Перейти к содержанию
Чугайстер

Що б обрати: Burton Hero'12 чи Custom'12

Рекомендуемые сообщения

Вже не одну ніч провів в неті в пошуках відповіді щодо вибору між Burton Hero'12 та Burton Custom'12.

Допоможіть хто чим може :bc:

Мені подобається: швидка їзда, карвинг, тепер і парк із рейлами та трамплінами. Також мрію про фрірайд.

Можливо, мені потрібно дві зовсім різні дошки :bu:

Завчасно всім дякую!

:az:

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

ого чувак....якшо тобі і треба 2 дошки, то точно не ці.....

собсно в тебе 3 варіанти:

1. яко не оприділився зі стилем - візьми дешевий універсал...відкатай на ньому сезончик-другий, потім купити дорожчий снаряд

2. дійсно взяти 2 дошки, але не зациклюйся на бартоні...подивись в сторону Ride, Nitro....вкінці кінців Never Summer афіггеннні дошки)

3. хороший універсальчик від ліб теха - магна поможе не зривати кант на стрьомних горках, а жорсткість 4-5 - гнути її в парку

надіюсь тема ше актуальна)))

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты
Чому не ці? Чим поганий, наприклад, Кастом?

про кастом можна багато поганого писати))) але єдине одназначно - співвідношення ціна/якість

вот тобі твій кастом і НС СЛ

http://www.thegoodride.com/snowboards/by-n...tom-x-wide.html

http://www.thegoodride.com/snowboards/by-n...ummer-sl-r.html

оба хороші, оба оллмаунтіни і оба - вибір редакції...але подивись на ціну і подумай чи воно то треба (це кастом х, простий кастом якшо не помиляюсь дешевший...але всьо одно)

якшо брати універсальну то ця афігенна

http://neversummer.com/snow/snowboards/heritage

а взагалі вибір твій.....відкриваєш цю ссилку

http://www.thegoodride.com/snowboards/good-ride-picks.html

...і можеш бути впевнений в офігенності цих дошок (тіки дивись серед універсалів).....кароч вибираєш по дизайну і кошельку)))

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

дякую, за вичерпну та мегаінформативну відповідь :-D "потаму шо" -відповідь, що містить всі аспекти запитань :poh:

ніколи не думав, що снаряди обирають по дизайну 8-) хоча погоджуюсь що NS мають класну графіку :bd:

думка редакції, це також вагомий аргумент, але їх є так багато =-O

почитай тут TOP 10 SNOWBOARDS

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты
дякую, за вичерпну та мегаінформативну відповідь :-D "потаму шо" -відповідь, що містить всі аспекти запитань :poh:

ніколи не думав, що снаряди обирають по дизайну 8-) хоча погоджуюсь що NS мають класну графіку :bd:

думка редакції, це також вагомий аргумент, але їх є так багато =-O

почитай тут TOP 10 SNOWBOARDS

чувак

якшо галіме співвідношення ціна/якість не є для тебе аргументом - то бери бартон, а чо Хіро, бери зразу Метод, а хуле?? і нашо ти взагалі цю тему створив????

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты
думка редакції, це також вагомий аргумент, але їх є так багато =-O

їх не є багато, по 5 дошок на кожну категорію від джиба до бігмаунтіна

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Fly-V нестабильный хлам. Из двух знакомых обладателей кастомов - один, матерился пока не сломал его, второй продал после недели каталки. А бартон вообще, ИМХО, имиджевый кал.

Судя по твоим предпочтениям, тебе нужно даже не две, а три доски. Как уже было сказано, покатайся на каком-то олмаунтине, и/или выбери одно направление, а вместе с ним и доску.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты
і нашо ти взагалі цю тему створив????

тема була створена давно. я вже й забув. ти нагадав. цікаво було почитати твою думку. дякую. :10x:

не варто тобі так нервуватись через бренд.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты
Fly-V нестабильный хлам. Из двух знакомых обладателей кастомов - один, матерился пока не сломал его, второй продал после недели каталки. А бартон вообще, ИМХО, имиджевый кал.

Судя по твоим предпочтениям, тебе нужно даже не две, а три доски. Как уже было сказано, покатайся на каком-то олмаунтине, и/или выбери одно направление, а вместе с ним и доску.

Хоч хтось, нарешті, зможе об'єктивно обісрати Бартон? Знайомі і друзі з двома лівими ногами не зараховуються до відповіді. Народ, якщо не можете технічно обґрунтувати свою думку і в душі ненавидите інші бренди, ніж у вас, то краще не флудіть.

