Перейти к содержанию
Вад?м

Коли немає снігу

Рекомендуемые сообщения

Нещодавно приїхавши з карпат мусив іти на роботу десь з тиджень посидівши на мякому місці нарешті вбрався в ПЯ і ба втомлюваність ніг просто шалена, причому у карпатах міг цілісенький день катитись і нічого, почав задумуватися про невеличкі тренуванння ніг.

Особисто я треную ного шляхом 50 кратного прісідання без упора і 50 з упором (тримаючись рукою за ліжко), і біг вранці кали невзападло.

:bv: Так от створив я цю тему для того що можна було поділитися тими методиками якими киристуючись взимку для підтримання фіз. форми у часи коли бля немає снігу.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

якщо ти раніше не бігав в холодну погоду, то біг це не дуже вдала ідея(якщо ти дійсно бігаєш..в плані не 100 м, а 2-4км)..зараз холодна температура сама по собі, холдні вітри!!, а ти під час бігу нагріваєшся і тебе дуже просто може продути чи ще шось...тому краще не бігати....а от чому ти на ПЯ втомився так, це може бути спричиненим тим , що в горах ти катав на підйомнику, а тут пішкарусом робив рейди на верх сам))..

але про фіз підготовку, як саму по собі, це ти правильно сказав..потрібно тримати себе в формі :af: ..присідати..прес не забувати..одним словом займатися своїм тілом)

Пи.Си:"Тему ти організував не в тому розділі..ІМХО"

Изменено пользователем Котлєтго

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

ну хз... я вроде не ржавею... и пузон не наедаю...

а от сидячей работы, чтобы сохранять форму, просто хожить нужно много....

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

нужно спортом просто разным заниматься.

вот у меня 6 тренеровок в неделю!

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты
ну хз... я вроде не ржавею... и пузон не наедаю...

а от сидячей работы, чтобы сохранять форму, просто хожить нужно много....

А от престав собі, як треба ходити коль утром встав в 8 оо і являєшся додому в 22 оо і так напротязі тижня - і весь час на транстпорті щоб вспіть де ж тут походиш, а про пузон це вірно!!! бля сидиш, жереш, в компі ковиряєш і ніякого навантаження і жопа росте у вигляді прогресіїї, як там кажуть просто здаравецкая, окрім цього пасидиш в генделю на ПЯ ...2 літри пивця зальєш і теж росте!!!

Окрім ржавіння є ще отрафування мязів (ну не за тиждень, але всеодно попускає колишню міць).

Отак, крім того шановний адміне тутки мні калега підсказав, що темка в даному розділі "неумесна", то прошу перемістити її туди куди треба.....А куди треба, а???? (пардон за трьоп)

нужно спортом просто разным заниматься.

вот у меня 6 тренеровок в неделю!

А як три тренуєшся - плаваєш, ниряєш, бігаєш, пригаєш...???І де???

Изменено пользователем Вад?м

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты
якщо ти раніше не бігав в холодну погоду, то біг це не дуже вдала ідея(якщо ти дійсно бігаєш..в плані не 100 м, а 2-4км)..зараз холодна температура сама по собі, холдні вітри!!, а ти під час бігу нагріваєшся і тебе дуже просто може продути чи ще шось...тому краще не бігати....а от чому ти на ПЯ втомився так, це може бути спричиненим тим , що в горах ти катав на підйомнику, а тут пішкарусом робив рейди на верх сам))..

але про фіз підготовку, як саму по собі, це ти правильно сказав..потрібно тримати себе в формі :af: ..присідати..прес не забувати..одним словом займатися своїм тілом)

Пи.Си:"Тему ти організував не в тому розділі..ІМХО"

Дякую шановний Котлєтго за розуміння!!! Стосовно бігу в холодну погоду, то це чудова ідея тільки потрібно розумно одягатися і не рвать стометрівку, а потихеньку десь 1 км, а потім у душ гарячий (якщо є), а про підйомники, то я десь власне на них проводжу 40...50% всього накатаного кілометражу решту пішака, і тут протас не поріняння, і крім того в карпатах якто і не хо бухать а тут щей синій по склону ковиряєш (але рідко)...але справа не в тім.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Последнее время танцую... танго... аргентинское... очень много. Красиво, приятно и никаких присиданий не надо :af: .

Иногда, очень редко, катаюсь на роллердроме.

Изменено пользователем Cheshirskaia

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты
Последнее время танцую... танго... аргентинское... очень много. Красиво, приятно и никаких присиданий не надо :af: .

Иногда, очень редко, катаюсь на роллердроме.

+5 я помніццо колись брейк мутив, таку скажу вам після нього на борді гоцати саме задоволення, тут тобі і черепаха і розтанцовочки в польоте на рейлеі =) і в снігу =)

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты
Дякую шановний Котлєтго за розуміння!!! Стосовно бігу в холодну погоду, то це чудова ідея тільки потрібно розумно одягатися і не рвать стометрівку, а потихеньку десь 1 км, а потім у душ гарячий (якщо є), а про підйомники, то я десь власне на них проводжу 40...50% всього накатаного кілометражу решту пішака, і тут протас не поріняння, і крім того в карпатах якто і не хо бухать а тут щей синій по склону ковиряєш (але рідко)...але справа не в тім.

