Перейти к содержанию
drmom

Sp Mountain Pro 2011/2012 - допоможіть знайти обзор

Рекомендуемые сообщения

Всім привіт!

Буду вдячний за ссилки на будь-які відгуки про ці кріплення і поставлю пиво за ссилку на грамотний їх обзор!

В першу чергу цікавить їх жорсткість і доцільність використання для софткарву і фрірайду

Дякую!

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Я так понимаю, что ты говоришь о вот этих вот крепах : http://www.sp-united.com/bindings/mountain11/ ?

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты
Я так понимаю, что ты говоришь о вот этих вот крепах : http://www.sp-united.com/bindings/mountain11/ ?

так точно!! ніде про них нічо нема( на thegoodride.com нема( і гугл шось тоже не особо охотно видає про нього відзиви(

шоб на них подивитись прийдеться мінімум їхати в інше місто, а всліпу кріплення купляти не хочу...

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты
так точно!! ніде про них нічо нема( на thegoodride.com нема( і гугл шось тоже не особо охотно видає про нього відзиви(

шоб на них подивитись прийдеться мінімум їхати в інше місто, а всліпу кріплення купляти не хочу...

скажи мне, что ты от них хочешь конкретно :)

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты
скажи мне, что ты от них хочешь конкретно :)

надійність, зручність всьогування в пухляку, достатню жорсткість для різаних дуг

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты
надійність, зручність всьогування в пухляку, достатню жорсткість для різаних дуг

Спшки достаточно надежны, у самого были фастеки. Минус, это недостаточная жесткость все таки, со временем ломаются пружинки, которые откидывают верхний стреп,иногда тросик начинает выпендриваться и протираться. В пухлом конечно встегнуться можно,но сложно, а вот выстегнуться иногда еще сложнее :) Короче к чему я, для фрирайда все таки классика и капец. Сам до этого хотел покупать именно эту модель, но отказался.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты
Спшки достаточно надежны, у самого были фастеки. Минус, это недостаточная жесткость все таки, со временем ломаются пружинки, которые откидывают верхний стреп,иногда тросик начинает выпендриваться и протираться. В пухлом конечно встегнуться можно,но сложно, а вот выстегнуться иногда еще сложнее :) Короче к чему я, для фрирайда все таки классика и капец. Сам до этого хотел покупать именно эту модель, но отказался.

і мені от те саме всі говорять, не знав з чим повязано: чи з непридатністю їх до пухляка, чи із старою закалкою бивалих...

лан, не важно

шо з класики порадиш? ..дуже багато чув хорошого за ці флюкси:

http://www.thegoodride.com/bindings/good-r...ng-review-.html

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Flux Очень даже гуд, смотрел на них, добротные крепы. Катать на них не приходилось, но по отзывам хорошие. Сам лично остановился на Юнионах МС. Послушай мб еще кто-то чет хорошее скажет :)

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

дуже дякую!!

ти про force mc?? та кльові, але й ціна відповідна)))

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты
дуже дякую!!

ти про force mc?? та кльові, але й ціна відповідна)))

http://www.unionbindingcompany.com/product...ard-bindings/mc

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

в СП є така гібридна модель http://www.sp-united.com/bindings/slaboneslr/

ті ж стрепи база і хайбек але з класичними баклями

на рахунок фастеку для беккантрі/фрірайд. після того як зявилась мікробакля проблема зняти кріплення в пухлому зникла. тобто не обовязково відкидати хайбек тепер. з защіпанням сказати важко. я звик за 3 роки і проблем немає.

на рахунок жосткості. катався 2 роки на sLAB 01, вони на одиницю мякші від Mountain і я не сказав би що контролю було мало. цього сезону перейшов на Team. от в них дійсно контролю не вистачає в фрірайді. зате для фрістайлу ідеальні

пробував кататись на класиці після фастека, зрозумів що більше до класики не повернусь)

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

здоров Наз!!

взяв би ці крепи, якшо б вони були в класичному формфакторі, бо верхній і нижній стреп просто бомба!!!!