Маю вже два борда. Випробую Кастом цього сезону і тоді вирішу чи потрібна третя.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты
Хоч хтось, нарешті, зможе об'єктивно обісрати Бартон? Знайомі і друзі з двома лівими ногами не зараховуються до відповіді. Народ, якщо не можете технічно обґрунтувати свою думку і в душі ненавидите інші бренди, ніж у вас, то краще не флудіть.

Маю вже два борда. Випробую Кастом цього сезону і тоді вирішу чи потрібна третя.

ееее....ну я не тіки бартони обсираю, є ше якась неприязнь до дизайну капіт і респонсу бюджетних росінйолів, хоть сам на такому три роки відкатав)

якщо тобі потрібна думка власників, то так і скажи, бо люди тобі тут вагомі аргументи пишуть

але з іншої сторони - сам сказав, своє переважно не обсирають - субєктивний відгук

тому в тебе 2 варіанти:

1. читати відзиви, обзори, дуже-дуже багато

2. самому ставати на ці всі граблі)

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Вже обрав дошку (Кастом) і придбав з класною знижкою. Чекаю тепер з нетерпінням зими.

тому в тебе 2 варіанти:

1. читати відзиви, обзори, дуже-дуже багато

2. самому ставати на ці всі граблі)

1. читав

2. ще попереду ;)

в міжсезоння приємно поспілкуватись

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты
і придбав з класною знижкою.

мені НС тож дешево обійшовся....ше лишилось грьоб**е кріпло і ботінки....а грошей всьо менше і менше(

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты
Знайомі і друзі з двома лівими ногами не зараховуються до відповіді.

))))))))))) Жжошь. Парень, тебе нужно чтобы похвалили твой выбор? Извини, я тебе дал конструктивную критику. Более того, я умолчал что сам езжу на геометрии кастома, и знаю о чем говорю. Но тебе нужно оскорбить двух райдеров которые могли бы тебя в сезон чему нибудь хорошему научить, а ты их так сразу в две левые записал. Удачи в будущем!

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты
))))))))))) Жжошь. Парень, тебе нужно чтобы похвалили твой выбор? Извини, я тебе дал конструктивную критику. Более того, я умолчал что сам езжу на геометрии кастома, и знаю о чем говорю. Но тебе нужно оскорбить двух райдеров которые могли бы тебя в сезон чему нибудь хорошему научить, а ты их так сразу в две левые записал. Удачи в будущем!

Просвіти мене, будь-ласка. Яку саме конструктивну критику маєш на увазі?

"Fly-V нестабильный хлам. Из двух знакомых обладателей кастомов - один, матерился пока не сломал его, второй продал после недели каталки. А бартон вообще, ИМХО, имиджевый кал. "

DenverAF, Ти хочеш ображайся, хочеш можеш висипати камаз каміння на мою грядку, але конструкція думки в твоїй відповіді відсутня. Може своє послання ти закодував? То ж змилуйся над моїм допитливим мозком - розкрий всю темну і поганющу сторону Бартона. Я повірю кожному твоєму слову, якщо воно буде мати підгрунття. Дивись, може й сам чого нового про свої знання дізнаєшся ;)

Изменено пользователем Чугайстер

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты
мені НС тож дешево обійшовся....ше лишилось грьоб**е кріпло і ботінки....а грошей всьо менше і менше(

розкажи де брав борд

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

1)Fly-V нестабильный хлам.

2)один - сломал его, второй - продал

Первое конкретный технический недостаток, второе опыт на основании которого недостаток был выявлен. Это сложный шифр?

Но если ты катаешь до 15 дней в сезоне, то, не обращай внимания, это замечательный выбор - потому как ты скорее всего ничего не заметишь, а главное чтобы доска нравилась.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

О! Це вже значно серйозніша відповідь. Я аж зачитався :)

Уточнення. DenverAF, Custom i Custom FlyV повністю ідентичні?

Изменено пользователем Чугайстер

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты
О! Це вже значно серйозніша відповідь. Я аж зачитався :)

Уточнення. DenverAF, Custom i Custom FlyV повністю ідентичні?

За три секунды гугл мне ответил что с этого сезона они идут в версиях с этим рокером или с кембером(wtf?)? Какой у тебя заказан?

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Ось бачиш, DenverAF, ти не знаєш про, що йдеться в дискусії, а розводиш таку демагогію.

Я вкурсі які між ними відмінності! В конструкції прогину. Кастом - традиційний кембер, а Кастом Флай - гібрид. Стабільніше, ніж кембер немає копнструкції. Погоджусь, що можливо, гібрид може бути дещо непередбачуваним. DenverAF, ти рвав на собі сорочку, намагаючись довести мені архіхреновість БартонКастома, хоч сам про нього нічого знаєш. Тому зважаючи на цей конструктивний факт, можу собі дозволити допусти, що в твоїх друзів права нога - це друга ліва. Звідси і нестабільність.

