Перейти к содержанию
Gavra

Лицо отечественной милиции

Рекомендуемые сообщения

Вот она, во всей красе, к сожалению у меня пока не хватает слов что бы это описать. лучше дам еще матерьяла.

Для непросвещенных:

Минуло? нед?л? за давньою традиц??ю був на ф?нал? Кубка Укра?ни. На жаль цього дня футбол в?д?йшов на другий план, будучи затьмареним розправою, яку учинили на стад?он? "б?йц?" Беркута, пише у сво?й колонц? Юр?й Мазн?ченко, Корреспондент.net

Сходив я в нед?лю на ф?нал Кубка Укра?ни з футболу. Традиц?йно в?дв?дую матч такого рангу вже близько 10 рок?в посп?ль. Картинка щор?чно особливо не зм?ню?ться: маса см?ття перед ? в межах спорткомплексу, бабус? ? д?дус? продають горезв?сн? дудки прямо перед стражами правопорядку (чи не в протилежному запевняв Корреспондент.net пан Сурк?с п?д час останнього свого чату?),величезне число цих самих людей з орган?в. Запиту?ться, чи потр?бно ст?льки?

Так, матч ? дуже принциповим ? гарячим, але цим нед?льним вечором фанати Динамо ? Шахтаря йшли на стад?он у небувало мирн?й обстановц?. Не спостер?галося з?ясовувань в?дносин, б?йок, що не може не порадувати будь-якого тверезо мислячого громадянина Укра?ни, та ще й на тл? пол?тичних под?й.

За 15 хвилин до початку донецько-ки?вського протистояння почав ?з друзями шукати св?й сектор. Вийшло так, що пройшли повз автобуси, б?ля яких уже стояли хлопц? в чорних касках з дубинками. Склалося в?дчуття, що щось готують.

П?сля першого забитого м?яча у виконанн? Клебера почалася та сама ганьба, що змусила кожного вбол?вальника на Ол?мп?йському повернути голови уб?к 11 сектора.

Почалася навала (не побоюся цього слова) Беркута на фанат?в ки?вського Динамо. Хоча передумов особливо не було: фани поводилися дуже г?дно в першому тайм?, п?дтримуючи команду й одночасно заводячи п?дтримку на всьому ?ншому стад?он?. Що ж таке почалося, що спричинило ланцюгову реакц?ю у вигляд? масового побо?ща? Звичайно, з десяток фанат?в запалили фай?ри, що, у принцип?, заборонено ФФУ. У ц?й ситуац??, клуб, як ? в будь-як?й ?нш?й ?вропейськ?й кра?н?, зобов?язаний виплатити штраф. Якщо ж особливо сильне порушення з боку фан?в - заборонити команд? виступати при них.

Що ми побачили в нед?лю? Перш? три хвилини в?д орган?в МВС не надходило жодно? агрес??. Але варто було одному фанатов? кинути униз св?й фай?р, як увесь заг?н Беркута почав ломитися в сектор, Б?ЮЧИ ВС?Х ? ВСЯ, НЕЗВАЖАЮЧИ НА ПРИСУТН?СТЬ АБО В?ДСУТН?СТЬ ПОРУШЕННЯ В КОЖНО? КОНКРЕТНО? ОСОБИСТОСТ?. П?д роздачу потрапили т?, хто кидав, хто сид?в поруч, хто просто висловив свою думку фразою, наприклад: "Дайте подивитися футбол", хто зрозум?в, чим це зак?нчиться, ? спробував вирватися ?з сектора. Здогадайтеся, чи удалося цим людям (б?льш?сть з них просто спостер?гало за грою) в?дт?ля п?ти ц?лими ? непошкодженими? Ц?ЛКОМ НОРМАЛЬНО, по-мо?му, ЩО НЕЗАХИЩЕН? ЛЮДИ ПОЧАЛИ ЗАХИЩАТИСЯ. Причому робили вони це будь-якими п?дручними засобами - у першу чергу, вирваними сид?ннями. Беркут не став особливо церемонитися ? почав в?дпов?дну атаку на 10, 11 ? 12 сектора, завдаючи т?лесних ушкоджень ус?м: починаючи в?д ж?нок з д?тьми, зак?нчуючи людьми похилого в?ку.

Остання "спортивна" под?я в Ки?в? повинна змусити ус?х нас задуматися - куди котиться наша кра?на з ?? футболом разом узятим?