а так хз

де найближче від франіка можна їх хотя би взутись для проби?

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты
здоров Наз!!

взяв би ці крепи, якшо б вони були в класичному формфакторі, бо верхній і нижній стреп просто бомба!!!!

а так хз

де найближче від франіка можна їх хотя би взутись для проби?

в нас вони були але продались. від простих sLAB вони відрізняються лише тим що тросик підтримує хайбек в одному положенні і не дає відкидуватись. ручки на хайбеку нема. ну і на стрепах 2 прості баклі. от і вся різниця. по ідеї можна докупити ручку для хайбеку, замок як для стрепів на фастеку і переробити їх в фастек)

в києві здається ще залишились вони

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты
в нас вони були але продались. від простих sLAB вони відрізняються лише тим що тросик підтримує хайбек в одному положенні і не дає відкидуватись. ручки на хайбеку нема. ну і на стрепах 2 прості баклі. от і вся різниця. по ідеї можна докупити ручку для хайбеку, замок як для стрепів на фастеку і переробити їх в фастек)

в києві здається ще залишились вони

а серйозно, є на них обзор? ну шось типу як thegoodride роблять, можна і попроще) хоть шо небудь....та я їх найду) якшо остаточно вирішу їх купляти, я їх і в африці розкопаю))

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты
а серйозно, є на них обзор? ну шось типу як thegoodride роблять, можна і попроще) хоть шо небудь....та я їх найду) якшо остаточно вирішу їх купляти, я їх і в африці розкопаю))

детальний огляд хіба я можу написати. в інтернеті не зустрічав

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты
детальний огляд хіба я можу написати. в інтернеті не зустрічав

буду вельми вдячний. основне цікавить. а з мене рогань)

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Назар, маякни, якщо такі стрепи з баклями до СП мож буде купити про запас. )

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

кріплення SP sLR sLAB 01

гібридна модель на основі фастек кріплень SP sLAB 01

головна відмінність від фастека це баклі. тобто нога фіксується як в класичних кріпленнях за допомогою замків. відрізняються від sLAB 01 в першу чергу нижнім стрепом. він не роздвоєний так як принцип фіксації тут трохи інший бо при защіпанні не хайбек прижимає пятку а стрепи прижимають голінь. передній стреп дає можливість фіксувати носок в 2ох положеннях - зверху та на носку. також простий стреп знімає питання відповідності форми черевика до стрепа. роздвоєний стреп від фастека sLAB 01 погано сідає на черевики з гострим (квадратним) носком а стреп від Brotherhood гірше сідає на круглий носок.

верхній роздвоєний стреп анатомічної будови фіксує голінь в 2ох напрямках - верхня частина прижимає зад черевика до хайбека а нижня секція прижимає пятку до бази. саме завдяки роздвоєному стрепу sLAB 01 дають високий рівень фіксації.

база ідентична sLAB 01 чи Brotherhood.

хайбек від минулорічних sLAB (або ж Brotherhood) колекції 10-11. раніше ці 2 моделі мали ідентичний хайбек. відрізняється в sLR відсутністю ручки. теоретично можна замовити цю ручку а також ремінь з релакс батон як в фастека і переробляти ці кріплення на повноцінний фастек. я не пробував таке але судячи по деталях це здається можливим. кут нахилу хайбека регулюється як і в фастек крутилкою збоку бази.

по експлуатації та надійності можу сказати що на них відкаталися вже 3 сезони модератор форуму Spitfire (переважно беккантрі), мій друг 2й сезон (також беккантрі/фрірайд). обидва важать в районі 90-100. тобто по надійності думаю питань не повинно бути.

єдине слабке місце, як могло здаватись, тросик який підтримує хайбек, але 3 роки тестів показали що все надійно

самі кріплення дуже легкі і гнучкі в налаштуваннях там рухається все у всіх напрямках окрім бази. тому розмір треба підбирати з точністю під платформу черевика.

