Перейти к содержанию
Ramaha

Кращий сервіс бордів Львова

Рекомендуемые сообщения

Кращий сервіс бордів Львова - де він?

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты
Кращий сервіс бордів Львова - де він?
Изменено пользователем Roman.T

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

ееее, как ето па-рускі?.. станок, наскільки я знаю - зло. після нього скользяк справді виглядая "памаладєвшим", але живе не довго.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

ееее, как ето па-рускі?.. станок, наскільки я знаю - зло. після нього скользяк справді виглядая "памаладєвшим", але живе не довго.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

100% правий..на станку тільки ломи роблять
Изменено пользователем Roman.T

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты
чого це зразу ломи. Дійсно нормально робить і на совість. І не тільки я так думаю.

якщо вам не підходить, ну тоді шукайте кращий, де вам будуть все робити вручну або робіть самі.

не попробувавши зразу критикувати неправильно. 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

На Короленка,1 - то бічна Лечаківської, є одна майстерня одного дядька, він робить все вручну і дешево і гарно. Повертаєш з Личаківської на Короленка, проходиш повз один підїзд і тоді другий здається, заходиш (там замок на код стоїть, код не памятаю), заходиш в підїзд на балкон і повертаєш праворуч і там побачиш там маленькі зелені двері майстерні

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты
чого це зразу ломи. Дійсно нормально робить і на совість. І не тільки я так думаю.

якщо вам не підходить, ну тоді шукайте кращий, де вам будуть все робити вручну або робіть самі.

не попробувавши зразу критикувати неправильно.

це не критика, це сувора реальність

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Ребят, вы конечно извините, но во львове находится лучший сервис в украине! и еще лучший прокат и не знать об этом стыдно.

Такого кол-ва оборудования и такого уровня к сожалению нету даже в киеве.

поэтому все в магазин "команчеро".

адрес найдите сами - я не местный)

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

адрес найдите сами - я не местный)
Изменено пользователем Rossteg

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Цитата(grabli @ 12.4.2011, 20:10)

ееее, как ето па-рускі?.. станок, наскільки я знаю - зло. після нього скользяк справді виглядая "памаладєвшим", але живе не довго.

100% правий..на станку тільки ломи роблять

Критика людей про станки це зло дуже важко слухати :) По перше є автоматизовані сервіси і ручні (станки і там і там ) Тільки в одних все робить автоматика (постіцний дотиск),на ручних в ручну оператор все пильнує сам .Для прикладу в мене обслуговуються дошки по пару років .Доля браку і помилок є всюди ,бо коли щось робиш можеш щось і напартачити !!!Залити царапину методом гори стержень гори - первобитний метод людей які хвалять ручну роботу .Переточити хроммолібденовий кант з 90 на 87 канторізом ,весело на це дивитись :)Пост № 2 про мене мій тел 0500250037

post-5433-0-52315900-1356804096.jpg

post-5433-0-86091000-1356804105.jpg

post-5433-0-52315900-1356804096.jpg

post-5433-0-86091000-1356804105.jpg

Изменено пользователем ter

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Склав свій список СТО у Львові (витянув зі своєї группи в вк):

1. Everest sport. вул. Героїв УПА, 17

2. Робінзон. вул. Глибока 10

3. Екстрем стайл. вул. Стрийська 30 ТРЦ "King Cross Leopolis"

4. Команчеро. вул. Листопадна, 16

5. На одному з форумів натрапив на такий допис: Вул. Заньковецької 1, навпроти Винниківського ринку в будинку на розі (там де веломагазин сусідні двері), на вході в під’їзд кодовий замок і нема шибки, запихаєте в отвір руку і з середини відчиняєте собі самі. В дворику дверей не минете.

Прокат, продаж та ремонт спорядження. Людина котра тим займається таки фанат своєї справи, якщо спішите — питань краще не задавати — почуєте цілу лекцію.

6. Біля колишньої Бомби на Чорновола є такий чу вак Юра. Враження кращі, ніж від пана Ігора. В нього вже n-років обслуговуюся. Прокат, продаж, ремонт, повністю весь реманент для зимового активного відпочинку. І ще прикол, в нього афігітєльно велика сушка для прокатних ботів, такщо можно не боятись, що боти будуть мокрі і ванючі від попереднього користувача))). 097-749-00-00. Часто буває за кордоном, такщо трубки може не брати, потім сам передзвонить!

7. Недавно взнав що є ще сервіс в магазині Говерла. вул Городоцька 73

Особисто я 2 рази обслуговувався в Команчеро. І заклявся що більше туди не піду.

Изменено пользователем veresen

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти

  • Последние посетители   0 пользователей онлайн

    Ни одного зарегистрированного пользователя не просматривает данную страницу

×