Колись я сам з?штовхнувся з под?бною проблемою. На позаминулому ф?нал? Кубка я випадково потрапив в один ?з сектор?в, де базувалися ультрас (купив квиток у знайомого). С?в я в один з останн?х ряд?в. П?д роздачу так ? не потрапив, але бачив, як так? ж люди, як ? я, т?кали в останн? ряди, щоб просто так не в?дхопити дубинкою в?д службовц?в МВС. Я тод? спробував узагал? п?ти ?з сектора. Але на самому виход? стояло оточення, один з дядьк?в так ? крикнув в обличчя: "(цензура), сам п?дпалив, так сиди й отримуй!". П?сля цього штовхнув назад у сектор, змусивши мене упасти ? перелет?ти через один ряд униз. П?сля т??? под?? злост? вже не виника??Виника? два риторичн? запитання: "З якого села ?х набирають?" та "Як? у них в житт? проблеми, якщо вони всю зл?сть в?д?грають на таких заходах?"

На мо? прохання розпов?сти про те, що трапилося, також в?дгукнулася людина, що була безпосередн?м св?дком под?? - сид?в у 10 сектор?. Особливо жорстоким виглядав еп?зод з розпов?д?, коли сп?вроб?тники Беркута почали розправу над 15-16 р?чною д?вчинкою, котра спробувала заступитися за хлопця, що сид?в з нею. З огляду на все, сп?вроб?тник?в Беркута мало ц?кавили стать, в?к ? провина кожного конкретного вбол?вальника.

Благо, очевидно, хтось з верх?в (усе-таки VIP-гост? - Ющенко, Янукович, Мороз ? Пsскун не щодня на футбол ходять) здогадався зателефонувати голов? МВС - Василию Цушку, а той, у свою чергу - комусь з генерал?в або полковник?в, що в?д?гнали чорну ненависну брат?ю. Можливо, подумали про те, що напевно багато ?вропейських спостер?гач?в усе це бачать. Ще найб?льш ?мов?рн?ше те, що це була наочна акц?я для В?ктора Ющенка, мовляв, "ось, що ми покажемо, якщо треба буде". Хоча, Перший Нац?ональний, П?ятий канал та ?нш? телеканали (не т?льки укра?нськ?) устигли показати ус?м футбольним вбол?вальникам, що таке Беркут ? чим в?н займа?ться на футбольних матчах. Спод?ваюся, пан Плат?н? побачив, що запропону? Укра?на у 2012 роц?, якщо про це не кричати вже зараз.

До к?нця матчу фани Динамо ще устигли в?дстояти символ?ку свого клубу - величезний прапор клуба, розкладений на весь сектор. Хоча все-таки правоохоронн? органи встигли його порвати, а ультрас Динамо - запустити по всьому стад?ону. Думаю, ус? бачили, як кожен вбол?вальник передавав цей прапор на знак сол?дарност? з кожним з 11 (а ще - 10 ? 12) сектора. Тож, як кажуть: "За все потр?бно платити". Народ вимага? справедливост?.

Гр?х не п?дсумувати, що рейтинг сп?вроб?тник?в МВС тепер упаде наст?льки, що зрад?ють п?сля цього укра?нськ? да?шники ? нав?ть митники. Але ж почуття ненавист? вони заслужили по повн?й програм?. Не сумн?ваюся, що кожен з нас у душ? ма? саме так? в?дчуття.

Символ?чним же у ц?й сутичц? стали дружн? викрики по всьому стад?он?. Укра?нський народ спостер?гав за жертвами несправедливого побо?ща ? кричав уб?к Беркута: ГАНЬБА!!! Не знаю, що почували в той момент б?йц? в чорному, але особисто мен? на ?хньому м?сц? стало б просто СОРОМНО. Ясна р?ч, що вони виконували вказ?вку згори. Злочинна вказ?вка. Але ?хньо? провини в тому, що трапилося це не зменшу?.

МВС, до реч?, уже встигло озвучити свою верс?ю масових побо?в, з яким мав честь ознайомитися. Н?чого нового в н?й нема?, не будуть же вони сам? себе карати. Розглянемо верс?ю МВС: "В?дпов?дно до пов?домлення, п?сля того, як Динамо забило перший гол, його фани з 11 сектора почали кидати димов? шашки". Згоден. Таке робиться майже на кожному матч?, хоч фай?ри сам? по соб? не дозволен?. От т?льки не пам?ятаю хоча б одного випадку, щоб в?д цього постраждав хоч один вбол?вальник. "У в?дпов?дь на зауваження сп?вроб?тник?в м?л?ц?? вони почали кидати в них сво? сид?ння". Сид?ння почали кидати, але п?сля того, як сектор захопили штурмом. Як? ще могли бути засоби захисту в простих фан?в, на яких налет?ла чорна орда? У фан?в було ?нше б?льш корисне заняття, кр?м кидання сид?нь. Т?льки в ц?й фраз? б?льше за все драту? те, що сп?вроб?тники МВС ще ? намагаються зробити ?з себе жертву.

