Перейти к содержанию
amabatabreak

Про кріплення і нубів

Рекомендуемые сообщения

Буду катати 2-ий сезон на Буковелі. Раніше юзав тільки прокатну снарягу, а цього року придбав б/у борд (шоб не жалко вбити :bm: ) і такі ж боти.

Суть питання - чи є смисл просити в Миколая відразу круті крєпи (як то Rome Targa - судячи з відгуків тут же, на форумі) і прифігачувати їх до всього цього неподобства (як то нубоборд+нубоботи+ собственно нуб)? Шо станеться з ними і з нубасиком до кінця катального сезону?

:popcorn:

п.с.: плюс до вибору цих кріплень - є можливість придбати недорого...

Изменено пользователем amabatabreak

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Тарга - очень хорошие крепы, к тому же, если на доске не в первый раз, то они не пострадают сильно) Крепы хорошие, выдержат многое, я бы брал. А на следующий год, можно будет понять чего хочется, и сменить боты и доску.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Дякую!

Те саме стосується Rome Sds 390, '10-11 ??

З Таргами не вигоріло :'(

Изменено пользователем amabatabreak

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

да,

что может случиться с крепами , если их использовать по назначению

Изменено пользователем Dimka89

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Ты ведь для себя решил, что тебе по душе сноубординг.. для пробного сезона можно взять говняное, ну а после принятия решения брать херню смысла уже нет, поэтому бери сразу нормальные, чтоб потом не продавать простенькие и опять маяться с покупкой желаемых креп..

а по-поводу связки "нуб-крепы" (как ты говоришь :) :)) , то главное их не бей молотком и не пили болгаркой и тогда им ничего не будет, максимум стреп сломаешь или баклю..

  • Годнота 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Ап темі!

А тепер я вам розповім, що може статись!

Позавчора, сидячи на витягу №12 на г.Довга, я вирішив пристегнути праву ногу.... В результаті, в районі 2-3 стовпа сумними очима спостерігав, як погано закріплена верхня стрепа епічно падає вниз і заривається в сніг... Ледь не кинувся навздогін, як Смеогол за колечком ;)

Всім, хто мене бачив там зі своїх крісел приблизно о 12-13 годині, і підказував, де глянути - дякую! Без вас я не знайшов би 1 палку лижну зелено-чорну, 2 пачки з-під сигарет, 2 зелені обгортки від цукерок "Дюшес" та багато інших цікавих та потрібних речей... Доречі, палка реально допомогла пробиратися через Буковельські сніги :)

Стрепу не знайшов :( Якщо хтось бачив чи знайшов - відпишіться, плз.

Хто знає - де (бажано у Львові) можна купити окрему цю детальку?

Изменено пользователем amabatabreak

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти

  • Последние посетители   0 пользователей онлайн

    Ни одного зарегистрированного пользователя не просматривает данную страницу

×