Перейти к содержанию
Batareykin

Mountainboard

Рекомендуемые сообщения

Угонишься.

Внимание, вот расписание:

"

Пятниця - Графік є ліквідним і можуть у таймінг бути внесені зміни.

7.00 Ігор (Dead Elvis) забирає хлопців з Дніпра. Годує і видмиває від "паровозной копоти"

11.00 Збираємося на м. Дружби Народів - і їдемо по різним спотам Києва. Фото сешн.

14.00 - їдемо до вейкбази на міжн. чемпіонат з Вейкбордінгу. Дивимося, катаємося, купаємося.

17.00 - 19.00 - Відпочинок і підготовка до ПАБ СЕШЕНА.

20.00 - Збираємося в центрі. метро Печерська.

21.00 - 23.00 МБС-Голлівуд на Вейкбазі у парку Дружби Народів. Кому пиво, кому вода і комусь дівчата cool.gif "

Изменено пользователем Mustang

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

кому дійсно цікаво, можуть слідкувати за темою у нас на форуме в цій гілці http://mountainboarding.com.ua/forum/5-116-7

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

наш сайт переїхав на нову платформу. якщо комусь цікаво подивитись фоти або почитати статті - ласкаво просимо http://mountainboarding.com.ua

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты
наш сайт переїхав на нову платформу. якщо комусь цікаво подивитись фоти або почитати статті - ласкаво просимо http://mountainboarding.com.ua

при первом заходе ну ооочень долго дуплится :bl:

а так :ay:

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Блін,маунтинборд придумали ж сноубордисти! То чому у нас сноубордисти так мало приділяють йому уваги?!..Невже виною всьому наш горезвісний менталітет?!... :(

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты
Блін,маунтинборд придумали ж сноубордисти! То чому у нас сноубордисти так мало приділяють йому уваги?!..Невже виною всьому наш горезвісний менталітет?!... :(

і сюди менталітет приліпили :negative:

катаєтесь - катайтесь на здоров'я, нафіга вам масовка? Снаряга не продається - так менталітет тут ні до чого ;)

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

маунтинборд гавно!!!!!!

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

ну не скажи що немає нормального вибору! Вибір є і до того ж достатньо широкий! В Україні наявний весь модельний ряд світового лідера маунтинбордингу MBS. А з приводу ціни, то вона на рівні середньго сноуборд комплекту(хоча про це вже говорилось).

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Проблема лишь в том, что маунтинборд недостаточно пропиарен, и в том, что лето дает нам намного больше экстримальных занятий, чим зима, и поэтому вся эта веселая кучка сноубордистов разбегается кто на скейт, кто на роллы, кто на байк и.т.д. Говорить, что маунтинборд - гавно, я бы не стал, для начала надо попробовать, трюки на нем можна вытворять теже, что и на сноуборде, Просто кому-то впадло изучать что-то новое, вливаться в окружение маунтинбордеров, строить споты и.т.п. Большинство ждет того момента, когда маунтинборд станет "попсой" и усадит свою попу " на готовое" но для того, чтоб сделать этот спорт " попсой " необходим труд таких " негров " как я, делаю все возможное :bs:

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

ає! клас!=)

Слухай, у нас же є один піарщик - platskart!:) Хай він поряд з РнБ й тектоніком піаритть маунт!=)

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

X!M@, я знаю что говорю, к стати, швы мне уже сняли. :br:

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Поздравляю!!!!!!!!!

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Так це ти Егор ака Hitman! :) Зразу не зрозумів... виходить ти коли з рейла падаєш на сноуборді, то також кажеш, що сноуборд гівно?!

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Егорка - красава !!! :bayan: и долго ты со швами ходил ???

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты
Так це ти Егор ака Hitman! :) Зразу не зрозумів... виходить ти коли з рейла падаєш на сноуборді, то також кажеш, що сноуборд гівно?!

Естесно!!!