Не в?домо, коли, нарешт?, правоохоронн? органи зрозум?ють, що ВОНИ НЕ МАЮТЬ ПРАВА НА Ф?ЗИЧНУ РОЗПРАВУ з будь-якими ф?зичними особами, що знаходяться в межах стад?ону. Нагадаю, як це робиться в цив?л?зованих кра?нах ?вропи: правоохоронн? органи визначають порушника, виводять його, не застосовуючи ф?зично? сили (у наручниках, у крайньому раз?) ? не дозволяють б?льше зайти на стад?он. Запита?ш у будь-якого ?вропейського фаната-члена фан-клубу сво?? команди, про можливост? такого силового вар?анту, що проходив на Ол?мп?йському - не пов?рять. Подивляться з округлими очима ? нав?ть не скажуть "Н?" через хаос у сво?й голов? в?д почутого. Але ж Укра?на стр?мко намага?ться йти до ?вропи. ? це вже н?як не спросту?ш п?сля перемоги укра?нсько-польсько? заявки в тендер? на

Укра?на в центр? уваги св?тових ?нформагенц?й (Reuters)

проведення ?вро-2012.

Недарма п?дн?маю навколофутбольну тему саме сьогодн? ? зараз. У наш?й кра?н? дуже багато недол?к?в, у тому числ? ? футбольних, з якими народ намага?ться боротися. Насамперед - на словах. Д?й ?з приводу футбольних скандал?в в Укра?н? зовс?м небагато, середньостатистичний укра?нець дотепер не в?рить, що може яким-небудь чином уплинути на владу. Але остання "спортивна" под?я в Ки?в? повинна змусити ус?х нас задуматися - куди котиться наша кра?на з ?? футболом разом узятим?

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Наглядный пример к теме "Можно ли поднять руку на девушку" B) Складывается впечатление что там служат геи, зоофилы, дендрофилы и пр. нелюбители прекрастной половины...

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Гандоны :bluee:

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты
Глаза ментов бросают в дрожь

Луна втыкает в сердце нож

Пинать детей, какой союз!

Приказ по армии искусств,

Казалось есть, на деле - нет

Окурки русских сигарет

Солдаты прячут в галифе

Сидеть-курить в пустом кафе!

Отказ от линии гурьбы,

Союз защиты и борьбы,

Ах, реализм,

Ах, контур всех

Луна втыкает в сердце смех!

Глаза ментов!

маразм... просто маразм...

вечно это кодло перед сейшенами.. еще и с шокерами - в лицо тычут.. а что сделаешь, если толпа прет....

гордость нации, блин...

иногда они конечно нужны, там фанатов бьющихся разнмиать, но когда вот так втупую лупить людей... уже даже не акцентируя внимание на том, что это девушка...

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

а як стосовно обличчя динам?вських фан?в? вони ж прекрасно знають, як? насл?дки матимуть ?хн? д?? (запалення факел?в, кидання табуретками, оп?р затриманню ? тд). до реч?, а хто писав цю статтю, часом не один з фан?в?

п.с. я в н?якому раз? не виправдовую д?? беркут?вц?в чи хто там був. якщо д?йсно деяк? фани незаслужено отримали, то тут потр?бно розбиратись ? карати виновних.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Я нивкоем случае не выгораживаю динамовских фанов которые жгли фаеры, НО милиция на стдионе призвана ПРЕДОТВРАЩАТЬ ВСЯЧЕСКИЕ ПОПЫТКИ насилия и то что предприняла милиция осудит любой здравомыслящий гражданин.

Кстати вот заявление делегата матча:

Свой комментарий относительно произошедших событий дал делегат финального поединка на Кубок Украины Константин Вихров: "Так не действуют. Что это за методы?! Мы утром говорили с милицией, как надо поступать в таких случаях, как делают это в других странах. А дубинками легче всего колошматить. Это совершенно неправильные действия. Болельщики же не в драку вступили, не применили оружие, а зажгли файеры. Да, это нарушение общественного порядка, но надо было окружить, вычислить и проследить их действия, а потом оштрафовать. А полезть с дубинами и бить - это самое настоящее варварство со стороны милиции".

