Перейти к содержанию
Чуприна

Травма Підборіддя

Рекомендуемые сообщения

20 березня, в останній день катання в Ясній, роблячи останній спуск я, певно, впіймав переднього канта (зараз вже й не скажу шо сталося) і погріб писком по схилу. Скільки я пролежав не знаю, але свідомість очевидно таки втратив. Прийшов до тями, підвівся, до мене під'їхав якийсь лях, спитався "цо ся стало" я, намагаючись всміхнутися, сказав йому шо "пжебоєм глову, юж вшістко нормално" і він поміг мені доїхати донизу на станцію. Там я хоч і почувався зле, але від доктора відмовився (хоча тепер розумію, шо так не слід було робити), скібасом добрався до готелю,і там оцінив масштаби побоїща: подертий ніс, під лівим оком, під носом, на лобі, біля роту все було зчесане, але найбільше мене доймало підборіддя-від удару воно кровоточило зсередини і розпухло як у чувака з "Маски" Ніч воно мене жарило й не давало спати, на ранок біль вщух. З нами був хірург, сказав шоб я не переживав і шо через 3 дні отьок зійде і все буде ОК. Користуюся мазею "Сінтоміцин" і полоскаю рота "Хлорофіліптом". Сьогодні третій день, опухлість майже зійшла, але там де вона була в роті лишилася біла плівка, яка по краям почала відриватися і нижня губа знов почала запалюватися. Хто знає чи можна її самому відривати чи хай так відпадає? І шо це таке є? Дуже заважае їсти!!!

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

20 березня, в останній день катання в Ясній, роблячи останній спуск я, певно, впіймав переднього канта (зараз вже й не скажу шо сталося) і погріб писком по схилу. Скільки я пролежав не знаю, але свідомість очевидно таки втратив. Прийшов до тями, підвівся, до мене під'їхав якийсь лях, спитався "цо ся стало" я, намагаючись всміхнутися, сказав йому шо "пжебоєм глову, юж вшістко нормално" і він поміг мені доїхати донизу на станцію. Там я хоч і почувався зле, але від доктора відмовився (хоча тепер розумію, шо так не слід було робити), скібасом добрався до готелю,і там оцінив масштаби побоїща: подертий ніс, під лівим оком, під носом, на лобі, біля роту все було зчесане, але найбільше мене доймало підборіддя-від удару воно кровоточило зсередини і розпухло як у чувака з "Маски" Ніч воно мене жарило й не давало спати, на ранок біль вщух. З нами був хірург, сказав шоб я не переживав і шо через 3 дні отьок зійде і все буде ОК. Користуюся мазею "Сінтоміцин" і полоскаю рота "Хлорофіліптом". Сьогодні третій день, опухлість майже зійшла, але там де вона була в роті лишилася біла плівка, яка по краям почала відриватися і нижня губа знов почала запалюватися. Хто знає чи можна її самому відривати чи хай так відпадає? І шо це таке є? Дуже заважае їсти!!!

Мой совет сходи в травмпункт и будет тебе счастье

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

К доктору!

Сам ничё не отрывай.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Виявилося - розрив слизової. Непреємна штука: заживає довго, в мене вже 12 днів. Треба було одразу на місці зашити, тоді б за 5 днів загоїлося.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

що тут скажеш в нас так завжди йдемо до лікаря коли припече , в самого таке було , розрив хрестових звязок був а я замість того щоб лікуватись далі навантажував коліно (правда я його отримав граючи в футбол) , от тепер з бандажем катаюсь постійно )))

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Ну так хоть зашили?

Или теперь уже без зашивания будет зажимать?

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

так а шо тепер зашивать? лікарка сказала шо заживатиме "вторичным натяжением". одна проблєма шо довго.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

так а шо тепер зашивать? лікарка сказала шо заживатиме "вторичным натяжением". одна проблєма шо довго.

О. Понял. Просто было интересно.

Ну скорейшего тебе выздоровления :) Больше так не падай.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти

  • Похожий контент

    • От madyka
      Добрый день!
      Катал ранее на буке и протасе, покыть чо новычок.
      Доски были Rossignol Scope, Accelerator, Burton Custom, какая то хз модель, Elan хз
      Крепы - salomon и burton
      В итоге взял как то на распродаже себе Elan Element 06-07 года, ну оч удобные как оказались. Какие там параметры, жесткость - хз, удобные и точка.
      В этом году на ДР заказал себе GNU Billy Goat 2013 + Flow NX2-SE
      Ростовка 162cm, размер крепов L (боты 42.5 размера, 8.5 по US размерам). Мой вес 86кг рост 185 см
      Верна ли ростовка взята?
      Доска бралась с прицелом на all mnt и с жесткостью повыше (7/10) - мне понравилось валить на rossignol accelerator на всю, вроде жестковатая доска была
      Но смущает directional twin - вроде бы мягкий нос да жесткий зад, но я в основном в одной стойке езжу, в свитч мало перехожу. не научился еще свитчить )
      Ваше мнение?
      крепы брались по принципу - быстрое встегивание и красивый вид(по боты и под цвет доски )))) ) Но учел топовость линейки и лучшие характеристики по сайту thegoodride
  • Последние посетители   0 пользователей онлайн

    Ни одного зарегистрированного пользователя не просматривает данную страницу

×