Перейти к содержанию
SPY

Мобильная Революция "Выключи мобильный пообедай спокойн

Рекомендуемые сообщения

Ну, я помолчу пару часиков, мне не сложно. А кто что слышал про Дджус?

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Я слышала)))... по телеизору много об этом реклама говорит))

Ну а если те интересны тарифы и прочая мутЬ.. завтра скажу) :wink:

Хотя..один фиг.. на Джинс уж оченЬ похож)))

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

В Djuice будут выгодные условия(тарифы) отправки ММС, По Шару, Жопарезу, а еще мелодии, игры и всякая муть обещают быть дешевле........

у меня такие данные, кто че скажет?

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

ЗЯвтра увидим, что приготовил нам куч**стар.........

Не забудьте повырубать труббббыыыыыыыыы :idea: :!:

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Вот тарифы Джуйс.

С джуйса на джуйс 50коп

На КС 1гнр

На остальное 150.

Если звониш с своего КС на джуйс то платиш как за звонок на КС

А главное до конца ноября

Стоимость СМС 1 коп

WAP, GPRS, MMS- НАШАРУ

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

ну у меня труба сама разрядилась глюкнула и села... как всегда без даже забастовки ))) :lol:

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Вова,откуда такая инфа?Дай источник?НЕ могу нихрена в нете найти.

А как с платой за соединение?

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Соединение как всегда 27коп.

Инфа 100%, источник КС, просто у меня друг мобильными карточками занимается и КС уже прислал описание и тарифы, этого джуса :D

Еще с этого дня выходят новые катрочки припейд пополнения, которые будут годится и к АСЕ и БАСЕ, и Джусе :twisted:

Это не виртуальный оператор, а простоно новый бренд КС орентированый на малодеж.

Я себе обязательно куплю пакетик, для отправки СМС по 1 коп, жаль что мой орехокол не поддерживает ЖПЕРС :cry:

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

И я хочу такой пакетик. :lol: :lol: :lol:

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Компан?я ?Ки?встар? запуска? новий м?жнародний молод?жний бренд моб?льного зв?язку ? ?DJUICE?.

Що таке DJUICE?

DJUICE ? це нова передплачена послуга компан?? ?Ки?встар?, яка була спец?ально створена для молодих укра?нц?в за участю м?жнародно-в?домого бренда DJUICE. DJUICE ? це не т?льки самий стильний продукт в Укра?н?, але й найб?льш економ?чно виг?дний пакет з найнижчими тарифами.

Це ? окремий в?ртуальний оператор моб?льного зв?язку?

Н?, це ? новий бренд в?д Ки?встар, повн?стю забезпечений техн?чною та ?нфраструктурною п?дтримкою найб?льшого моб?льного оператора в Укра?н? та компан?? Telenor, та ?х м?жнародних партнер?в.

Що пропону? DJUICE?

DJUICE ? брендом, що в?добража? стиль життя молод? та забезпечу? ?? новинами, ?нформац??ю, та розвагами, а також послугами голосового зв?язку та передач? даних

DJUICE пропону? найнижч? тарифи на дзв?нки м?ж абонентами DJUICE, необмежений строк д?? пакету, найнижчу варт?сть SMS-пов?домлень, а також широкий виб?р ц?кавого контенту (мелод??, ?гри, логотипи), частина з якого ? безкоштовною.

DJUICE також пропону? можлив?сть безплатно в?дв?дувати концерти Ваших улюблених сп?вак?в, дивитися нов? ф?льми, брати участь у крутих вечоринках, дешево подорожувати, п?дписатися на спец?ал?зований журнал, та брати участь у м?жнародних обм?нах.

Хто створив DJUICE?

Спочатку DJUICE був створений компан??ю Telenor для шведського ринку у 2002 роц?, але пот?м його було адаптовано для використання у Норвег??, Угорщин?, а тепер, п?сля масштабних маркетингових досл?джень, в Укра?н?. DJUICE ? ун?кальним тому, що в?н уважно сл?дку? за потребами абонент?в ? зм?нами ?х звичок та адапту?ться до поточно? ситуац??, що робить його справжньою частиною молод?жного стилю життя.

Ск?льки кошту? стартовий пакет?

50.00 грн.

Ск?льки буде грошей у мене на рахунку п?сля активац?? стартового пакету?

15.00 грн.

Яка зона покриття?

