Перейти к содержанию
-TAN-

Процесс Парафинки. Что Не Так Сделал?

Рекомендуемые сообщения

насадка на дрель, это нейлоновая роторная щетка. дешевых не удалось найти(

рекомендую натирать шерстью, сам использую старый шерсятной берет :bd:

Изменено пользователем Stager

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

я якраз протилежне мав на увазі - чи достатньо нагріву від фена, щоб парафін нормально всотувався. з волоссям не пробував.

Я выше описывал свой процесс парафинки с феном. Не нужно парафинить доску маминым феном, у бабушки тоже просить не стоит :) Для этих целей нужен промышленный (строительный) фен, он может разогреваться до 600 градусов. Этого достаточно не только для того чтобы нагреть скользяк, но и спалить его, поэтому нужно делать всё с умом и на нормальной температуре (фен имеет несколько режимов работы, среднее положение - оптимальное, дальше - регулируем просто высотой). Парафин впитывается замечательно.

Изменено пользователем Bloodykeeper

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

ну от в цьому і головна відмінність між праскою і феном. праска дає фіксовану температуру. а фен неможливо тримати чітко на одній і тій самій відстані від скользяка. стрьомний метод, але "кому і кобила нєвєста".

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

По перше не треба упереджено ставитись до "маминих і бабусіних" речей. Якщо голова кмітлива і рівні руки, то можна багато чого корисного вигадати. Як приклад в захист "маминих" речей, на велосипедних вилках (в основному marzocchi) коцки на чорному анодованному покритті алюмінієвих ніг, на яких фарба взагалі не буде триматись, легко встановлюються жіночим акриловим лаком) Як результат - виглядає професійно, встановлена гладість поверхні, бездоганне ковзання металу по сальниках і щастя для райдера. Але це зовсім інша історія не для цього форуму, суто як приклад.

я якраз протилежне мав на увазі - чи достатньо нагріву від фена, щоб парафін нормально всотувався. з волоссям не пробував.

Цілком достатньо, бо за рахунок швидкого потоку повітря за 5-7 секунд і парафін стає рідким як вода і скользячка достатньо теплою, але не перегрітою, як може статися, наприклад, з промисловим феном, де температура надто висока і нерегульована. До того ж промисловий фен не кожен має де взяти і ризик не виправданий. 600градусів =-O - пекло! Паліть краще дрова, а не дошки! :)

Взагалі процес робиться дуже легко, виходить якісно і швидко.

Значить так, утюги для бодрів йдуть з температурними режимами 100-150градусів. Т. плавлення парафіна 60-70градусів. "Бабусині" фени дують швидким напором повітря 80-120градусів. (зазвичай у старарих та галімих фенах це 60-70, у нормальних сучасних фенах є можливість гріти повітря набагато більше, але нам це не портібно). От і виходить що ми досягаємо порібного результату плавлення парафіну дуже швидко.

Рішення ідеальне, я чогось був певен що багато хто цим мав би користуватись.

Изменено пользователем andrew_nenko
  • Годнота 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти

  • Последние посетители   0 пользователей онлайн

    Ни одного зарегистрированного пользователя не просматривает данную страницу

×