що ти маєш на увазі під правильно одягатись?..якщо одягнешся тепло, це не діло..сам розумієш..якщо для бігу, то я і кажу , що існує, доволі таки нормальна, ймовірність, що тебе продую..це все якщо ти..кхм..не "закалявся"..тобіш тівй організм не шготовий д такої погоди..

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты
А як три тренуєшся - плаваєш, ниряєш, бігаєш, пригаєш...???І де???

большой теннис, футбол, бокс, иногда кач.

ооооо мое 500 сообщение. :bi:

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Коли немає снігу мене у формі тримають роліки і ковзани.

Синці під час усього року сходити не встигають -))))

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

странно что никто до сих пор не написал самое главное - СЕКС :bv:

:ag:

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты
странно что никто до сих пор не написал самое главное - СЕКС :bv:

:ag:

не все считают это спортом, а у некторых это даже работа!! :ag:

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты
странно что никто до сих пор не написал самое главное - СЕКС :bv:

:ag:

Тому що то є невід"ємною для більшості "зарядкою".

А от у іншому можна проявити оригінальність-)

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты
странно что никто до сих пор не написал самое главное - СЕКС :bv:

:ag:

:af: Кстате сексотерапия с утрапараньше палучше любого бега будет)))Я так думаю :bv:

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

+1 секс

У меня форма поддерживается на работе - между офисом и моим цехом 500м в один конец, а бегаю постоянно, так что на выходных запросто бегаю быстрее подъемника на ПЯ :ab:

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты
що ти маєш на увазі під правильно одягатись?..якщо одягнешся тепло, це не діло..сам розумієш..якщо для бігу, то я і кажу , що існує, доволі таки нормальна, ймовірність, що тебе продую..це все якщо ти..кхм..не "закалявся"..тобіш тівй організм не шготовий д такої погоди..

Так от стосовно одежки використовую звичайний біговий костюм, а під ню термо футболочку і звичайні підШтанішки, і обовязково не! тепла, тому що можна розжаритись і продути голову!!! Отак, а взагалі підбирати одяг для активного відпочинку потрібно індивідуально але не менше 2-х шарів. Індивідуальність обумолена віком райдера, фізіологічними особливостями та просто чутливістю до холоду.

Плз - давайте закінчувати з одежко, бо тема про фізичну підготовку між покатушками.

:af: Кстате сексотерапия с утрапараньше палучше любого бега будет)))Я так думаю :bv:

Доведено лікарями, що повноцінний секса все одно, що здати на швидкість 200м!!!!

Кохаймося бо ми того варті!!!! :ag:

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Пеший туризм, скалолазанье, бега в городе по работе..

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

да хоть чем нибудь занимайся,главное на месте не втыкать.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

cucara4a согласна на все 100...Стул не поможет вам поддерживать великолепное состояние организма... :ag:

Харе сидеть...Хотя бы ходи по офису...может и сотрудники потянутся за тобой...

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

sergee, Lidochichek, +1...секаас рулит :ba:

воопще, щас все никак не могу в форму оп каким бы то нибыло тренировкам...как то все работа и развлечения....

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

да и в офисе можно много чего подвижного устроить, главное чтоб начальника небыло на месте :ag: к примеру боулинг или перегонки на стульях. Ну и с таким снегом уже пару раз на ролики становился, хотя прохожие подозрительно смотрят =)

Изменено пользователем Max_B

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

весной и летом и даже осенью паркур. в любых прявлениях. Фриран. Скейт. Футбол, стритбол, БИ(боевой искуство, какое не скажу мбо не поймете, а если поймете то не правельно=))и воть....да даже зимой все это проскакиввет

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты
странно что никто до сих пор не написал самое главное - СЕКС :bv:

:ag:

главное больше секаса...все остальное само по мере занятости будет...от нервоф не только в форме можно быть а еше и с болячками))))))) :ag: так что секс и побольше

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

:ab: дурики ... =) катайтесь больше вот и все =) какой нафиг секс какой бег, ничего так не заменит поддержку формы как отличная тренеровка железом с 100% выкладыванием и правильной системой и потом басейн ... приседани с штангой очень хорошо тренеруют ту часть ног которая обычно болит когда ты гоняешь по целене делая максимальный упор на заднюю ногу.

Для рук хороша перекладина кто занимаеться кайтовым спортом и виндсерфом, подтягивание и подъемы переворота помогут держать прес и предплечья в хорошей форме, ну и самое главное больше пейте протеинов и аминокислот которые помогут проходить быстрее метаболизму в мышцах, протеинчики дадут структуру мышцам для роста, а аминокислоты помогут быстрому распаду в мышцах белка ...

работайте над своим телом и сами его стройте ... никакой секс не заменит никаких тренеровок, тренеровки могут заменить секс это печальние но факт ... :ag:

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти

  • Последние посетители   0 пользователей онлайн

    Ни одного зарегистрированного пользователя не просматривает данную страницу

×