Перейти к содержанию
ScrOOge

Встановлення кріплень Flow :)

Рекомендуемые сообщения

Знаю що на форумі, є багато райдерів які бакланять їх, ну і також ті що хвалять. Недавно купив собі кріплення цієї кантори(до того катав 1 сезон на дешевих пластикових кріпленнях які йшли в комплекті), ось такі

plus.gifFlow NXT AT 2010
Flow_Binding_NXT_AT.jpg

погугливши прочитав як їх правильно встановлювати. Встановив і тут же виникло питання а "чи правильно я їх встановив? :-[ ", така фігня коли вставляю черевик і закриваю хайбек, сам тросик не є натягнутий як струна. Власне мене цікавить як має бути правильно сам трос має бути натягнутий як струна чи може бути трохи послаблений?

2. І якщо він буде послаблений чим це грозить при катанні(погана керованість?)?

3. Наскільки має виступати приблизно носок і п'ятка черевика з кріплень?

4. Яка частина черевик має більше виступати п'ятка чи носок?

5. Чи реально взагалі в кріпленнях Flow досягнути таке ж міцне з'єднання черевика з кріпленями як в класичних кріпленнях?

P.S. Буду вдячний за лінк з інформацією як правильно встановлювати кріплення цієї фірми.

Изменено пользователем ScrOOge

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты
3. Наскільки має виступати приблизно носок і п'ятка черевика з кріплень?

4. Яка частина черевик має більше виступати п'ятка чи носок?

2-3см считай нормально и желательно как то равномерно :popcorn:

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты
Встановив і тут же виникло питання а "чи правильно я їх встановив? :-[ ", така фігня коли вставляю черевик і закриваю хайбек, сам тросик не є натягнутий як струна. Власне мене цікавить як має бути правильно сам трос має бути натягнутий як струна чи може бути трохи послаблений?

Тросик обязательно должен быть натянут, а иначе не будет зафиксирован ботинок! Защелка должна закрываться с небольшим усилием одной рукой, но трос должен быть натянут!

2. І якщо він буде послаблений чим це грозить при катанні(погана керованість?)?

Ботинок не будет зафиксирован, если трос не натянут значит хайбэк не придавил крепления к стрепам.

3. Наскільки має виступати приблизно носок і п'ятка черевика з кріплень?

Тут все стандартно, желательно чтоб не более +2.5 см, но если уж выходит больше, то как минимум надо постараться настроить креп таким образом чтоб эти расстояния были одинаковые как с носка так и с пятки.

4. Яка частина черевик має більше виступати п'ятка чи носок?

5. Чи реально взагалі в кріпленнях Flow досягнути таке ж міцне з'єднання черевика з кріпленями як в класичних кріпленнях?

Да, при условии что ботинок подходит под крепы, у тебя правильный размер и крепления настроены под ботинок.

P.S. Буду вдячний за лінк з інформацією як правильно встановлювати кріплення цієї фірми.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты
Палучі, фашист, гранату !

http://www.realbiker.ru/snow/flow.shtml

власне цю статтю читав, і по ній ставив кріплення. Але от як зробити так щоб

Тросик обязательно должен быть натянут, а иначе не будет зафиксирован ботинок! Защелка должна закрываться с небольшим усилием одной рукой, но трос должен быть натянут!
не знаю :( на правій нозі ніби все гуд, трос натянутий(не так як струна але натянутий), а от на лівій нозі не виходить :cray: Може хтось підкажить як власне саме правильно натягнути той трос? Може стрепи більше затягнути?

VOOrDOOluck, Spitfire дякую за підказки

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты
вот это видел?

відео на ютубі бачив(це власне від самої кантори Flow) але на відео власне не показують як "натянути" той трос, чи яким він має бути :( тому поставив це питання до власників кріплень від Flow

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Коліщатко на защіпці підкрути

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Интереса ради попробую вечером как-то накрутить крепы так, чтоб трос не был натянут... Я не знаю как так можно накрутить, честно) А по факту - ВОВК дельный совет дал, мож ты реально оставил базовую позицию на защелке.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Там ще на базі знизу можна переставляти трос, але вродє то на Н-серії. На вищих моделях там по іншому. У сестри на М9 відразу натягнутий трос

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Не, не тока на Н, на моих тоже, можно. Но чтоб их переставить из одной позиции в другую надо гайки отбойным молотком выбивать) Я когда крутил все настройки для общего образования то так и не осилил переставить.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Так Quattro ж, здається, Н-серія? Я викруткою вибивав гайки...

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Мда? Я думал это SE... Быдло я необразованное)

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

SE - то фрістайловий варіант. "Век живи - век учись"... ;)

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Фристайловый вариант Н серии?

Таки да, гугл меня спас)

Изменено пользователем Wortherax

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти

  • Последние посетители   0 пользователей онлайн

    Ни одного зарегистрированного пользователя не просматривает данную страницу

×