Пригадай, DenverAF, я писав, що ти чогось навчишся! Сподіваюсь, ти тепер будеш уважнішим перед тим як втрутишся в розмову.

Пам'ятай народну мудрість: Не лише карієс, але й звичка говорити різну фігню може привести до випадіння ваших зубів! :ap:

і ще. для повної характеристики користуйся офіційними сайтами виробників. там навіть, в малюнках зображено деякі технології :-D

Изменено пользователем Чугайстер

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты
Ось бачиш, DenverAF, ти не знаєш про, що йдеться в дискусії, а розводиш таку демагогію.

Я вкурсі які між ними відмінності! В конструкції прогину. Кастом - традиційний кембер, а Кастом Флай - гібрид. Стабільніше, ніж кембер немає копнструкції. Погоджусь, що можливо, гібрид може бути дещо непередбачуваним. DenverAF, ти рвав на собі сорочку, намагаючись довести мені архіхреновість БартонКастома, хоч сам про нього нічого знаєш. Тому зважаючи на цей конструктивний факт, можу собі дозволити допусти, що в твоїх друзів права нога - це друга ліва. Звідси і нестабільність.

Пригадай, DenverAF, я писав, що ти чогось навчишся! Сподіваюсь, ти тепер будеш уважнішим перед тим як втрутишся в розмову.

Пам'ятай народну мудрість: Не лише карієс, але й звичка говорити різну фігню може привести до випадіння ваших зубів! :ap:

і ще. для повної характеристики користуйся офіційними сайтами виробників. там навіть, в малюнках зображено деякі технології :-D

Теперь бы вроде моя очередь разчувствоваться, но...

Извини мужик, но твое зубоскальство не уместно, если ты прочтешь еще раз мое любое сообщение,то увидишь что я писал про нестабильность технологии Fly-V. Мог бы не разводить дискуссию про моих друзей, а сказать что в 2013 году ты будешь кататься на кембере. Который кстати с этого года уже не выпускается. Почему? Неужели бартон решили, что это еще хуже чем их отстойный рокер? Видимо - да.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

DenverAF, ти сам подивись на запитання. Воно знаходиться в самому початку теми. Навіщо ти мені про Флай заливаєш, коли я запитував про Кастом, звичайний Кастом? Я бачив, що ти пишеш. І вів тебе до того, щоб ти сам зрозумів в чому суть твоєї проблеми. Ти як більшість нашого народу - відповідаєш не те, про що тебе запитали.

Наведу для тебе приклад:

- Ковбаса свіжа?

- По 75 грн.

Врозумів?

Після таких твоїх відповідей, ніхто тебе серйозно не сприймає.

Знаєш у 2013 році до твого віку добавиться ще один рік, але ж це не означає, що тебе пора списувати з рахунку. А якщо наступного року випустять нову модель Ауді, то вже стару пора на металобрухт?

Не заганяй себе в кут. І так вже зрозуміло який ти спец.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты
Після таких твоїх відповідей, ніхто тебе серйозно не сприймає.

Черт, годы в горах тщательной работы на имидж - все на смарку! Я за эволюцией кастомов слежу с 2007-го года, тогда это были достойные доски, сейчас - хлам. Сори, не доглядел что один сезон выпускали кемберные. Видимо ты единственный в мире купил ее. И теперь имеешь полное право уничтожать форумных тролей типа меня, придерживая этот козырь в рукаве.

P.S. Возвращая тему в конструктивное русло: кэмбер стабилен когда это касается длинных и жестких досок. А у тебя какая жесткость? Пятерочка?

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Звернись до Гугла, ти вже вмієш ним користуватись.

Мабуть, ти так само уважно стежиш за еволюцією Кастомів, як і читаєш запитання. Принаймі, моделі 2010, 2011, 2012 років Custom та Custom X - кембери, а не лише один сезон їх такими виробляли.

Изменено пользователем Чугайстер

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты
Стабільніше, ніж кембер немає копнструкції.

оце ти хворий....нах тоді гібриди придумали??? був б ти правий, катав б я на свому россі 09року, різав б дуги як ті чуваки на гігантах і не вимахувався з НС)))

розкажи де брав борд

http://www.rdcshop.com/products/never-summ...-snowboard-2012

382 бакса за NS Premier 11/12 157.....брат має привезти

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти

  • Последние посетители   0 пользователей онлайн

    Ни одного зарегистрированного пользователя не просматривает данную страницу

×