Егорка - красава !!! :bayan: и долго ты со швами ходил ???

Неделю и один день.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Красивый наверно был ??? :bt: телки спрашивали, жалели ??? :ap:

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты
Для тех, кто влюблен в сноубординг и уходит в жуткие депрессии по окончанию сезона могу предложить альтернативное развлекалово + тренировки которые помогают сохранить форму для следующего сезона. Маунтинборд ...

Ооо Славентий привет! А где ты в Севасте на Маунтине катаешь? А я как раз как приехал с бука в этом году, там раздраконил себя каталкой на лыжебордных снарядах и жду уже две недели когда у нас на Ай-Петри снега насыпит, а его блин нет, вот меня отсутствие снега и натолкнуло на мысли о Маунтинборде, тем более что у меня прямо за домом (в Балаклаве) есть клевая гора  безлюдная, я туда с собакой гулять хожу, так вот там клондайк для фрирайда на маунтинборде.  А какие у тебя есть предложения по доскам? 

Изменено пользователем maxsv

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

невеличкий відос з Дніпра

Изменено пользователем saul

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Британські пацики забавляються з Гоу Про

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

29 травня. Київ. Перший етап чеипіонату України по маунтінбордінгу

Місце проведення: Київ, Дубки, Flippers park

Дата: 29 травня 2011 р.

Правила: Змагання є відкритими, тобто будь-який спортсмен старше 14 років, який займається даним видом спорту, може взяти участь у змаганнях і поборотися за призові місця. Учасники несуть відповідальність за шкоду, завдану їх життю і здоров'ю під час змагань самостійно. До змагань допускаються учасники, які не мають медичних протипоказань для участі , а також за наявності необхідного захисного обладнання і, зокрема, шолома. Забороняється виходити на старт у стані алкогольного або наркотичного сп'яніння з травмами, що можуть вплинути на безпеку стрибка.

Змагання є етапом Чемпіонату України з маунтінбордінгу

Чемпіонат України з маунтинбордінгу відбувається за офіційної підтримки компанії MBS

Локація: територія сирецького лісопарку (верхня частина) - заїзд авто з між промзоною і лікарнею (позаду шлагбаума)

Адреса вул.Сирецька 49 - далі за вказівниками на деревах.

Регламент: Змагання будуть проводитись у дисципліні біг-ейр. Кваліфікація пройде у форматі джем-сесії, тривалість буде встановлена безпосередньо перед початком змагань. За підсумками кваліфікації найкращі райдери складають фінальну групу. Фінал складається з п'яти спроб. Три кращі спроби йдуть у залік. За підсумками фіналу визначається переможець.

Стартовий внесок: 30 грн. з кожного учасника

Судді:

Сергій Горобченко

Роман Сауляк

Розклад змагань:

28 травня

14:00-19:00 - розкатка

29 травня

12:00 12:30 реєстрація,

12:30 -15:00 кваліфікація .

15:00 15:30 перерва.

15:30 17:30 змагання.

18:00 оголошення результатів, нагородження.

Умови реєстрації : реєстрація проводиться на місці безпосередньо перед проведенням змагань.

Умови участі: Всі учасники повинні при собі мати захисний шолом. Учасники до 18 років повинні надати розписку від батьків та копію свідоцтва про народження.

Переможець змагань отримає головний приз - візу на участь в етапі кубка Європи з маунтінборду на Z-Games http://www.z-games.com.ua/

Контактна інформація:

Оргкомітет м. Київ

+380935194003 Ігор

+380673109946 Антон

МБС-Україна (м. Київ)

+38 050 331 911 9

http://mountainboarding.com.ua

post-11364-1306222064_thumb.jpg

post-11364-1306222064_thumb.jpg

post-11364-1306222064_thumb.jpg

Изменено пользователем Student

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

aga8fullc.jpg

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти

  • Последние посетители   0 пользователей онлайн

    Ни одного зарегистрированного пользователя не просматривает данную страницу

×