Майже вся Укра?на, плюс кра?ни з якими Ки?встар уклав роум?нгов? угоди щодо послуг передплаченого серв?су, включаючи Чех?ю, Угорщину, Грец?ю, ?зра?ль, ?тал?ю, Словак?в, Словен?ю та Туреччину. Кр?м цього список цих кра?н пост?йно поповню?ться.

Чи передбачен? прям? номер??

Н?.

Чи передбачена щом?сячна абонплата?

Н?

Який код мереж? DJUICE?

097. (вс? номери, як? починаються з 097 6, 097 7 та 097 9 ? ? номерами DJUICE)

Чому код мереж? ? 097?

Ки?встар запровадив цей номер через те, що його абонентська база пост?йно зроста?.

Мен? потр?бно зателефонувати на телефон ф?ксовано? мереж? в межах населеного пункту, в якому я перебуваю. Чи можу я набрати прямий номер або це треба робити через ?8??

Прямий.

Чи можу д?знатися я про залишок кошт?в на мо?му рахунку?

Так, потр?бно набрати *111# ,натиснути на кнопку ?OK? ? Ви в?дразу побачите залишок на сво?му рахунку на екран? Вашого телефону.

Чи можу я поповнювати св?й рахунок? Якими скретч-картками?

Ви можете використовувати нов? комб?нован? скретч-картки ?DJUICE и Ace&Base? або картками Ace&Base старого зразка.

Ск?льки будуть коштувати дзв?нки м?ж абонентами DJUICE?

30 коп?йок за хвилину з 1.09.2004 до 30.11.2004 р., а п?сля того ? 50 коп?йок за хвилину

Ск?льки будуть коштувати дзв?нки на мереж? ?нших укра?нських оператор?в моб?льного зв?язку та ф?ксован? телефони у межах Укра?ни?

Всього 1,50 грн.

Ск?льки будуть коштувати дзв?нки ?ншим абонентам Ки?встара?

Дзв?нки вс?м абонентам Ки?встар та Ace&Base ? 1.00 грн

Ск?льки будуть коштувати дзв?нки на номери 8 800 та 8 900?

При дзв?нках на 8 800 ? Ви сплачуватимете т?льки плату за з??днання (сама розмова ? безкоштовна)

При дзв?нках на 8 900 ? тарифи встановлюються окремо (Ви можете перев?рити ?х на веб-сайт?)

Чи можу я дзвонити закордон? Яка буде варт?сть дзв?нка?

СНГ ? 7.00 грн.

?вропа ? 12.00 грн.

?нш? кра?ни ? 17.00 грн.

Чи передбачен? будь-як? спец?альн? тарифи для дзв?нк?в/ SMS у не б?знес-час, у вих?дн? дн? та п?д час загальнонац?ональних свят?

Н?, адже це ? економ?чною послугою з ф?ксованими тарифами

Чи передбачен? будь-як? безкоштовн? секунди або хвилини?

Вс? вих?дн? дзв?нки, тривал?стю до 2 сек. (включно) ? безкоштовними.

Якою ? плата за з??днання, якщо вона взагал? ??

27 коп?йок

Для яких дзв?нк?в не передбачена плата за з??днання?

Авар?йн? та служби порятунку, дзв?нки на спец?альн? коротк? номери серв?с центру. Плюс так? дзв?нки ? безкоштовн?.

Ск?льки коштуватимете SMS?

1 коп?йку з 1.09.2004-30.11.2004, п?сля цього ? 25 коп?йок за пов?домлення

Чи можу я в?дправляти SMS на E-mail адресу?

Так, у т?л? пов?домлення набер?ть: xxx@yyy.uuu.ua , пот?м зроб?ть в?дступ ? можете набирати текст пов?домлення.

В?дправте це пов?домлення за номером 555 (пов?домлення буде переправлено на вказану адресу).

Для того, щоб в?дправити електронний лист абоненту DJUICE, набер?ть +38097xxxxxxx@2sms.Kyivstar.net

Ск?льки кошту? SMS ?ноземному оператору моб?льного звязку?

1 коп?йку з 1.09.2004-30.11.2004, п?сля цього ? 25 коп?йок за пов?домлення

Чи п?дтриму? DJUICE MMS/GPRS?

Так.

Чи ма? DJUICE власний Wap-портал ? чи передбачен? на ньому безкоштовн? логотипи, мелод?? та заставки?

