Перейти к содержанию

yy1441

Сноубордист
 • Публикаций

  8
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

0 Нет репутации

Информация о yy1441

 • Звание
  Тазик

Информация

 • Пол
  Мужчина
 • Город
  T-polis
 • Борд
  Burton Custom Flying-V
 • Крепления
  Burton Malavita est
 1. Іменно забіги? тобто при пішому пересуванні на гірськолижних курортах звичайна підошва (ти самих Рулерів) вистоїть? Чи не буде помилкою при посередньому рівні катання брати жорсткіші Імперіали? Тобто, якщо я їх і так не зможу в повній мірі використати (через лоу скіл), тим паче на дошці Flying-V, покупка дорожчих-жорсткіших ботів (імперіалів) тільки за те що вони дешевші не буде помилкою?
 2. По обзорах всі кажуть, що Imperial є дорожчими і вищими по класу, але на олх з рук можна їх взяти навіть на 1к дешевше Ruler-ів з магазину...ось звідки всі сумніви))) П.С. дякую за консультацію!
 3. Начитався шо треба перевіряти боти на сумісність з кріпленнями, а в межах одного бренда мають підійти 100%- того і Burton... наскільки зрозумів то Imperial(з жорсткістю 7) будуть для мене менш комфортні ніж Ruler(з жорсткістю 6)?
 4. Кароч пригнав собі борд burton custom fv 2017, крепи burton malavita est 2017, і то і то урвав на ебеї, а по ботах покишо не попадається, та й стрьомновато з розміром не вгадати. Вирішив взяти вже в екстремстайлі (хоча 6к і 7.5 к дорогувато), або вдруг на олх десь попадуться шоб мати змогу приміряти... по всяких статтях і відео зрозумів шо нормально під цей комплект підійдуть Burton Ruler або Burton Imperial. Сам планую катати на Буці і трохи на Драгобраті (рівень катання нижче середнього). Так і тут починаються питання: Чи можна брати б/у боти, чи внутрішній черевик вже буде укатаний під чужу ногу? Яка модель на вашу думку підійде краще? І чи ця славнозвісна підошва Vibrum вартує такої переплати (1,3 k)? Чи може придивитись до якихось інакших моделей?
 5. сумісність кріплень

  А є різниця між роками випуску? Просто за 2012-2013 в хорошому стані знахожу в рази дешевші за 2016-2017 ті самі mission or malavita?
 6. сумісність кріплень

  а щодо таких моделей ботів як Ambush(5) чи Imperial(7) варто приглядатись чи Ruler золота середина ціна-якість?
 7. сумісність кріплень

  прет. на днях на ебеї заказав свій перший борд burton custom flying v 2016-2017... рівень навичок поки що нижче середнього, але якеось вже виграв аукціон і тепер думаю щодо кріплень і ботів... наскільки розумію жорсткість борда 5-6... хто що підскаже, який комплект краще підійде по жорсткості custom(крепи) - moto(боти 3) чи mission(крепи) - ruler(боти 6)? чи може є якісь кращі ідеї? а то шось я почав розуміти шо певно занадто потужний борд щодо моїх вмінь...
 8. Несколько Масок Vizzo

  наткнулся на их группу в вк, когда искал Dragon apx-nfx, прогуглил отзывы о них, и нашел в основном их рекламу и аналогичных пабликов, может кто брал и реально знает чем отличается от более именитых брендов?
×