Перейти к содержанию

serhioo

Сноубордист
 • Публикаций

  31
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

-2 Плохой

Информация о serhioo

 • Звание
  Утюг

Информация

 • Пол
  Мужчина
 • Город
  Київ
 • Интересы
  різні
 • Стиль катания
  нетвереза білочка
 • Сколько лет катаешься
  2

Посетители профиля

1438 просмотров профиля
 1. Власний досвід. Якщо добиратись не з аеропорту Тбілісі, а з центрального вокзалу, найкращим, для мене, варіантом є домовлятись з приватниками. Там постійно чергують приватні мінібуси які дублюють маршрути автобусів/маршруток. Принцип їх роботи - вони розраховані на 5-6 осіб, ходять і збирають бажаючих, як тільки бус заповнюється, відправляються по маршруту. Треба знайти такого водія, який їде в напрямку Степанцмінди, домовляєтесь що ви вийдете в Гудаурі (він його проїздить) і все. Головне, не треба забувати торгуватись)
 2. serhioo

  Своё аматорское видео

  Повністю солідарний. Але як орієнтир, з похибкою і т.д. т.п. це може підійти, на мою думку. Тому у відео я не "констатував факт якогось "рекорду" швидкості", а самокритично розмістив скріни. І розмістив посилання на форумі, тому що тільки тут є люди які критично та помірковано можуть оцінити що до чого.
 3. serhioo

  Измерить Свою Скорость

  Я на 100% погоджуюсь що це не є остаточною і найточнішою цифрою. Я про те що орієнтовні орієнтири, звісно що з похибкою, можна отримати таким примітивним способом. Навіть якщо це не було 110-120 км/год, при швидкості в 20-30 км/год трекер не буде показувати багато разів підряд швидкість за 100 км/год. Це просто для прикладу та орієнтиру. Істину видасть тільки, грубо кажучи, сертифікований радар дорожньої поліції))
 4. serhioo

  Своё аматорское видео

  Так, так) можна зробити біль цільний запис заїзду. А стосовно gps, на жаль ми не маємо більш точних способів заміру швидкості (ну вже окрім професійних радарів звісно))) Можу додати у виправдання що за тиждень каталки (10-17.02.18) навіть на gps було зафіксовано більше 10 разів швидкість вище 100 км/год. Тобто gps є стабільно неточним способом виміру швидкості?
 5. serhioo

  Своё аматорское видео

  Та я розумію)) Просто зйомки проводилися з 6 камер, через ці склейки відео розбивається. І в середині відео там одночасно відображається один і той самий епізод заїзду тільки з різних ракурсів що також розтягує і руйнує структуру відео (але на цьому наполягав сам сноубордист). Звісно є відео з GoPro та окремі статичні записи, але тоді весь трек складно змонтувати динамічно. По-факту відео заїзду триває 19-20 секунд, а через побажання головного героя його довелось розтягнути)
 6. serhioo

  Измерить Свою Скорость

  В продовження давно забутої теми. Радився з різного роду спеціалістами, так загалом їх думка зводиться до того що трекери (навіть на телефонах) здатні фіксувати доволі точно швидкість. А стосовно відео, ось що вдалось самому зняти на відео, а особливо моноподом, самостійно свій спуск неможливо. Сила опору вітру та потреба у відповідній стійці це просто унеможливлює. Ось як виглядає насправді висока швидкість:
 7. serhioo

  Буковель

  Все стабільно. Багато криги. Траси або вкатані, або дуже сильно вкатані. Дуже багато горбів снігових. Частину чорних трас не ратрачать, а зробили фрірайдовими. Черги на підйомниках адекватні, місцями 20 хв стоїш, місцями взагалі не чекаєш.
 8. Давно ніхто не писав про дорогу(мабуть всі в дикому захваті від неї)). Вчора приїхали в Буковель, а саме Ворохту на авто. Маршрут: Київ - Львів - Івано-Франківськ - Ворохта. Неймовірно, але якщо порівнювати з минулими роками, то дорога просто неймовірна. Єдині нарікання які є: по трасі на Львів все більше й більше починають зявлятись вирви, але їх покищо не багато; на маршруті від Львова до Франківська є 2 короткі відрізки з дуже розбитою дорогою; від Франківська до Надвірної все стабільно погано, вирв немає але сама дорога це різнокольорове полотно з латок різної якості та давності; від Надвірної до Буковелі дорога просто ідеальна, окрім 2-х чи 3-х не довгих ділянок де ще не замінили покриття. Загалом враження дуже хороше, особливо у порівнянні з тим якою дорога була 2-3 роки тому.
 9. Доброї години дня. Інфа для аматорів таких як я. Буду катати в Буковелі в проміжоку з суботи 10 лютого по суботу 17 лютого. Якщо шукаєте компанію/напарників...пишіть, зкооперуємось.
 10. День добрий. Після невдалого падіння на руку маю перелом голівки променевої кістки з незначним зміщенням. От 3 тижні був бандаж, тепер почався процес відновлення. У кого були схожі травми, є поради по відновленню/лікуванню? Які наслідки пілся такої травми?
 11. Маршрут (якщо з доповненнями) непоганий. Якби був мульт, я б з радістю.
 12. На минувші вихідні їздили бусом по такому маршруту. Гугл сказав що це 698 км і 9 год 17 хв. Ми без довгих зупинок подолали відстань за трохи менше ніж 9 годин, і вийшло десь 680 км. Стосовно стану доріг, складно щось сказати (хороше), чим ближче ми були до цілі, тим гіршими ставали дороги (якщо це можна називати дорогами). Власним авто я б однозначно не поїхав.
×