На WEB/WAP портал? ?СтарПорт? Ви можете знайти стор?нку DJUICE з ц?кавою ?нформац??ю та контентом. Кожний новий абонент DJUICE буде мати бонус ? 3 безкоштовн? пол?фон?чн? мелод??, 3 ? монофон?чн? мелод??, 3 ? кольоров? заставки, 3 ? чорно-б?л? заставки та 3 ? java-гри. Терм?н д?? бонусу ? 30 календарних дн?в з дати першого замовлення безкоштовного контенту, який розм?щений т?льки в спец?альних розд?лах стор?нки DJUICE на WAP або WEB портал? ?СтарПорт?.

Я не можу настро?ти WAP, GPRS, MMS. Що мен? робити?

Подзвон?ть у серв?сний центр або в?дв?дайте www.djuice.com.ua

Що мен? потр?бно робити для того, щоб активувати роум?нг?

Н?чого, його активац?я -- автоматична. Для того, щоб подзвонити з закордону Ви повинн? мати не менш, н?ж 25.00 грн. на Вашому рахунку.

З якими кра?нами я матиму роум?нг?

З Чех?ю, Угорщиною, Грец??ю, ?зра?лем, ?тал??ю, Словак??ю, Словен??ю та Туреччиною. Кр?м цього список цих кра?н пост?йно поповню?ться.

Як подзвонити на DJUICE з закордону?

+38097XXX XXXXX

Як подзвонити з DJUICE, перебуваючи закордоном?

+код кра?ни того, кому Ви дзвоните, код м?ста або оператора, номер абонента

Якщо я в роум?нгу, то коли будуть заблокован? мо? вих?дн? дзв?нки/SMS?

Перебуваючи закордоном Ви можете дзвонити та в?дправляти SMS ?пов?домлення, якщо на Вашому рахунку знаходиться б?льше 25.00 грн.

Чи можна обрати номер DJUICE як ?Улюблений номер??

Н?.

Як? ? додатков? SMS-послуги для абонент?в DJUICE? Де я можу одержати б?льш докладну ?нформац?ю?

?снують р?зн? тематичн? чати плюс 3 безкоштовн? логотипа, 3 мелод??, та 3 java-гри. Для того, щоб д?знатися б?льше ? в?дв?дайте www.djuice.com.ua або подзвон?ть у центр обслуговування: з моб?льного ? 466 (безкоштовно), з ф?ксованого телефону ? (044) 466 2 466, (067) 466 2 466

Як? додатков? голосов? послуги я можу отримати? Де я можу одержати б?льш докладну ?нформац?ю?

Ви можете в?д?слати сво?м друзям ?х улюблен? мелод??, прослухати анекдоти, ц?кав? ?стор??, а також посп?лкуватися в чат?. Для того, щоб д?знатися б?льше ? в?дв?дайте www.djuice.com.ua або подзвон?ть у центр обслуговування: з моб?льного ? 466 (безкоштовно), з ф?ксованого телефону ? (044) 466 2 466, (067) 466 2 466

Що ще зможе запропонувати мен? DJUICE у майбутньому?

DJUICE запрошуватиме м?жнародних поп та рок-музикант?в в Укра?н?, як? будуть безкоштовно виступати для член?в клубу DJUICE.

DJUICE працю? з пров?дними туристичними орган?зац?ями над тим, щоб зробити подорожування член?в клубу DJUICE дешевшим та легшим.

DJUICE працю? з пров?дним виданням над створенням журналу стилю життя ?DJUICE?, який буде безкоштовним для вс?х член?в клубу DJUICE.

DJUICE працю? з? сво?ми колегами по DJUICE в ?нших кра?нах св?ту для того, щоб створити ? проводити м?жнародн? музикальн? та культурн? заходи, як? будуть безкоштовними для вс?х член?в клубу.

Б?льш докладно про вс? ц? захоплююч? послуги ми розпов?мо Вам п?сля завершення роботи над ними.

Як я можу активувати свою голосову пошту?

Подзвон?ть 477 (безкоштовно) та активуйте цю послугу.

Чи можу я перейти на DJUICE з Ace, Base або контракту Ки?встар?

Н?.

Я абонент DJUICE, чи можу я перейти на Ace, Base або контракт Ки?встар?

Н?.

Чи нада? DJUICE детал?зовану роз печатку дзв?нк?в?

Н?.

Чи обмежений строк д?? номеру DJUICE?

Н?. Просто зробить платний дзв?нок з Вашого телефону ? д?я Вашого номеру продовжиться ще на 365 дн?в.

Чи залежить строк д?? картки в?д ном?налу скретч-картки?

Н?. Ви можете поповнити Ваш рахунок карткою любого ном?налу. Строк д?? послуги буде продовжено на 365 дн?в.

