли 2 випадки, коли саме ця дошка тріскалася. казали, що то заводський брак якоїсь однієї партії. зараз подивлюся на твої запропоновані варіанти

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

+1 за Агент

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Агент занадто дорого для мене. Планував купити саму дошку не дорожче 3000

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

в піндостані можна знайти модель минулого року на сейлах, з доставкою вийде менше чим 3000. хто шукає той найде)

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты
в піндостані можна знайти модель минулого року на сейлах, з доставкою вийде менше чим 3000. хто шукає той найде)

вибач, де можна подивитись\придбати 07-08? як на мене, дуже гарна дошка

ти мав на увазі цю дошку?

Изменено пользователем steve

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Наприклад Єбей

Ну або так, і далі копати)

От маєш конкретну пропозицію.

Хто організовує доставку, і за які гроші — шукай по форумі або вконтактах. На ціну доставки на ебеї навіть не дивись)

Изменено пользователем Eos

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты
Наприклад Єбей

Ну або так, і далі копати)

От маєш конкретну пропозицію.

Хто організовує доставку, і за які гроші — шукай по форумі або вконтактах. На ціну доставки на ебеї навіть не дивись)

дякую  :)

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Я так понимаю, ты готов заказывать деку с пендосии, тогда на эту сумму тебе будет счастье.

Для поиска можешь юзать поисковик по пендоским инет-магазам.

thefind.com

Здесь осталось много дек прошлых сезонов!

Изменено пользователем i_dima

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти

  • Последние посетители   0 пользователей онлайн

    Ни одного зарегистрированного пользователя не просматривает данную страницу

×