Перейти к содержанию
SPY

Jib Night

Рекомендуемые сообщения

SPY, есть отчет про кайт трип в начале марта?

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

хтось їде? :ab:

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты
инфу как обычно поздно кинули((((

пізно буде завтра в 19:16, а сьогодні саме час йти в сервіс по дошку і пакувати валізи :ag:

Изменено пользователем justkid

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

не знаю чьо, хотя мож Чьо і знає)), та тут Ваван асобо ржачний :ag: :ag:

http://snowboarding.com.ua/gallery/albums/...up/IMG_0243.jpg

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

наверное на драг поеду...там снега больше...да и поджибить есть где...

А вот такого пухляка как на драге на буке нету )

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

2 Chaz:

Полностью согласен !

Помимо всего прочего в Буковель нужно брать "чемодан с деньгами" , быть может и приувеличиваю, но 120 грн. за бугель это чуток дороговато, я не говорю уже о проживании в гостинице.

Драг рулит однозначно ! :ay:

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты
Помимо всего прочего в Буковель нужно брать "чемодан с деньгами" , быть может и приувеличиваю, но 120 грн. за бугель это чуток дороговато, я не говорю уже о проживании в гостинице.

що за бугель тобі підсунули за 120 грн? :ai:

Поїздка в буковель по грошам рівнозначна поїздці на Драг, при бажанні можна ще й дешевше зїздити.

На драг є сенс їхати лиш коли снігу нормально навалило :ay:

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты
що за бугель тобі підсунули за 120 грн? :ai:

Поїздка в буковель по грошам рівнозначна поїздці на Драг, при бажанні можна ще й дешевше зїздити.

На драг є сенс їхати лиш коли снігу нормально навалило :ay:

:bw: :af: mdya..ce tochno..meni v Buk nabagato deshevshe nizh na Drag)))...ale pislya cyh vydhinyh taky bachu,scho mabut vzhe nastupni vyhidni ye sens yihaty na Drag..hocha po prgnozu sche maye vypasty tam snig...dorechi na rahunok prozhvyannya,to zaraz tam dvohmisnyj napivlyuks z snidankom - 310 grn...

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

что я могу сказать... Был на Буке в этот день и... и ни...я, потому что не знал я про этот ивент ничего!! Т.е. это офигенно информативно было сделано, когда я ставил машину у 14 подъемника, проезжал на парковку рядом с парком, катал целый день и в пятницу, и в субботу - и узнал об этом только сегодня... Т.е. ни афиш, ни флаеров, ни объявлений по курортному радио...

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Тусовки організовуються кожної суботи цілий місяць, отож хто дуже хотів але не попав на jib night може це зробити ще декілька раз!! В цю суботу 5 квітня !! Початок 17:00!!   На рахунок питання де жити - з житлом проблеми нема, за 30 грн можна жити з шикарними умовами в 5-ти хвилинах ходьби від 1-го поста!! проблема є в бажанні!!!!  Про те наскільки це прикольно поджибати at night можна писати безкінечно і ніякі фотки того не передадуть! тому приїжайте і відчуйте справжній кайф!!!

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты
На рахунок питання де жити - з житлом проблеми нема, за 30 грн можна жити з шикарними умовами в 5-ти хвилинах ходьби від 1-го поста!!

Контакти?

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты
Тусовки організовуються кожної суботи цілий місяць, отож хто дуже хотів але не попав на jib night може це зробити ще декілька раз!! В цю суботу 5 квітня !! Початок 17:00!! На рахунок питання де жити - з житлом проблеми нема, за 30 грн можна жити з шикарними умовами в 5-ти хвилинах ходьби від 1-го поста!! проблема є в бажанні!!!! Про те наскільки це прикольно поджибати at night можна писати безкінечно і ніякі фотки того не передадуть! тому приїжайте і відчуйте справжній кайф!!!

:ag: cikavo chomu ya pro ce tilyk teper vznala))..blin ya b ne yihala todi dodomu :D...hocha na dachi tezh ne pogano podvizhuvaly... blin mene ne bude ni v cyu subbotu,ni nastupnu ((((((((....... :ac:

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты
Контакти?

сьогодны вечерком закину все що знаю!!!

:ag: cikavo chomu ya pro ce tilyk teper vznala))..blin ya b ne yihala todi dodomu :D...hocha na dachi tezh ne pogano podvizhuvaly... blin mene ne bude ni v cyu subbotu,ni nastupnu ((((((((....... :ac:

я думаю що в кінці квітня будуть тусовочки, приїжай!!!

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты
сьогодны вечерком закину все що знаю!!!

потрібно як можна швидше. Сьогодні рібята вже виїзджають, хотілося б щоб знали куди їм їхати. Потрібно дешеве житло на 4 людинки.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты
сьогодны вечерком закину все що знаю!!!

я думаю що в кінці квітня будуть тусовочки, приїжай!!!

)))) :ab: ta pryjidu-pryjidu, mene ne zdyhayetes)))...20-21,yakscho sche tam bdue snig,to popafu naoevno))...a tak,to v budni budu kataty)),bo vyhidni pokysch ovidpadayut(((...klasno vam povysity ciyeyi suboty))...

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты
Народ 12 квітня jib-тусовка на буковелі, починаємо 17:00!! фоти з попередньої тусовки мона подивитись тут-----------http://www.jibcontest.com/index2.php

vse b ofigenno))..tilky sayt ne gruzytsya)))...mozhe flesh player glyu...

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

блин, скинте контакты с прожеванием за 50грн :ai: :ai: и если есть фотки того "номера" :ai:

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти

  • Последние посетители   0 пользователей онлайн

    Ни одного зарегистрированного пользователя не просматривает данную страницу

×