Перейти к содержанию
Sasshok

Коломойский купил Гудаури

Рекомендуемые сообщения

Коломойський купив грузинський гірськолижний курорт

Група "Приват" придбала держпакет акцій грузинського гірськолижного курорту АТ "Гудаурі" у розмірі 87% статутного капіталу.

Про це повідомляє "Інтерфакс" з посиланням на Мінекономрозвитку Грузії.

Сума угоди склала $14,5 млн.

За словами представника міністерства, інвестор уже перерахував до держбюджету $10 млн.

При цьому, зазначив він, українська група "вже увійшла в менеджмент "Гудаурі" 1,5 місяці тому", що пояснюється "бажанням інвестора ознайомитися зі станом об'єкта на місці і лише після цього ухвалити остаточне рішення".

"У результаті група "Приват" купила всі 87% акцій, що перебувають у власності держави", - сказав співробітник міністерства.

Курорт "Гудаурі" розташований на півночі Грузії на висоті 2000-2275 метрів над рівнем моря.

До активів АТ входять 4-зірковий готель на 122 номери із земельною ділянкою площею 4,7 га, 18 котеджів, 5 канатних доріг і 5 гірськолижних трас загальною протяжністю 19 кілометрів, спецтехніка.

Як відомо, одним з власників групи "Приват" є бізнесмен Ігор Коломойський.

"Привату" також належить туристичний комплекс "Буковель".

http://pravda.com.ua/news/4b57448f98b94/

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

да здравствует фторой буковель с их "сервисом" (%

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

а ще він 1+1 купив!

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Скоро і наш форум купить...

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты
Скоро і наш форум купить...

зробим інший)

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

один ски-пасс на бук и гудаури? :rofl:

забавненько :popcorn:

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

14 млн... как то маловато :gamer:

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

в любом случаи красва, взял и купил.... главное что б развивал и все будет ок

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты
14 млн... как то маловато :gamer:

отобьют думаю быстро=)

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

вот бы ему еще грузинские авиалинии купить и скидосы на трансфер бордерам делать !!!

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Время покажет. Есть куда двигаться вперед! Будем надеяться, что скоро Гудаури порадует качеством отдыха. :popcorn: Там жж немерено простора! :dance:

Изменено пользователем Angie

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты
14 млн... как то маловато :gamer:

А за что там давать больше???

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Вроде с одной стороны это классно, развитие, цивилизация и все такое.Вот с Буковелем,что то у них немного получается, но другой,если сделают цивилизацию то будут ездить все кто не попадя, а я думаю в их силах и трансфер самолётом запустить, и не будет уже там целины. То что реально манит бордера сейчас в Гудаури.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Целина там останется - это 100%. Но если раньше мы платили за абонемент на канатку 25 лари, то теперь будем платить как минимум 25 евро. Так, что все относительно.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Буде прямий переліт Буковель-Гудаурі

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты
а ще він 1+1 купив!

ога, вместе с Сити(100 лямчиков закинул + ТЕТ)...

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты
Буде прямий переліт Буковель-Гудаурі

из ада в рай? ((%

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты
вот бы ему еще грузинские авиалинии купить и скидосы на трансфер бордерам делать !!!

У него и так Днеправиа есть, так что, ждем открытия новых рейсов в Тбилиси

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

14 млн???? як так???? я думаю тільки той готель на 122 номери дорожче буде!!!!!!

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Прежде чем поднимать темы трехлетней давности, стоит ознакомиться с текущим состоянием вопроса.

На данный момент у Коломойского там, собственно, только отель Марко Поло (и то, если не ошибаюсь, не 100% его).

А власти Грузии тоже хитрые: сперва продали курорт, а потом увидели, что его нормально развивают, взяли и отобрали обратно.

А вообще, во всей этой кухне должен Грабли разбираться, вот он придет и расскажет что там к чему.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты
А вообще, во всей этой кухне должен Грабли разбираться, вот он придет и расскажет что там к чему.

хе-хе ) я не вхожий в групу "Приват" і звіти Коломойського не читаю.

Ситуація станом на сезон 2011/2012 була такою: рік тому (приблизно навесні) курорт перейшов в управління до мерії м. Тбілісі. Керуючим директором став віце-мер (Гія Якийсьтамідзе) - його інтерв'ю я нещодавно бачив в одному з укр.таблоїдів. Чи було розмито частку "Привата" під час цього - я не в курсі. Знаю точно, що українців у менеджменті готелю і курорту не було 100%. Якщо і був хтось - то робив він це або з Тбілісі, або сидячи в Києві безпосередньо. Коломойському в результаті належало за різними даними чи то 15%, чи то 25%. І вклав їх він справді тільки в "Гудаурі Скі РЕсорт" - така була назва керуючої структури до весни 2011 року.

Крайнього сезону їй повернули давню і споконвічну назву "Марко Поло", вбахали туди порядка 15 мільйонів убієнних єнотів: оновили готель (дизайн проектували голандці), збудували нову дорогу New Gudauri, яка через тунель пірнає під трасою №1 і тягнеться до підніжжя г. Чрділі (це знчно покращило вигрібання з лайтового беккантрі, весь час від старту до поверненння на трасу займає 35 хв.). А також збудували гондольну канатку іменуєму "яйця" - постачальник, проектувальник і підрядник фірма "РОМА".

Головним менеджером став серб Юріца, саме йому належить промо-ролик нового Гудаурі за участі української радіо-діджейки Даii Денс:

Також за ті бабки оновили форму рятувальників, закупили техніки - зокрема снігові гармати, яких у крайньому сезоні на схилі було аж 2 (!!!), хоча обіцяють що буде 76. Крім усього, на курорті збудували 2 бебі-ліфта, навчальний бугель і тюбінг, а також дит.спортмайданчик.

Адміністративно Гудаурі теж змінилось. Раніше курорт був ніби по середині між селами Гудаурі і Кумлісцихе. Зараз табличка Гудаурі змістилась на 5 км нижче, тобто курорт територіально "прописали" в Гудаурі. А нова дорога і будівльні комплекси біля гондоли, що зводяться повним ходом, отримали назву "New Gudauri".

От такі вареники. Так що вкладайте гроші в Грузинське - є сенс! Ларі за останній рік укріпився і якщо того року курс був 1,86 за бакс, то тепер це 1,64. Так що вйо! Однокімнатна квартира в Гудаурі продається за 17000 баксів )

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты
Буде прямий переліт Буковель-Гудаурі

Да не, будет ходить маршрутка "Богдан"

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

ця діжейка на моїй дошці катається!!! к_мон, це ж россінйол імперіал!!! (нарешті моя дошка стала знаменита xD

....попа в неї тож нічо так

блін, а збирала Лера народ в гудаурі, певно треба було всьо таки їхати......

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

дівчині ріспект, бо того дня була хоч і сонячна, але морозяна й вітряна погода. я якраз виходив з 2-ї черги канатки, коли її вивели з будиночка спасів в бікіні і одній куртці поверх нього. я не поїхав за нею лише тому, що на морозі ослабли болти кріплення - довелось затягувати :cray:

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти

  • Последние посетители   0 пользователей онлайн

    Ни одного зарегистрированного пользователя не просматривает данную страницу

×