Перейти к содержанию
lushyn

Ftwo Allin або Volkl Dash 13/14. Що порадите?

Рекомендуемые сообщения

Привіт Усім бордерам.

Виникло у мене важке питання у виборі бюджетного борду. 

Чому бюджетного? Тому що грошей шкода поки на нормальний борд. Поки вивчу все що бажаю, вбю поточний.

Так от, є можливість вибору між цими двома бордами.... Ftwo Allin 07/08 випуску чи більш новий але значно менш відомий бренд Volkl Dash. 14/15 випуску 

Про Другий інфи є купу, про перший нуль. ніде нічого. Тільки одне за нього знаю, те що досить жорсткий, але і себе не назву уже чайником. Досвід катань маю. Чорних трас не боюся на БУковелі. Стрибки уже теж виходять. 

Імпонує більше мені перший, але чи зможу я тримати на ньому дуги нормально і керувати на вкатаних трасах. не хочеться падати щораз як буду робити маневр.

Або ж може підскажете.... такі фірми як Raven, APO, Santa Cruz, USD....з них щось може бути нормальним? є можливість взяти щось із них. але бажання немає. бо наслухався купу негативу по ці фірми.

Буду вдячним а допомогу. Чекаю ваших коментарів.

ПС: кріплення DRAKE DTM уже маю в нявності. 

бюджет около 3000грн.

Изменено пользователем lushyn

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты
1 час назад, lushyn сказал:

Чому бюджетного? Тому що грошей шкода поки на нормальний борд. Поки вивчу все що бажаю, вбю поточний.

Лучше возьми сразу нормальное, а не дрова. А то, как раз,  жалеть будешь, что взял "это". Volki и SantaCruz нормальные доски, другое дрова или не слышал. 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Из указанных вариантов голосую за Volkl Dash, т.к. имел возможность тестануть данную доску и она показалась мне не плохим вариантом для старта, но стоит сказать, что скорость она держит на посредственно.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Так если ты уже не чайник, может стоит взять нормальную доску на вырост. Если ты не будешь гоцать с утра довечера по перилам и камням, доска тебе прослужит сезона 3 - 4. После, наверное, просто надоест. 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты
9 часов назад, patlaty сказал:

Так если ты уже не чайник, может стоит взять нормальную доску на вырост. Если ты не будешь гоцать с утра довечера по перилам и камням, доска тебе прослужит сезона 3 - 4. После, наверное, просто надоест. 

.що б ти рекомендував в такому випадку?

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты
13 часа назад, neonua сказал:

Лучше возьми сразу нормальное, а не дрова. А то, как раз,  жалеть будешь, что взял "это". Volki и SantaCruz нормальные доски, другое дрова или не слышал. 

.можливо тоді поможеш у виборі якоюсь порадою на рахунок дошки?

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

я б не сказав шо  Volkl маловідома фірма, вони з ftwo імхо на одному рівні, це гарні австрійсько-німецькі фірми які просто не заморачуються рекламою та розкруткою бренда, обирай той який більше підходить по характеристикам тобі. АРО також досить хороші дошки, якшо не помиляюсь АРО і Volkl продають деякі магазини у Києві, можеш прийти подивиться погннути. 

Raven, USD  взагалі не рекомендую, це рівень спортмастера і базару як на мене,

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

У товарища такой же Volkl, более старого года. Она больше для фристайла, довольно пружинистая и легкая. Мне разгонятся до большой скорости на ней было как то стремновато, но подрыгивает высоко (по крайней мере в сравнении с моими AM/freeride досками). Ещё она достаточно хрупкая, немного расслоилась от не оч сильного удара об дерево (без проблем заклеили)

Ftwo: не уверен, но вроде это одна из тех универсальных досок из австрии, которые без деревянного сердечника. В те годы какой то завод клепал под несколькими брендами для сетевых магазов. Если да, то довольно тяжелая, но прочная.

Лучше бери более нового сезона, проще будет продать когда надоест. По поводу навырост, это дело на любителя. Через 2-3 сезона все равно захочешь другую доску, эта просто надоест. Только тогда будешь уже сам знать что тебе нужно

  • Годнота 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты
7 часов назад, Kayaba сказал:

У товарища такой же Volkl, более старого года. Она больше для фристайла, довольно пружинистая и легкая. Мне разгонятся до большой скорости на ней было как то стремновато, но подрыгивает высоко (по крайней мере в сравнении с моими AM/freeride досками). Ещё она достаточно хрупкая, немного расслоилась от не оч сильного удара об дерево (без проблем заклеили)

Ftwo: не уверен, но вроде это одна из тех универсальных досок из австрии, которые без деревянного сердечника. В те годы какой то завод клепал под несколькими брендами для сетевых магазов. Если да, то довольно тяжелая, но прочная.

Лучше бери более нового сезона, проще будет продать когда надоест. По поводу навырост, это дело на любителя. Через 2-3 сезона все равно захочешь другую доску, эта просто надоест. Только тогда будешь уже сам знать что тебе нужно

Так мав її в руках, я про Ftwo. дійсно важка і не така гнучка. Повністю нова. Правда віддає від неї старістю. я б брав її бо чомусь завжди схиляюся до того що колись робили дійсно класні дошки в порівнянні з теперішніми. не говорю про надмірно високі ціни від 300 і вище, за таку ціну дошку можна класну взяти. Тут лише один нюанс, може важка буде в керуванні, зважачи на її жорсткість. і тоді тупо пролечу з вибором. ось що стрімає. завтра треба уже остаточно оприділитися. уже немає куди далі тянути) Дякую за відповідь.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

BTW, раньше у Dash была шершавая поверхность между крепов, удобно ставить ногу на бугеле/спуске с креселки.

Управлять Ftwo будет точно труднее, за счет веса а не жесткости. Они не очень кардинально отличаются по жесткости

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Отже, вже ж таки був купив я сноубордик F2.

важкий, класний, немає дерева, швидкий до смерті, лижники відпочивають позаду.

Класно катати, кращих поки в ногах не було. Дякую всім за поради. І зрозумів що старий вік не означає хреновий борд. Робили виходить на славу ті сноуборди колись в далекому 2008, і я дуже радий що він дочекався мене)

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти

  • Последние посетители   0 пользователей онлайн

    Ни одного зарегистрированного пользователя не просматривает данную страницу

×