такі от кріплення. досить непогане рішення для тих хто все таки боїться фастека але хоче саме кріплення SP

Назар, маякни, якщо такі стрепи з баклями до СП мож буде купити про запас. )

на жаль минулого сезону коробка з запчастинами була успішно про..бана десь на складах в дорозі до України. наступного сезону деталі повинні бути. а взагалі я знаю що люди замовляли з фабрики стрепи баклі і т.д. можна спробувати написати на офіційну почту SP. вони зазвичай виконують такі замовлення як я чув

post-7385-1337590573_thumb.jpg

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

ну, хто там шо провтичив - 20е питання. відповідальний представник повинен мати запчастини, а не відфутболювати споживача до офіційних дилерів і змушувати гемороїтись з доставками, закупками і іншою лабудою )

цікаво інше: чи є ці дві стрепи взаємодоповнюючими, тобто чи потрібно міняти всю стрепу замість того, щоб просто замінити проблемний вузол на стандартну баклю із ремінцем?

Спшки достаточно надежны, у самого были фастеки. Минус, это недостаточная жесткость все таки, со временем ломаются пружинки, которые откидывают верхний стреп,иногда тросик начинает выпендриваться и протираться. В пухлом конечно встегнуться можно,но сложно, а вот выстегнуться иногда еще сложнее :) Короче к чему я, для фрирайда все таки классика и капец. Сам до этого хотел покупать именно эту модель, но отказался.

не знаю, яку модель ти юзав - фрірайдна цілком предостатньо жорстка і проблем із взуванням-роззуванням в пухляку не виникало. користуюсь СП Маунтейн і Бразерхуд 2 сезони (Кавказ і ще раз Кавказ). Катався і в пухляку, і в "халві", і в "пластиліні" (стани пухлого при різних температурних умовах) - жодних проблем, повір. я взагалі забув що таке геморой з кріпленнями (крім описаних вже багів з окремими детальками, які на катання в цілому не впливають, виключно на юзабіліті).

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты
ну, хто там шо провтичив - 20е питання. відповідальний представник повинен мати запчастини, а не відфутболювати споживача до офіційних дилерів і змушувати гемороїтись з доставками, закупками і іншою лабудою )

цікаво інше: чи є ці дві стрепи взаємодоповнюючими, тобто чи потрібно міняти всю стрепу замість того, щоб просто замінити проблемний вузол на стандартну баклю із ремінцем?

погоджуюсь на рахунок запчастин. хреново вийшло

сам стреп в фастека та СЛР ідентичний. тільки от не знаю як з заміною класичної баклі на кліпсу для фіксації ремінця як у фастека. тому я і не писав що 100% така трансформація можлива. взагалі було б добре якби СП зробили трансформацію фастека в класику і навпаки передбачуваною функцією

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты
не знаю, яку модель ти юзав - фрірайдна цілком предостатньо жорстка і проблем із взуванням-роззуванням в пухляку не виникало. користуюсь СП Маунтейн і Бразерхуд 2 сезони (Кавказ і ще раз Кавказ). Катався і в пухляку, і в "халві", і в "пластиліні" (стани пухлого при різних температурних умовах) - жодних проблем, повір. я взагалі забув що таке геморой з кріпленнями (крім описаних вже багів з окремими детальками, які на катання в цілому не впливають, виключно на юзабіліті).

SP brotherhood рулит :ay: :ay: :ay:

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты
SP brotherhood рулит :ay::ay::ay:

смотря где :)

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты
смотря где :)

Везде и на Протасе и на Драге и На Буке

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты
Всім привіт!

Буду вдячний за ссилки на будь-які відгуки про ці кріплення і поставлю пиво за ссилку на грамотний їх обзор!

В першу чергу цікавить їх жорсткість і доцільність використання для софткарву і фрірайду

Дякую!

Sp-united Snowboard Bindings

может поможет...

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

б**, тепер я всерйоз захотів це кріпло!!!!

дякую за останню ссилку!

п.с.: мені здається цьогорічна модель маунтіна так нефігово відрізняється від тих, які ви обговорюєте....

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти

  • Последние посетители   0 пользователей онлайн

    Ни одного зарегистрированного пользователя не просматривает данную страницу

×