Перейти к содержанию
grabli

Допомога Для Ато - Інструктор По Снб/лижах

Рекомендуемые сообщения

Друзі, поєднуємо приємне з корисним. з 12 лютого на ПЯ стартує акція ‪#‎АмуніціяАТО‬, що збирає кошти для кіборгів з 79-ї.

Наразі мені пообіцяли 6000 грн., потрібно ще понад 10 000. Я пропоную всім бажаючим приватні уроки на сноуборді/лижах. Вартість - 250 грн./год. Всього 40 уроків, 40 годин і мій товариш Олександр Попов та його побратими матимуть все необхідне. Можу працювати хоч вночі. Гроші потрібні чимскоріш, тобто на вчора. Список додається. Якщо є можливість щось купити чи докласти - welcome!

18411_10203581282837649_5700231625090094810_n.jpg?oh=a04e1ccf63988540fa41a91cbbd2ffb6&oe=5593C750&__gda__=1430806731_796e4ebc0c59fe78ac3852658f7250e3

Бійців із зони АТО навчаю безкоштовно (при наявності документів - в/к).

Пишить в ЛС сюди чи на мою сторінку ФБ "Юрко Граблі", дзвоніть )номер скину персонально).

  • Годнота 6
  • Херня 2

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти

  • Похожий контент

    • От grabli
      Привіт всім!
      Тим, кому справді цікавий фрірайд і безпечне катання в горах запрошуємо на другий цикл лекцій на тему "Доступний фрірайд".

       Що змінилось у порівнянні з минулорічним сезоном? Лекції отримали нову структуризацію, зачіпають більше аспектів катання, в той час як лавинна безпека виноситься в окремий інтенсив-семінар.
       
      Дати проведення лекцій: 6.11, 13.11, 20.11, 23.11,  27.11 (Київ), 18.11 (Львів), 25.11 (Дніпро). Ще одна дата залишаються відкритою для Одеси.
       
      Про що говоритимемо в найближчу неділю?
      Powder - це один із синонімів фрірайду і хорошої каталки. Але далеко не завжди powder є гарантією доброго відпочинку в горах. Лекція на тему особливостей катання в пухкому снігу, основи лавинної безпеки, техніки катання в глибокому снігу, на пологих поверхнях тощо.
      Автор,Юрко "Граблі" Карашівський - один із інструкторів та засновників Школа фрірайду The all ride // http://theallride.com.ua/ .
      Партнерами виступають творчий майданчик Mezzanine, магазин борд-спорядження ProBoardshop.
      Чекаємо вас у неділю, 6 листопада, о 19:00,
      у Mezzanine на Нижньоюрківській 31
       
      Звертніть увагу!!!
      Вхід - 60 грн - передпродаж:
      https://2event.com/events/746221
      У день події - 80 грн.
  • Последние посетители   0 пользователей онлайн

    Ни одного зарегистрированного пользователя не просматривает данную страницу

×