Вице-президент ?Динамо? прокомментировал ситуацию с массовыми беспорядками на трибунах НСК ?Олимпийского? с участием болельщиков и ?Беркута?.

За административное правонарушение, которое совершили 3-5 человек, не должны были быть избиты 100-300 человек. Хаос, который творился на трибунах, не делает чести ?Беркуту?. Профессионализм правоохранительных органов заключается в предупреждении правонарушений, а не разжигании конфликта, как это было на трибунах ?Олимпийского?. Действия болельщиков, которые зажгли фаэра, ограничиваются административным штрафом. Я считаю, что сотрудники ?Беркута?, избивая болельщиков, среди которых были подростки и беззащитные девушки, превысили свои полномочия, что привело к массовым беспорядкам на трибунах. Я это видел своими глазами находясь непосредственно возле Фан-трибун в момент конфликта. И для себя я так и не узнал у представителей МВД, кто дал команду на столь массовый ввод ?Беркута? на трибуны болельщиков.

Мы внимательно изучим фото- и видеоматериалы, которые снимались профессиональной службой ?Динамо-ТВ?, спортивными телеканалами и материалами, которые передают болельщики в Фан-клуб, и на их основании будем добиваться максимально открытого расследования инцидента и максимально строгого наказания работников ?Беркута?, которые превысили свои полномочия и от этого пострадали невиновные люди.

Безусловно, мы не снимаем с себя ответственности за поведение наших болельщиков. Мы постоянно проводим работу с Фан-клубом, контактируем с лидерами динамовского Фан-движения. Очень сложно уследить за несколькими тысячами болельщиков. Инциденты в основном с зажженными фаэрами иногда встречаются на футбольных матчах, но это не приводит к беспорядкам.Я хотел бы подчеркнуть, что зажженный фаэр - это административное нарушение и штраф, а не повод для избиения болельщиков. Мы будем добиваться того, что бы система безопасности на фан-трибунах осуществлялась службой безопасности клуба и фан-секьюрити.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Dendi

я в принципе тож вот думала об этом.. ведь толпа фанов - неуправляемое стадо безголовое и все такое...

но это не повод лупить все и вся дубинками...

ну кароче + 1 к статье...

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты
Мы будем добиваться того, что бы система безопасности на фан-трибунах осуществлялась службой безопасности клуба и фан-секьюрити.

по-моему очень толковая идея-свои своих же бить не будут...

а вообще,только посмотрел новости,и вспоминаю статистику-как в европе какие-то беспорядки в осноном страдают служители правопорядка,а у нас...(((

короче говоря,ГАНЬБА МВС!!!

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

ну тему развели.... это ведь далеко не первый случай... и не последний... вспомните Житомир пару лет назад!!! вот там попа была.. и такое происходит довольо часто... просто "серые" лоханулись и махач был на финале когда вокруг ажиотаж и куча камер!

вы видели хоть раз матчи чемпионата Украины в снег с аутсайдерами??? там вообще 9 - 10 сектор пок конвоем выводят как животных...

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Да точно такой же махач был на первом матче Лиги Чемпионов в Киеве Динамо - Стяуа... тот же фан сектор та же дымовая шашка - тот же наряд беркута бросившийся всех раскидывать ... было есть и и будет ...

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

будем надеятся что в этот раз событие привлечет большое внимаие общественности

"Кер?вництво М?н?стерства внутр?шн?х справ ма? дати належну оц?нку д?ям Беркута. Якщо це не буде зроблено, тод? потр?бно ставити питання б?льш кардинально - про розформування цього спецп?дрозд?лу ? злиття з внутр?шн?ми в?йськами, а також про в?дставку нин?шнього м?н?стра внутр?шн?х справ Василя Цушка", - п?дкреслив депутат.

За його словами, показовим ? ? те, що спецп?дрозд?л Беркута, який було зад?яно п?д час футбольного матчу на стад?он? Ол?мп?йський, ? тим ж спецп?дрозд?лом, що за наказом Цушка зд?йснював захоплення Генпрокуратури минулого тижня.

"Як показу? практика захоплення Генпрокуратури, останн?м часом "Беркут" викону? "брудн? накази" М?н?стерства внутр?шн?х справ, що важко ?дентиф?кувати як так?, що спрямовано на захист громадського порядку", - заявив Олександр Третьяков.

