Перейти к содержанию
Вад?м

Запара((((

Рекомендуемые сообщения

Шановні форумчани допоможіть з ЗапароЮ.

В карпатах шкрябнув дошку :ai: аж до скла :ak: , розміри 1,5 см Х 4 см, заплавляв перший раз сам полієтиленом (кришка з звичайної банки).....але при -10 розтріскалась і розсапалась заплатка.....приїхав в Київ, поміс майстеру....він заплавив...просто чудово побіг кататись у ПЯ.....-2С, 2 тріщини....незнаю що далі робити, може злити епоксидкою, мож вплавити в бірток шкрябини металеву сітку і знову залити поліет.....Хто має досвід по ремонту допоможіть.

П. С. Рану отримав у Карпатах, а саме, гора Михайлово (біля м. Косів) каміння там бл?"?;?я дох434351я!!!!! :bw:

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Чувак, тему надо было создавать в разделе Техпомощь ;)

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты
Чувак, тему надо было создавать в разделе Техпомощь ;)

Хело...я на форумі 2-й раз ......і наступного разу та к і зроблю....

Чувак, тему надо было создавать в разделе Техпомощь ;)

;)

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Хорошо высуши доску, потом заплавь самым мягким, потом жоще немного. А вообще иди к мастеру с боольшим опытом, как понимаю борозда оооочень приличная. Адреса мастеров смотри на форуме (тама тема есть)

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Перенесите тему в тех-пом...

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты
Хорошо высуши доску, потом заплавь самым мягким, потом жоще немного. А вообще иди к мастеру с боольшим опытом, как понимаю борозда оооочень приличная. Адреса мастеров смотри на форуме (тама тема есть)

Дякую...вже найшов майстра.....

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты
Дякую...вже найшов майстра.....

Ваще такие царапины заплявляют в 3-4 слоя и ничего трескаццо и отваливаццо небудет после такой заплавки.

Ну а крышка от банки это жесть... Это что ремонтный материал? :ag:

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты
Ну а крышка от банки это жесть... Это что ремонтный материал? :ag:

Я раз по дурости так заплавил - больше ничего в хозяйстве небыло.

Получилось полное говно. В месте заплавки видны трещинки, да и просто ногтем такая заплавка снимается.

Вобщем советую не жмотиться на 10 грн, и не практиковать такие изысканные сексуальные извращения.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты
Ваще такие царапины заплявляют в 3-4 слоя и ничего трескаццо и отваливаццо небудет после такой заплавки.

Ну а крышка от банки это жесть... Это что ремонтный материал? :ag:

Ок можливо потім якто попробую, а стосовно кришечки від баночко то дам відповідь таку...по-перше дану методку я подивився у друзів по соц лагерю, тобто в рос. крім того дана технологія розрах на невеличкі подряпини а я використав її для тимчасового запаювання отвору, так як був у карпатах і забивать вісце пошкодження снігом не хтів, крім того кришечки зроблені з такого ж поліетилену, що і палички для заплавки тільки там немає присадок для твердості, і він не морозостійкий і заплавляв я його за допомогою якоїсь "матери" та запальнички.

Отож даний варіант як тимчасовий засід в горах де з трудом можна просто намастити доску слизьким є проблемою, себе цілком виправдовує.

Маленький трьоп: після приїзду в Київ намагався всеж таки заплавити доску але нічого не вийшло, виріши віддати до майстра і звернувся в Рідер.юа де мні заплавили і порихтували (канти, вощинка) досочку, за 150 карбованців, але перший поїз в ПЯ і маємо результат, див нижче на фот - це дві тріщинки.

Планую сьогодні відвести до Міхи....як щось вийде скину інфу.

Я раз по дурости так заплавил - больше ничего в хозяйстве небыло.

Получилось полное говно. В месте заплавки видны трещинки, да и просто ногтем такая заплавка снимается.

Вобщем советую не жмотиться на 10 грн, и не практиковать такие изысканные сексуальные извращения.

Як тимсасова бляха то цілком себе виправдовує.

І ще хотів запитати розкажіть або скиньте ссилочку на слознозвісеі палочки для заплавки, можливо технологію нанесення ти види "пістолетів", бо на мою думку ця інфо буде актуальна не тільки для мене, бо пошкодження дошки це прикрість яка стається часто, особливо у цей сезом коли снеігу вже не так і багато =)

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Мужик, ты денег на ремонт портатишь больше чем твоя доска стоит.Если я правильно разглядел то это хэд... Катайся как есть, что тебе те трещинки.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

у меня две царапинки до стекловолокна,и мне пофиг.....не до сердечника же....

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты
у меня две царапинки до стекловолокна,и мне пофиг.....не до сердечника же....

пластелином залепи и порядок!

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты
пластелином залепи и порядок!

А в транспорте можно отковырять кусочек, слепить снеговичка, и подарить понравившейся девушке... Необычно...

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты
А в транспорте можно отковырять кусочек, слепить снеговичка, и подарить понравившейся девушке... Необычно...

+5

Мужик, ты денег на ремонт портатишь больше чем твоя доска стоит.Если я правильно разглядел то это хэд... Катайся как есть, что тебе те трещинки.

Стосовно тріщинок, то вони бля розходяться і туди набивається сніг, а доску просто жаль!!!

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты
у меня две царапинки до стекловолокна,и мне пофиг.....не до сердечника же....

Розумієш спочатку я теж не парився над тим, але тиждень доска постояла і почалося відшаровування скловолокна, а це в свою чергу веде до пересихання самого скловолокна і серцевини, а це бля уж кепсько!!!

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

такую доску нужно выбросить! :bv:

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты
такую доску нужно выбросить! :bv:

А мож ненада!!!!

Нещодавно забрав доску від МІхи....і бля прикольно він їїї заделав....вже двічі був на Пя і заплатка тримається !!!!!!!!!!!!!!!!тАК отож викину наступного року=)

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти

  • Последние посетители   0 пользователей онлайн

    Ни одного зарегистрированного пользователя не просматривает данную страницу

×