Перейти к содержанию
Shaun White

Nike Vapen + Burton Cartel

Рекомендуемые сообщения

Всем доброе время суток )

Вот хочу сибе приобрести новые ботинки nIke vapen но крепы хочу от Бартон.

И даже незнаю подойдут ли они нормально к крепам((

Подскажите пожайлуста)

Изменено пользователем Shaun White

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты
Шон Вайт должен катать только в Бёртон!!!

:rofl:

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Да и что Шону спрашивать у какого то сообщества украинского, лучше у спонсоров спросить

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

...але ж ви жорстоко його бідолаху.....але питання тоже, лан якби кріпло до дошки....так чи БОТІНКМ до КРІПЛА XD

нда...стопудово не підійде XD

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Ну так ведь Шон, это Шон, там же так и написано - Шон Вайт

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

не по кутюр

не, не покатит

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

....ітак шо ми маєм: 1 форум любителів Never Summer, 2-ий форум ненависників бартон.....ну чим не рай на землі? XD

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Ребята может вы меня не так поняли...

Я хотел спросить подойдут ли ботинки к крепам (будет ли носок ботинка нормально подходить к верхнему стрепу креп... подойдут в ширине.... и тд..)

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты
Ребята может вы меня не так поняли...

Я хотел спросить подойдут ли ботинки к крепам (будет ли носок ботинка нормально подходить к верхнему стрепу креп... подойдут в ширине.... и тд..)

не парся. все тебя правильно поняли:)

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

У знакомого Найки Вапор и Бартон Кастом все отлично подходит друг к другу.

Можешь не париться

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты
Ребята может вы меня не так поняли...

Я хотел спросить подойдут ли ботинки к крепам (будет ли носок ботинка нормально подходить к верхнему стрепу креп... подойдут в ширине.... и тд..)

шон, тут просто нема такаого бивалого народу, шоб вони тобі шось радили

я сьогодні запитаю 1 мого друга він стопудово тобі шось нарішає!!!!

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

превет Шон!!! як здоровя? як там твоя нова подружка? вона вже збилась з тих таблеток?

лан, ти не слухай цих лузерів, половина з них навіть в пайпі ні разу не катала!!!!

тепер по темі

коли куртка, шкарпетки, кріпло і навіть дошка бартон, но то я не знаю....не, найкі афігенні тапки, тут нічо не скажеш

просто твої можуть обідитись, шо ти в нових шузах

подивись на 3-тю сторінку контракту, там внизу маленькими буквами має писати....

тойсть 3 варіанти, або тебе оштрафують, або розірвуть контракт,...або тебе в них не побачать!!!!!! взагалі мож на найки наліпити бартоновські наклейки, шоб непальоно!!!!

в мене взагалі знайомий на контракті з Deeluxe а сам в адідасах катає!!! красавчик!! вот шо значить помішавя він на тих кедах...

я взагалі тобі так по секрету скажу, шо якшо взяти шузи (сноубордичні) і кріпло (сноубордичне) то вони впринципі не можуть не підійти одно до одного (степ-ін і жесткачі нечіпаєм окда)....так шо купляй і не парся

кста, ти мені ше 2.5 банки пива винен, памятаєш як ти заїхав в ту сосну в грузії?? окда? так шо давай, зізвонимся))

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты
Добре дякую))

превет Шон!!! як здоровя? як там твоя нова подружка? вона вже збилась з тих таблеток?

лан, ти не слухай цих лузерів, половина з них навіть в пайпі ні разу не катала!!!!

тепер по темі

коли куртка, шкарпетки, кріпло і навіть дошка бартон, но то я не знаю....не, найкі афігенні тапки, тут нічо не скажеш

просто твої можуть обідитись, шо ти в нових шузах

подивись на 3-тю сторінку контракту, там внизу маленькими буквами має писати....

тойсть 3 варіанти, або тебе оштрафують, або розірвуть контракт,...або тебе в них не побачать!!!!!! взагалі мож на найки наліпити бартоновські наклейки, шоб непальоно!!!!

в мене взагалі знайомий на контракті з Deeluxe а сам в адідасах катає!!! красавчик!! вот шо значить помішавя він на тих кедах...

я взагалі тобі так по секрету скажу, шо якшо взяти шузи (сноубордичні) і кріпло (сноубордичне) то вони впринципі не можуть не підійти одно до одного (степ-ін і жесткачі нечіпаєм окда)....так шо купляй і не парся

кста, ти мені ше 2.5 банки пива винен, памятаєш як ти заїхав в ту сосну в грузії?? окда? так шо давай, зізвонимся))

не форум, а планетарий - одни звезды кругом!

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

не форум, а планетарий - одни звезды кругом!

йаа просто вже реально 3 місяця не бачився з Шоном, тому дуже радий йому допомогти)))

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Р?адР?Р? С?РїР°С?РёР±С Р·Р° С?РёРєС?Р?С?))))

Р? РїРёРІР? Р?С?РґР°Р? РІ Р?С?РєР?РІР?Р»Р?) РРґРё!)

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти

  • Последние посетители   0 пользователей онлайн

    Ни одного зарегистрированного пользователя не просматривает данную страницу

×