Перейти к содержанию
black-jesus

Ride Lxh

Рекомендуемые сообщения

на райдах post-2929-1265112025.jpg зїлися зубці на дискуpost-2929-1265112106_thumb.jpg

post-2929-1265112223_thumb.jpg через це власне неприємний маленький люфт 1см чи може менше! відчуття не дуже приємні.. post-2929-1265112428_thumb.jpg

шо порадите зробити!?? нарізати напильником нові зубці!?? вкоротити болти?!? стопорну шайбу чи з лапками!?? які ще ідеї!?? ще власне нічого не робив..просто думаю!

post-2929-1265112163_thumb.jpg

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

я думаю шайба с зубцами должна помочь :)

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

это больное место райдов, у меня такая же проблема.

Купи новый круг и болты, на пару сезонов должно помочь

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

так він був куплений влітку ! тобто ще сезону навіть якби не пройшло..

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

У жены 2-ой сезон такие же - полет нормальный, даже намека на такое нет. Только вот на стрепах внутр. материал порвался - пришлось клеить.

З.Ы. Может проблема возникает при не сильном затягивании болтов?

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

да якраз сільонки то хватає! зажимаю сильно ..можливо аж засильно!?? болти в закладних як вкопані стоять а по диску їздять! може перетянув разок інший і всьо!..

post-2929-1265128923_thumb.jpg

метал слабуват.. навіть на диску там де немає оцєї нарзіки залишилися вмятини від зубців шайби болта..

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

а закрутить по туже, не?

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

ти ваабше читав повище...не!??

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

может сделать типа резиновых прокладок под шайбы? резина может заполнить эти щербины если туго закрутишь и будет держать.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

думається мені шо вона там довго не встоїть..хоча за пораду дякую..

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

а как диски стоят на борде? если их поставить например прорезями перпендикулярно рабочему канту, тогда болты будут упираться в края углублений на дисках и небудут больше ездить.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

А може ти їх часто крутив, Бо я свої юзаю вже 3-й сезон і нічого сірозного, так, зовсім трохи стерті.

Купи новый круг и болты, на пару сезонов должно помочь

+1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

post-2929-1265137075_thumb.jpg

ось болт ліворуч від дрейків проблему зі своєю шайбою вирішив ! він довший! хоча я думав що навпакаи треба болти вкоротити ..думав шо вони до кінця різьби в закладних вкручувався і далі не зажимав як потрбіно..тепер сумніваюсь..! купувати принципово нічого нового не буду ..крєпло куплене на початку сезону відкаталось в горах тижденьі на ПЯ з Вишгородом днів 20 з гаком..їм ще сезону нема.. то що вже міняти треба..фігня..! видно на старіших крепах метал сильніший.. буду пробувати інші болти.. від дрейків напевне ..або шайби зубчасті.. якшо є ще шо порадити вислухаю..зажимати сильніше не радити..мені не 15 років..

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Rossteg и Tyrant вы катаете фрирайд?

А если попробовать повернуть круги на 90 градусов?

При приземах вся энергия будет гасится об борт, а не проходить вдоль выреза, тем самым болты не будут срывать зубчики

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты
Rossteg и Tyrant вы катаете фрирайд?

А если попробовать повернуть круги на 90 градусов?

При приземах вся энергия будет гасится об борт, а не проходить вдоль выреза, тем самым болты не будут срывать зубчики

Костя гарна порада..спробуєм.. шось до цього якось думка не доходила поки... відразу глибше поїхали в шайби гайки і напильник!  а в тебе як стоять!?? так як ти написав чи на 90 розвернуті..!??

 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

я б попробовал насечки поделать...хотя метал видимо гауно...

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

упс, извини Исус, я провтыкал твой пост выше:) думаю укоротить болты нужно... и потом зажмешь, что есть силы и все будет ок!

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Тоха тоді ти провтикав і ще один.. я ставив болти від дрейків вони довші і все було чудово..тому тут дилема..я маю деякі сумління шодо цього всього..може в самій шапці(шайбі) справа..

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты
а в тебе як стоять!?? так як ти написав чи на 90 розвернуті..!??

счас в раскрученом состоянии, я только хочу так поставить, это мысль пришла пару дней назад, так что тестов не проводилось, но по теории все верно.

У меня проблема еще в том что болты раскручиваются.....ищю решение этой проблемы

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты
Rossteg и Tyrant вы катаете фрирайд?

!?!?!?

Це ти до чого!?

Бо я не зовсім зрозумів запитання :bn: .

Кріплення вперед-назад (від носа до хвоста) соваю не часто, хіба вже борд дууже заривається тоді пересовую в сторону хвоста (але таке буває рідко:)), а так... частіше експерементую з кутами.

ПЕС. Недавно я взяв в драйвспорті на халявку комплект болтів з шайбами (як ремкомплект вони по касі не пробивалися, тому - бесплатно, правда спочатку вони не хотіли давати 8 штук, але я їх уламав ):)))

Изменено пользователем Rossteg

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

фарба ..пробував!?? я балончиком трохи задував на фотках видно..допомагало! а при такому розкладі вони не будуть ходити від канта до канта !!?? треба пробувати.. але ідея непогана..

!?!?!?

Це ти до чого!?

Бо я не зовсім зрозумів запитання :bn: .

Кріплення вперед-назад соваю не часто, хіба вже борд дууже заривається тоді пересовую в сторону хвоста (але таке буває рідко:)), а так... частіше експерементую з кутами

вся фішка в тому шо при частенькому перебуванні в парку і просто оллі при приземленнях за другим чи яким там законом нютона сила передається кудись там і стає чимось іншим ..а саме тим що крепло починає стиратись.. я не знаю як більш правильно пояснити..я не великий інженер хоча в дипломі так написано..

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты
фарба ..пробував!?? я балончиком трохи задував на фотках видно..допомагало! а при такому розкладі вони не будуть ходити від канта до канта !!?? треба пробувати.. але ідея непогана..

Може спробуй масляною фарбою мазнути, вона густіша, ятд.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

все ты правильно объяснил инженер)))))

говоря проще, возможно у тебя просто нету таких нагрузок на крепы, вот с зубчиками все нормально

Если раскрутится то будет ходить...но раскручиваться оно будет только в тех случаях когда будешь приземлять параллельно склону(не докрутив 90 градусов), а так ты приземляешь в несколько раз меньше чем ноусом или тейлом.

Пробовал лак для ногтей - фуфло, не помогло.

Попробуем-с краской

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Мабуть так і є, при фрістайлових навантаженнях зубчики зношуються сильніше (я ж практично не скачу).

Ну от і встановили причину...

Тепер тре придумати як з цим боротися 8-)

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Костя те шо ти пропонуєш саму проблему не вирішую люфт все рівно остається.. наслідки може й менші..зїдатись буде менше але...нічого поки не робив..може під саму базу кріпла шось втавити шоб воно його підняло тим самим зажало ці болти від прокручування..від вкорочення болтів відмовився..по технічним причинам..здається емні шо може вирвати ..мала кількість зубців якось ненадійно буде..

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти

  • Последние посетители   0 пользователей онлайн

    Ни одного зарегистрированного пользователя не просматривает данную страницу

×