Перейти к содержанию
Chelavek

Сноупарк в Горбово, Чернівці

Рекомендуемые сообщения

не було там столу навіть на 15... але при хорошій амплатуді можна і на 20 єбанути

якщо горбово приведуть в катабельний стан відпишіться тут!

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Сьогодні привели всі джиб фігури в бойовий стан. Вночі мають сніжити схил. Падає природній сніг, до того ж досить рясно.

Було величезне здивування, коли ми приїхали в Горбово, а гора снігу під бігейром стоїть як ні в чому не бувало, враховуючи те, що 2 тижні був плюс, причому один тиждень температура трималась біля 10 градусів. Такщо часу на відновлення парку багато не треба буде.

Якщо цієї ночі насніжать сильно, то окрім основної гірки завтра нам відратрачать парк і відновимо фігури, якщо ні, то тоді після завтрашньої ночі будемо цим всім там займатись.

Ще напишу.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

чудові новини)

хтось буде на тижні їхати?

питання: а можна буде в сноупару катати не беручи абонемент на підйомник?

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Ми будем на тижні їхати, якщо буде все гут - в середу, якщо буде місце в машині дам знати.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты
питання: а можна буде в сноупару катати не беручи абонемент на підйомник?

неа, вхід на територію спуску тільки по абонементам, а там далі роби шо хочеш, хоч піднімайся на підйомнику, хоч ходи пішки

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты
неа, вхід на територію спуску тільки по абонементам, а там далі роби шо хочеш, хоч піднімайся на підйомнику, хоч ходи пішки

доречі краще так ніж відкритий парк як на буковелі куди заїжають всякі рагулі. ну а після того як в парку на буці без шолома кататись заборонили то взагалі бажання туди їздити в мене відпало повністю.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты
ну а після того як в парку на буці без шолома кататись заборонили
это с каких пор? и кто за этим следит?

сорри за оффтоп

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты
это с каких пор? и кто за этим следит?

сорри за оффтоп

з пьятниці. бугельщик не пускає в парк без шлема або виганяє тих хто заїхав з траси. повісили табличку що нізя. при спробі пояснити що в парку травми частіше зазнають копчик і коліна отримав відповідь - всі питання то Пеле (директор лижної школи), я виконую свою роботу

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты
з пьятниці. бугельщик не пускає в парк без шлема або виганяє тих хто заїхав з траси. повісили табличку що нізя. при спробі пояснити що в парку травми частіше зазнають копчик і коліна отримав відповідь - всі питання то Пеле (директор лижної школи), я виконую свою роботу
понятно. спасибо за инфу

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты
з пьятниці. бугельщик не пускає в парк без шлема або виганяє тих хто заїхав з траси. повісили табличку що нізя. при спробі пояснити що в парку травми частіше зазнають копчик і коліна отримав відповідь - всі питання то Пеле (директор лижної школи), я виконую свою роботу

був цієї суботи в парку дійсно висить попередження що без шолому будуть не пускати...але бачив аборигенів без шолома що спокійно гоцали на тумбах...

так що у нас як завжди правила є кому встановлювати,слідкувати за дотриманням - нема.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты
SK_Azot

а в вівторок не вийде?

Нажаль ні, ми сьогодні з Буки приїхали помяті трохи, треба відійти. Так що середа або четвер. я ще напишу коли точно

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

напевно тоді на мене не розраховуйте, заочна сесія шоб її(

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Ситуація так:

З неділі на понеділок накидали сніжку, але -5 не позволив багато насипати, тому ще цієї ночі будуть снужити, щоб утворився добрячий сніговий покрив, і тоді вже його розкатувати ратраком. Тому сьогодні не їхали нічого робити. Завтра скоріш за все вже нас запросять відновлювати парк. Надіюсь за день впораємось. Ще відпишу.

Цього року сноупарк ще не відділений від основного схилу, тому впринципі на фігури заїжджати можуть усі бажаючі (в тому числі звичайні катальники). Парк цього сезону працює в тестовому режимі - директор хоче оцінити його привабливість для бордерів і лижників, і відповідно цікавість для нього з фінансової точки зору. Якщо попит буде, відповідно до настпного сезону він дає велике фінансування для повноцінного сноупарку з великою кількістю фігур високої якості. І скоріш всього весною переконаю рити схил, щоб підігнати ландшафт під максимально зручне розташування фігур.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты
І скоріш всього весною переконаю рити схил, щоб підігнати ландшафт під максимально зручне розташування фігур.

крассавчік!!! треба брати ініціативу в свої руки бо без інтузіазму простих смертних нічого не буде. треба тут створити тему про нашу Бого Сноу Плазу) думаю цікавий буде досвід для людей

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты
Нажаль ні, ми сьогодні з Буки приїхали помяті трохи, треба відійти. Так що середа або четвер. я ще напишу коли точно

давайте зберемось в середу всі там!

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

може хтось має якийсь вмісткий транспорт...тай гуртом поїхали б)))

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Насніжили дофегіща снігу, сьогодні вночі будуть його розрівнювати. Завтра зранку їдемо відновлювати парк, такщо до вечірнього катання має все бути готовим.

Ну і думаю, що за пару днів підкорегуємо можливі помилки при встановленні і вже на вихідні будемо чекати гостей з інших міст. :br:

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Зашибісь, завтра десь о 18.30-19.00 буде 5 тіл на прокачаній четвьорці)

Изменено пользователем Sk_Azot

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Завтра має бути багато народу, тільки шкода мене не буде ввечері. Ну нічо, на вихідних побачимось.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

зустрінемся там :dance: має бути потужне відео ревью))

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

ага,залишилося тільки знайти бас трансфер)))

...Junker,shenan and Buxx будуть на заряженій тойоті десь в 20,00)))

Изменено пользователем shenan

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Щойно приїхали з Горбово, все дуже дуже ЖИРНО! Окрема подяка хлопцям що мутили кікери фігури та бігейри, все на висоті. Отримав сьогодні за вечір більше задоволення чим за весь понеділок на Буковелі. В двух словах: освітлення норма, ціни дійсно круті, 30 грн вечірнє катання з 18 до 22.00 по ідеї, но ми катали десь до 22.30-23.00. Поки що стоять 3 фігури, один маленький кікер на початку траси та 2 зашибенних бігейра, один більший дргий менший, зробив пару фот, дуже хотів пофоткати все, але так захопились катанням що просто не встигли. Короче все супер, ще раз дуже великий респект хлопцям що це все мутили, я думаю вони додадуть сюди фотки покращі моїх.

Мій перший Корявий фронт...ще пахати і пахати...

Изменено пользователем Sk_Azot

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти

  • Последние посетители   0 пользователей онлайн

    Ни одного зарегистрированного пользователя не просматривает данную страницу

×