Перейти к содержанию
Dendi

набираю групу для занять сноубордом


Рекомендуемые сообщения

усім привіт.

організовую групові (від 4 чоловік) заняття зі сноуборду.

тривалість одного заняття: 2 години

час проведення: з 18:00 до 20:00 у вівторок, четверг та суботу (за наявності конструктивних пропозицій, можливі зміни).

вартість: 480 грн/місяць або 50 грн/заняття.

ці заняття орієнтовані на: новачків (навіть ті, хто ще не вміє кататись); тих, хто хоче покращити свою техніку, прогресувати швидше, розвиватись у напрямку слалому, фрістайлу.

місце проведення тренувань: Протасів Яр.

відкритий до діалогу та обговорень: телефон у підписі + кожного дня знаходжусь у Протасовому.

з повагою, Андрій (інструктор, школа "Олені").

п.с. прохання до модераторів - будь-ласка, видаляйте повідомлення, які не стосуються даної теми. дякую =)

Изменено пользователем Dendi

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

по закінченню зимового сезону плануються заняття в акробатичному залі (батут, акробатична доріжка, басейн).

даний проект :ba: має шанси за вашої :ay: активної участі :bi:

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

кто проводит занятия на батуте? где происходят занятия? спартак?

есть ли возможность договорится, чтобы прыгать на батуте с доской?

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты
тих, хто хоче покращити свою техніку, прогресувати швидше, розвиватись у напрямку слалому, фрістайлу.

а что в плане фристайла можешь предложить?

PS имхо. поздновато как то :bw:

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

згідно з моїми розрахунками, катабельний сніг буде ще 1 місяць. за цей час планую довести рівень учасників групи до "впевненого + катання у свічі".акробат зал знаходиться на базі ЦСКА (Повітрофлотський міст). у цей понеділок піду до них на екскурсію та зроблю декілька фото. тоді і буде точна інфа стосовно того, хто буде проводити.у планах присутні стрибки з доскою на батуті :af:

Изменено пользователем Dendi

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Я хотел бы поучиться! Идея хорошая!...А насчет акробатики и батутов - супер!!! Сам об этом подумывал)

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

всё мимо нас((((( я хочу...очень хочу...но живу не в столице...((((((((((( :ak: а у нас такого не намечается....

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Вас никого на батут не пустят особенно с доской. Это зал гимнастов. А до обеда занимается цирк. Похоже на развод.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты
Вас никого на батут не пустят особенно с доской. Это зал гимнастов. А до обеда занимается цирк. Похоже на развод.

усе залежить від того, як і до кого підходити розмовляти :ab: . на батут можна попасти з дошкою, але за умови повної ізоляції кантів.

у мене прохання до учасників групи написати мені в ЛС свої імя, прізвище, рік народження та трохи про рівень катання.

ця інфа потрібна для створення списку групи та його подання у школу.

Изменено пользователем Dendi

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

таким чином, згідно з результатами опитування тренування будуть проводитись у вівторок, четверг та суботу з 19:00 до 21:00.

заняття розпочинаються у цей вівторок, тобто 03.03.2009. зустрічаємося на площадці перед кафешкою та школою

прохання прийти о 18:35-18:40 щоб познайомитись та вирішити організаційні питання.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

И как вообще ты можешь тренировать если у тебя тренерского опыта 0. С кем бы там не говорил никто тебя не пустит на батут. Никому травмы не нужны. У тебя есть акробатическая подготовка?

Короче развод для бедных и для слабых духом.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты
И как вообще ты можешь тренировать если у тебя тренерского опыта 0. С кем бы там не говорил никто тебя не пустит на батут. Никому травмы не нужны. У тебя есть акробатическая подготовка?

Короче развод для бедных и для слабых духом.

чо за негатив? :ai:

Изменено пользователем YOZ

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Это реалии. Потому что я прекрасно знаю этот зал. И знаю кто там занимается. И про какую школу вообще разговор. Там занимается армейская команда по сноуборду.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

В нашей стране все определяется толщиной пачки денег и номиналам бумажек в пачке. ъ\

Зря ты на Dendi наговариваешь.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты
армейская команда по сноуборду

чего-чего? :ai:

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты
чо за негатив? :ai:

забей

он всегда такой - "вы все лохи не то что ЙА" :ag:

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты
по закінченню зимового сезону плануються заняття в акробатичному залі (батут, акробатична доріжка, басейн).

даний проект :ba: має шанси за вашої :ay: активної участі :bi:

Не сочтите за флуд, но очень интерестно

а раскажите пожалуйста чем полезно для сноубордера батут, бассейн и что вообще такое акробатическкая дорожка? (это також длинный коврик на котором гимнасты вперед/назад фляги выделывают? ну и куча остальных упражнений)

Я вот пловец с детства - вестибюлярка работает, борд освоил быстро. Но никак не могу представить какие упражнения в бассейне могут помочь в сноубординге.

Про батут тоже вроде тему не первый раз поднимают, но о его полезности могу только догадываться. В принципе логично выделывать все трюки на батуте, которые пытаешься сделать с кикера. Это так?

а вот дорожка акробатическая - раскажите плз тоже!

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты
Есть маленькая проблема - это армейский комплекс. а не цивильный.

басейн теж армійський, що не заважає мені, успішно закосившому від армії, там плавати :ad:

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты
никто тебя не пустит на батут

я ходила туда на батут. и я НЕ СОСТОЮ в армейской сборной по сноуборду (а можно поподробней об этом? очень интересно :af: )

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

блин, охота попасть на батут. Расскажите по-подробней!

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

А ну ка, про армейскую команду по сноуборду по подробнее, а то гугл молчит

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты
Гость
Эта тема закрыта для публикации ответов.

  • Последние посетители   0 пользователей онлайн

    Ни одного зарегистрированного пользователя не просматривает данную страницу

×