Перейти к содержанию
mihalkov

И тут нефарт

Рекомендуемые сообщения

Черновецький мало не загинув в ав?акатастроф?

Ки?вський м?ський голова Леон?д ЧЕРНОВЕЦЬКИЙ мало не загинув в ав?акатастроф?, повертаючись додому з в?дпустки.

Як переда? кореспондент УН?АН, про це в?н пов?домив сьогодн? журнал?стам у Ки?в?.

За словами Л.ЧЕРНОВЕЦЬКОГО, п?д час неполадок з л?таком п?д час посадки в аеропорту ?Борисп?ль?, в?н ?практично про всяк випадок попрощався з життям?.

Мер столиц? в?дзначив, що л?так, на якому в?н лет?в, був абсолютно новий ? належав дуже над?йн?й ав?акомпан??. За словами Л.ЧЕРНОВЕЦЬКОГО, над Ки?вом сталася розгерметизац?я л?така ?, д?знавшись про це, в?н вир?шив про всяк випадок попрощатися з життям.

?Л?так м?й насправд? майже зазнав авар??, хоча в?н був добре обладнаний. Я думаю, що дуже багато людей, як? перебувають, особливо у владних каб?нетах, мабуть хот?ли б, аби шас? мого л?така не розкрилися, бо я не дуже зручна людина для ведення р?зних недобрих переговор?в?, - под?лився сво?ми роздумами Л.ЧЕРНОВЕЦЬКИЙ.

За словами мера Ки?ва, в?н завжди спод?ва?ться на Бога, але в даному випадку були ще й досв?дчен? льотчики-?ноземц?. Вони знали, що робити, ? нав?ть попри те, що аеропорт не давав позитивно? в?дпов?д? на запит про посадку, все ж посадили л?так, ? вс? залишилися жив? й здоров??, - наголосив Л.ЧЕРНОВЕЦЬКИЙ. При цьому в?н уточнив, що посадили л?так на шас?.

На запитання журнал?ст?в, де мер в?дпочивав, Л.ЧЕРНОВЕЦЬКИЙ не назвав кра?ну, але водночас пов?домив, що був б?ля моря за дек?лька годин льоту в?д Ки?ва, але не на територ?? Укра?ни, оск?льки ?в Укра?н? зараз на мор? холодно в?дпочивати?, а йому рекомендували в?дпочивати саме на мор?. Л.ЧЕРНОВЕЦЬКИЙ сказав, що кра?на, в як?й в?н в?дпочивав, н?чим не прим?тна ? не ? ?зразком для насл?дування Укра?ни?. ?Але там було добре море?, - наголосив мер.

Як пов?домляв УН?АН, Л.ЧЕРНОВЕЦЬКИЙ перебував у в?дпустц? з 11 по 21 жовтня 2006 року.

Взято тут

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Вот блин, ну надо же, одной проблемой стало бы меньше, достал уже, лично меня своим не профессионализмом, везет же людям!...

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

неделя началась с неудачи

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Дааа.... неудача... хотя нельзя такого говорить... он ведь тоже человек, и нехорошо стебатся даже над такими как он... :(

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

.....Пошел нахй этот пидар Черновецкий!!!!! Я бы обосрал его и с камнем на шеи скинул бы в болото нах! :blueeee:

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Beton4ik

......гггггггггггггггггггггггггггггггггггггггггггггггггггггггггггггггггггггггггг

гггггггггггггг...пАдСтУлАм...)))... :hi:

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Люди, он же нас всех ЛЮБИТ!!!!!!!!!!!!!!!!!! :ha:

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Craig

разве что в попу........

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Он же посол, мать его, на земле. Думаете, его легко замочить? Тут кое-чо посильнее нужно. :fuck:

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Не будем открыто сожалеть о неслучившемся

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Hiruko

Про100 на него надо святой водичкой покапать и он загориццо, потому шо он аццкий сектант :ha:

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти

  • Последние посетители   0 пользователей онлайн

    Ни одного зарегистрированного пользователя не просматривает данную страницу

×