Перейти к содержанию
nafanza

тріп на Бук на 18-22 січня

Рекомендуемые сообщения

планується виїзд на Буковель на 5 будніх днів з 18 січня. житло попередньо домовлено в с. Микуличин.(минулого року там висіли, досить пристойна халупа - котедж, гаряча вода, можна з харчуванням, хазяйка дуже вмєняємая), ціна місця попередньо до ста карбованців за людино-добу. 

Поїздка запланована на будні дні з метою купівлі шарових скіпасів (минулого року в аналогічний період було здається 90 грн за день, за умови купівлі до 9.00 ранку). питання трансферу буде вирішуватись ближче до виїзду.

нас приблизно 7-9 мальчіко-девочьок.

зацепимо кілька людей, яким нізким поїхати. Адекватна йобнутість вітається :bayan:

квитки на потяг будемо брати десь на днях.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Извени что не по теме...можешь в лс написать детальней по шаровые ски пассы ?

когда покупать и т.д

Изменено пользователем Kosha

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Салют!

Можливо я приеднаюсь, якщо встигну здати залік. Вписатись в потяг сподіваюсь не буде проблеми. Так шо +1 але 50/50.

але мушу сказати шо по 90грн. скіпасів не буде.... дивіться на сайті буковеля "тарифи на катання" .

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты
Салют!

Можливо я приеднаюсь, якщо встигну здати залік. Вписатись в потяг сподіваюсь не буде проблеми. Так шо +1 але 50/50.

але мушу сказати шо по 90грн. скіпасів не буде.... дивіться на сайті буковеля "тарифи на катання" .

приєднуйся. квитки ще мають бути. скіпаси, якщо купувати до 9,00 ранку мають бути по 120 карбованців на день

квитки взяті на 16-те січня. з понеділка  заступаємо на повний день катання

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

а мы своей не большой компанией едем с 19 по 24 ))))))) :buhlo: так что мож пересечёмся где-то там ))) хотя я здесь всё равно никого не знаю наверное )

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты
а мы своей не большой компанией едем с 19 по 24 ))))))) :buhlo: так что мож пересечёмся где-то там ))) хотя я здесь всё равно никого не знаю наверное )

мабуть і дійсно нікого не знаєш, хоча....

якщо будете тусувати десь в Микуличині, то можна буде десь брутально зависнути :bayan:

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Та не ))))))) я уже не по брутальным зависаниям ))))))) как-то перерос этот период )) разве что по чуть-чуть ))))))) :buhlo:

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Подбейте еще раз смету. Если поездка около 1000-1200 грн. - я с вами

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

ітак::

1, проживання: заїзд в неділю (виїзд у суботу 16-го), зранку, тобто ночуємо там 5 ночей, відповідно виходить десь 450-500 грн;

2, абонементи за попередніми даними по 120 грн на день - на п"ять днів катання - 600 грн;

3, трансфер з Микуличина на Бук - 30-40 грн туди і назад - 150-200 грн;

4, Їда - взалежності віт д того, готувати самим (можливий доступ до кухні) чи харчуватись у хазяйки - 30-50 грн на день - 150-250 грн.

5. проїзд з Києва і назад: студен-нестудент - 100-200 грн.

6, щоденні витрати на чай та цукерки - 30-50 грн, в сумі - 150-250 грн.

Разом: рахуйте самі... :bv:

якщо наявнне обмеження у фінансах мож під"їхати на пару днів. але потрібно сказати завчасно - там хазяйка порядок любить :bayan:

Та не ))))))) я уже не по брутальным зависаниям ))))))) как-то перерос этот период )) разве что по чуть-чуть ))))))) :buhlo:

та ми теж не дуже. бо як зранку катати то башня болить :az: .

але по чуть-чуть не дуже получається :at:

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Ближче до 18 числа скажу чи зможу поїхати. Абони в мене є, питання лише в часі. Я з Франа так що з квитками тоже траблів не мало б бути...

Якщо буде місце у вашому житлі і якщо складуться зірки, може нарешті по людськи покатаюсь цього сезону :-D Бо мені поки не щастить :(

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

місця в халупі думаю будуть (минулого року вписали парочку "лишніх"). але не завадило б визначитись за пару днів, якщо вийде, звичайно

приєднуйся :buhlo:

Изменено пользователем nafanza

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Первое, поменяй название топика...

А насчет поездки, мы с другом едем тоже 16 числа, только с жильем не определились, может под самой букой будем обитать, такм пересечемся! :) :) :)

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты
Первое, поменяй название топика...

а чим назва топіка не угодила????? аа??

а шоб пересектися випасай людей в дурнуватих шапках - то ми :bayan:

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

чуть шо, стукатися сюди:

097 96 444 69 - Саша

063 87 48 666 - теж Саша

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти

  • Последние посетители   0 пользователей онлайн

    Ни одного зарегистрированного пользователя не просматривает данную страницу

×