Де я можу одержати б?льш докладну ?нформац?ю про DJUICE? Чи ?сну? спец?альний веб-сайт?

Так, -- в?дв?дайте www.djuice.com.ua

В мене залишилися запитання. Хто може мен? допомогти?

Центр обслуговування абонент?в. Подзвон?ть з моб?льного ? 466 (безкоштовно), з ф?ксованого телефону ? (044) 466 2 466, (067) 466 2 466

Який безкоштовний номер ?нформац?йного центру?

З моб?льного ? 466 (безкоштовно), з ф?ксованого телефону ? (044) 466 2 466, (067) 466 2 466

Який строк гарант?? мо?? SIM-картки? Де я можу обм?няти ?? впродовж гарант?йного строку?

1 р?к. Ви можете обм?няти ?? у Центр? обслуговування абонент?в.

Я загубив свою SIM-картку. Чи можу я в?дновити м?й номер?

Н?, але наша компан?я працю? над цим, ? у майбутньому це буде можливо.

Ви ще не одержали в?дпов?д? на Ваше питання?

Подзвон?ть з моб?льного ? 466 (безкоштовно), з ф?ксованого телефону ? (044) 466 2 466,

(067) 466 2 466. Або в?дв?дайте www.djuice.com.ua

Читайте и наслаждайтесЬ)))))))

А у меня уже номер такой естЬ))))) Моднячий)))))

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Я уже обзавелся новым пакетом,поздравте меня. :lol: :!: :!: :!:

Всем у кого был мой старый номер,теперь он поменялся

097 909 03 20

ГЫгЫГГЫгГыгГыгЫГгГЫгГЫгыгГыг

Реклама великая сила!!!!!

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты
Гость

А зато компания UMC начиная с 31 августа 2004 года предоставила своим абонентам новую услугу... " СЕТЬ НЕДОСТУПНА!"

:wink: :lol: :lol:

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

А я к вопросу байкотирования ваще радикально подошёл - забыл вчера дома свой мобильник :wink: :lol: ! Так что я ваще весь день вчера без связи мобильной провёл... правда это у меня случайно получилось :roll: :lol: :lol:

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Я вам скажу классная вещь этот ДиДжус.За 27 копеек говоришь сколько влезет :-),а СМС на гривну влазит аж 100 штук,надоест набирать!!!

С безплатными разговорами возникает другая проблема,вопервых быстро садиться батарея,вовторых появляеться острая необходимость в handsfree!рука затикает держать телефон :-)))) :lol:

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты
Гость dedd

2 Гавра

Хорошие заметки у тебя! Може тебе бы стоило тестером работать? :wink:

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

А меня это UMS уже припарило. 4-й день связи почти нету. Телефон что есть, что нету - один фиг, всё равно звонить нельзя!

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

А у меня тож новый, вернее ещё один номер)_))

8097 909 90 80)))))

А говоритЬ и правда можна пока не надоест))...проверено уже))))

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты
Я вам скажу классная вещь этот ДиДжус.За 27 копеек говоришь сколько влезет ,а СМС на гривну влазит аж 100 штук,надоест набирать!!!  

С безплатными разговорами возникает другая проблема,вопервых быстро садиться батарея,вовторых появляеться острая необходимость в handsfree!рука затикает держать телефон )))

Потерпи чуток, с 1 декабря попустит :-)))))))))

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты
Гость dedd

Это, кто знает скока буит стоить ММС после того как шара закончится, тоесть с первого декабря(вроде)? А то на сайте нима такой инфы((( оч плохо .... может кто что то знает?

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Мне кажется, что акция про спокойн?й обед-?то утка, причем оплачиваемая бай УМЗ....

Они за ?то время хотели поменять коппутатор, но не успели....

Обещали денег на счет накинуть и нифига....

Я сл?шал, с октября какая-т о бешенная акция будет в УМЗ....

А ДЖУС прикольная темка!

Тока я сначала вторую трубу куплю, а потом обзаведусь 097.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

вобщем нашел счетчик которые считает выгодность моб операторов украины там есть почти все пакеты вводишь проценты возле звонков на город внутри сети и др моб операторы, вобщем умс и кчмастра это денежная яма просто, а вобщем выигрли те у кого нет платы за соединение там как не крите все равно выгоднее, Голден и Лайф. И я думаю Лайф еще попрет т.к. турки щас грохают бабла дохера на покртыие и им на пятки наступает Моби.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти

  • Последние посетители   0 пользователей онлайн

    Ни одного зарегистрированного пользователя не просматривает данную страницу

×