Фракц?я Наша Укра?на висловлю? р?шучий протест проти жорстокого побиття м?л?ц??ю вбол?вальник?в на трибунах спорткомплексу Ол?мп?йський п?д час ф?нального матчу Динамо - Шахтар на Кубок Укра?ни з футболу 27 травня ? заклика? покарати винних - включно до в?дставки м?н?стра внутр?шн?х справ.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Вот так вот,

М?н?стр внутр?шн?х справ Василь Цушко госп?тал?зований з ?нфарктом.

Про це журнал?стам пов?домив кер?вник прес-служби МВС Костянтин Стогн?й.

"У м?н?стра внутр?шн?х справ Василем Цушко стався ?нфаркт, в?н знаходиться в госп?тал? МВС - сказав Стогн?й.

За його словами, л?кар? заборонили сп?лкування з Цушком, але МВС буде пов?домляти про стан м?н?стра в "гарячому режим?".

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

спрятали...

шоп не отп2здили..

имхо.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Нда... Пусть как меня убеждают, что мент менту рознь, я остаюсь при своем мнении - в нашей стране нормальный человек в органы работать не пойдет.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Ол?кс

+1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты
Нда... Пусть как меня убеждают, что мент менту рознь, я остаюсь при своем мнении - в нашей стране нормальный человек в органы работать не пойдет.

-1 :P Не так категорично!!!!!!

У меня армейский знакомый пошел, а он больше чем нормальный человек!!!! Но проблема, что их процент, в органах, уж слишком мал!!!!!! :unsure:

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Я не спорю, туда возможно приходят иногда и нормальные люди.

Но в стае волков принцип один - или будь тоже волком или тебя загрызут.

Потому через какое-то время они вливаются в эту стаю и опускаются до ее уровня.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты
Потому через какое-то время они вливаются в эту стаю и опускаются до ее уровня.

100%

2 all

Из последнего:

"Детально результаты расследования комментировать не буду - этим занимаются следователи Печерского районного суда города Киева. Но хочу проинформировать, что к дисциплинарной ответственности уже привлечены 5 киевских милиционеров и 15 сотрудников подразделения "Беркут" из Днепропетровской области. По итогам расследования будут наказаны все виновные", ? сообщил Фатхутдинов

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Интересно что он имел ввиду под "дисциплинарной" ответственностью?

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты
Интересно что он имел ввиду под "дисциплинарной" ответственностью?

Сувору догану!!!! :blink:

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

GrifIN

я думаю что максимум пальчиком пригрозили.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

А между тем дело движется, что ниможет не рабовать.

Исполняющий обязанности генерального прокурора Украины Виктор Шемчук заявляет, что возбуждено уголовное дело по факту превышения служебных полномочий сотрудниками специального подразделения милиции Беркут по отношению к болельщикам "Динамо" во время финального матча Кубка Украины. По словам Шемчука, прокурору города Киева направлены соответствующие материалы для расследования этого дела, и он обязуется в полном объеме объективно и всесторонне рассмотреть все события, которые происходили в воскресенье на НСК Олимпийском. "Прокурор столицы должен принять решения о привлечении всех виновных к предусмотренной законом уголовной ответственности", - подчеркнул он. И.о. генпрокурора отмечает, что представители правоохранительных органов неадекватно отреагировали на мелкое хулиганство, которое осуществили футбольные болельщики на футбольном матче.

Шемчук сообщил, что в ходе проверки были выявлены все потерпевшие от действий "Беркута". Он сказал, что на сегодняшний день есть 13 заявлений от болельщиков "Динамо", обращения от руководства клуба и от родителей несовершеннолетних, которые были избиты сотрудниками "Беркута". По данным Шемчука, представителям Генпрокуратуры еще удалось установить, что помимо событий на стадионе, в ночь с 27 на 28 мая сотрудники МВД в одном из отделений милиции нанесли телесные повреждения легкой степени тяжести ряду украинских граждан. "Есть фото лиц, которые нанесли эти телесные повреждения и фото работников милиции, которые отдавали приказы по наведению, в кавычках, порядка на трибунах стадиона, - добавил и.о. генпрокурора. - Я думаю, что в ближайшее время мы можем сказать, кто эти работники, их фамилии, кто отдавал им приказы, и почему они так неадекватно вели себя на стадионе"

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

главное что б потом по тихой воде не замяли

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты
главное что б потом по тихой воде не замяли

Дело довольно резонансное получилось, и просто так, его не замять! Эт мое субъективное мнение! :rolleyes:

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти

  • Последние посетители   0 пользователей онлайн

    Ни одного зарегистрированного пользователя не просматривает данную страницу

×