Перейти к содержанию

Festo

Сноубордист
 • Публикаций

  21
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

1 Нет репутации

Информация о Festo

 • Звание
  Утюг

Посетители профиля

734 просмотра профиля
 1. Думаю легше вказати розмір шузів EU, бо не всі ж знають US та UK
 2. Не той сайт... не та валюта... )
 3. Ні, ніяких образ )) Дошку планував десь в районі +/- 3к )
 4. Важко назвати Протас і Вишгору "катанням"... це більше привід зустрітись із друзями ) І чого ж відразу "говно"... Не всі заробляють такі вже великі гроші, що б купувати дошки по 10к+. То ж, якщо не можеш купити Невер Самер (ніби гарна дошка?)), то не катати взагалі?( Звісно, задоволення отримуєш більше від гарної, професійної речі, та інколи доводиться шукати золоту середину між ціні/якість. Тому, не будучи про у цьому питанні і запитав поради...)
 5. Дякую, тепер буду дивитись за такими параметрами )
 6. Сорі, був у відрядженні ... Дякую, гляну )) Просто катати У Драгобраті чи Буковелі (і таких схожих схилах) Труби і парки - точно ні... Можливо невеличкі трампліни... але більше, як виключення.
 7. Доброго дня Підкажіть, хочу змінити дошку. Перша була куплена доволі давно, за порадою друга. Простенька така, ростовка 155. Катаюсь 1-2 тиждні у Карпатах і інколи із друзями у Протасі / Вишгорі, тож якусь над круту дошку не бачу сенсу купувати. Робити трюки і катати по перилах бажань нема. Зріст в мене (173 - 175), вага близько 80 (залежить від свят і як їсти ))) Сподобалась така дошка - Santa Cruz Love Is Scary ростовка 157. Та написано, що фрістайл. Я так розумію вона мені не підходить? І як бути із ростовкою ? Вираховувати по цій формули (Мужчина, 80 кг с небольшим опытом катания: 80 × 0,3 + 136 =) чи якось інакше ? Дякую
 8. Festo

  Костюм Кигуруми

  Яка ціна на них?)
 9. Бачив такі штані у "Восток"... Можна там глянути )
 10. А ще б побільше самої дівчини ))
 11. У чому проблема продати і купити такі ж "Л" ?)
 12. Festo

  Куртка Rome Sds Унисекс

  чи є у куртки утеплювач?
×