Перейти к содержанию
drmom

Бордшопи у Львові

Рекомендуемые сообщения

в пошуку крім бумерангу і простих туристичних магазинів нічого найти не можу....потрібен перелік всіх які є, хочу купити ботінки. дякую!

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

дуже срочно треба, буду там тіки 1 день...хто вкурсі?

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты
дуже срочно треба, буду там тіки 1 день...хто вкурсі?

Драйв спорт на вул.Науковій 2, в Кінг кросі є екстрем стайл, новий бумеранг відкрився на вул. Героїв УПА

Изменено пользователем Slimus

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

в Драйв спорті маю дисконт, на 5% не багато але......

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

http://www.fira.com.ua/

http://extremstyle.ua/

http://boomerang.kiev.ua/

http://drive-sport.com.ua/

Більше нічого толкового нема.

Тобто є, але на туристичну тематику

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

дуже дякую!!!! блін, я вже думав шо завтра день пропав, так не, екстрем і драйв пашуть в неділю!!!!! ...ше тіки прийдеться в бумеранг заскочити іншим разом!!!

ше раз дякую! можна закривати тему

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

п.с.: цей бумеранг за**ав без пріколів, мало того шо до них дозвонитись незя, так ше й прийщов сьодня в 4-ій годині - на табличці гордо "Нд: 12:00-17:00"......і нікого!!! тішина!!!! сволочі

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

М-да. Це наші манери ведення бізнесу. Не дивуйся.

Знайшов боти?

На звичайні спортмагазини не витрачай час. Вони влітку ховають товар на склад до наступного сезону, а не продають із знижками, як то мало б бути. В Бумеранзі Івано-Франківська асортимент дуже скупенький. Але є суттєві знижки і за два сезони знижок, я повністю там затарився захистом.

Изменено пользователем Чугайстер

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

був в драйві.....сподобався вибір, дійсно великий...але ціни ппц

кароч дуже круті боти найшов K2 T1, після того як їх поміряв, всі попередні здавались якимось дешевим китайським шлаком....

але в них 2 проблеми: розмір в них тіки 42-44, мені походу тре 41.5, прийдеться брати зі штатів

по друге ціна: 250$ за ботінки яким 3 роки, в той час як в штатах цьогорічну модель можна взяти за 200 - 2:0 на користь штатів

...........

прийдеться ше раз їхати шоб попасти в екстрем і бумеранг

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Так, "Драйв" ніколи не розбещує знижками. Завжди "накрутять" на якийсь захмарний максимум, потім скинуть до ціни +20% від штатівської і пишуть на цінниках "-50%" )))

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты
Так, "Драйв" ніколи не розбещує знижками. Завжди "накрутять" на якийсь захмарний максимум, потім скинуть до ціни +20% від штатівської і пишуть на цінниках "-50%" )))

ти не вкурсі де ше можна поміряти K2???

бо я звонив у київський драйв, у них впринципі немає цих ботінок меншого розміру ніж 42((

а брати наугад не хочеться шото

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты
по друге ціна: 250$ за ботінки яким 3 роки, в той час як в штатах цьогорічну модель можна взяти за 200 - 2:0 на користь штатів

Різниця 250-200=50$. це не сума, щоб брати в штатах. за доставку все-одно стягнуть.

Так, "Драйв" ніколи не розбещує знижками. Завжди "накрутять" на якийсь захмарний максимум, потім скинуть до ціни +20% від штатівської і пишуть на цінниках "-50%" )))

В теренах нашої країни всі чесні торгаші (читай популярні мережі магазинів) так роблять: ціна товару, наприклад 350, вони малюють 450 і перекреслюють і заманюють покупців знижкою 100.

Як то кажуть: "без лоха и жизнь плоха" - головне гасло всіх торгашів.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты
Різниця 250-200=50$. це не сума, щоб брати в штатах. за доставку все-одно стягнуть.

В теренах нашої країни всі чесні торгаші (читай популярні мережі магазинів) так роблять: ціна товару, наприклад 350, вони малюють 450 і перекреслюють і заманюють покупців знижкою 100.

Як то кажуть: "без лоха и жизнь плоха" - головне гасло всіх торгашів.

я краще заплачу 200 баксів за цьогорічну модель, ніж 250 за боти трирічної давності

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты
я краще заплачу 200 баксів за цьогорічну модель, ніж 250 за боти трирічної давності

я зрозумів, що ти про одну й та саму модель. навіть різниця в 100 баксів вартують свіжоспеченої дошки. ти правий на всі 100%

Изменено пользователем Чугайстер

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти

  • Последние посетители   0 пользователей онлайн

    Ни одного зарегистрированного пользователя не просматривает данную страницу

×