Перейти к содержанию
Chelavek

Сноупарк в Горбово, Чернівці

Рекомендуемые сообщения

нужно вычислить его IP!

Автор из Черновцов.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Вот и нету интриги, хахха! :-D

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Новина прикольна, судячи по слухам які ходять по місту - 99% що це Горбово (+-20 км від Чернівців)

Изменено пользователем Sk_Azot

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты
Новина прикольна, судячи по слухам які ходять по місту - 99% що це Горбово (+-20 км від Чернівців)

блин))) ниче так!

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

спалили автора....

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Отже так.

Завершилась підготовка перших фігур.

Найбільше безумовно можуть радіти жителі саме ЧЕРНІВЦІВ! До того ж сноупарк буде всього в 15 хв їзди від міста, а саме в г/к ГОРБОВО!

Можу сказати, що умови розміщення сноупарку саме в цьому комплексі мабуть покищо найкращі в Україні:

- ОКРЕМИЙ бугельний витяг (300м) для сноупарку. Без черг на загальний підйомник.

- Штучне осніження.

- Нічне катання до 22.00.

- Катання за наявності хоча б однієї людини. Завжди запустять підйомник.

- 15 хв. від міста. Повчився/попрацював - поїхав покатався. )

- Адекватний директор гірськолижного комплексу.) Можу сказати, що покищо єдиний в Україні, хто за власний рахунок і під особистим контролем займається будівництвом сноупарку!!!

- Адекватні чернівецькі пацанчики, які роблять сноупарк і все ж таки намагаються розвивати сноубординг і ньюскул в Україні! )

Значить завтра (в п'ятницю) будемо розгрібати навалені кучі снігу, нагрібати його під фігури і під два трампліни.

Покищо готові: флет-рейл 5,5м, флет-даун-рейл 7м. Підсихає фарба на флет-боксі 5м.

Будемо нагрібати роллер 4м і 10м.

Ввечері плануємо це все остаточно протестувати. Тому попередня інформація: в суботу можливе неофіційне відкриття сноупарку. Ще остаточно напишу в п'ятницю ввечері.

На рахунок вартості. Сноупарк платний! Ціна та ж сама, що і на звичайне катання: орієнтовно денний абонемент 50грн/будні, 70грн/вихідні (також треба буде купити пластиковий абонемент (40грн), який надалі лишається у власника і наступні рази просто поповнюється).

Як на мене, ця ціна за комфортні умови катання, постійний догляд за парком і його розвиток є зовсім невеликою.

Сноупарк поступово буде наповнюватись новими фігурами, пізніше зроблю опитування, які фігури на вашу думку було б цікаво поставити.

Ну і злим язикам відразу скажу, що не важливо скільки ти напостив на цьому форумі, а важливо, що ти дійсно зробив для сноубрдинга і ньюскула. Піс.

До зв'язку!

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

аааафигеть круть

имхо считаю что цена вполне адекватна и это правильно. как видем пример водяников - шара приводит к тому что все кому не лень в виде местных аборигенов лезут на трампы и в итоге все в пустую по сути

по поводу новых фигур советую почитать тему с похожим опросом и может самим уже понять что реально а что нет.

PS как говорится киев большое село это ппц какой то :cray:

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

блеать ждите в воскресенье

ухуххуху

таких приятных новостей не слышал с момента начала каникул

надеюсь мои надежды не обламаютса как часто бывает

Изменено пользователем Foxig

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

то Chelavek

выложите фотки парка

пикаса у меня забанена

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Зашибісь, на вихідних буду за містом, але в неділю ввечері повернусь, якщо буду ще на ногах стояти - поїду вечерком заціню ваш парк. До якої години він буде працювати в неділю? Будем не раніше 19-20.

В честь відкриття, може замутите безплатне катання в неділю)))

P.S. Новина обалденна

Изменено пользователем Sk_Azot

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

2 Человек

можеш обьяснить откуда и на чем можна добраться до горбово?

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Значить сьогодні ще доробляємо парк. Завтра в неділю вже можна приїжджати.

Працюватиме до 22.00.

Дістатись можна з Гравітону на маршрутках, які їдуть в сторону Герци. Розклад їхнього руху не знаю, тому якщо їхати на вечірнє катання, то раджу спочатку дізнатись коли назад їде остання маршрутка.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

В абонемент входит работа бугеля?, т.е. выходит он анлим при входе в парк?

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты
В абонемент входит работа бугеля?, т.е. выходит он анлим при входе в парк?

Да, входить. За 50 грн (у будні) і 70 (у вихідні) ти входиш на територію спуску і катаєшся на підйомнику з 10-00 до 22-00. Вхід-вихід через турнікет з карточкою, такщо без питань можна кучу раз входити і виходити.

Пару фоток з сьогоднішнього вечірнього катання. Фото зроблені на яблофон, тому якість не дуже.

Покишо стоїть пряма і кінкова перилки і два роллери.

Завтра після обіду будемо далі обкатувати, правда погодка не радує.((

Изменено пользователем Chelavek

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Протасов, ты? о0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

кинковая охиренная .... нам бы такую на пя .....

эх...... хД

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

блин. . .

а на пя все видимо положили х.й. конец сезона а все еще нет ничего толкового. даже толстую перилу не могут поставить. . .

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Кто будет ехать среди недели? может встретимся и вместе поедим, а то я не представляю как туда добраться

Изменено пользователем Foxig

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Шановні Чернівці!

напишіть як з ЖД вокзала бюджетно Добратися до Горбово?

і розклад всіх маршруток. і дешевог опоселення!

чекайте гостей!!!

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Із з/д вокзалу спочатку треба доїхати на Гравітон (житловий район Чернівців). Туда їде маршрутка №34 (здається 1,5грн). Виходите з вокзалу, переходите дорогу, сідаєте на цю маршрутку і їдете до кінцевої. Біля кінцевої зупинки стоять маршрутки на Герцу (один з райцентрів Чернів. обл.). Їздять кожні півгодини. Сідаєте і кажете, що до лижного парку Горбово. Їхати туди 15-20 хв (16км). Вартість походу 3-4грн. Головне запитати коли назад остання маршрутка їде. Орієнтовно десь 17.30 - 18.00, але краще уточнити.

На рахунок поселення. Є багато готелів, можете глянути на ціни в цих: Київ(в центрі), Буковина, Черемош, Турист(дешево і сердито :) ). Але краще зняти квартиру або в центрі або на Гравітоні (від 160грн). Оголошення легко можна знайти в газеті "Від і До".

З погодою у нас зараз трохи лажа. +10 Сніжок топиться ((. В самій лінії парку снігу ще багато, але під підйомником мало, тому хз як у будні дні буде працювати підйомник...

Сьогодні їдемо на 16 годину. Узнаю як на наступний тиждень будуть працювати і напишу.

Якщо якісь є питання, то пишіть мені в ЛС, щось підкажу, чимось допоможу. Стусуємось, покатаємо.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Знаю о Горбово не понаслышке... Учился там катать.

Горка 350м. Два бугеля (тарелочки), один мультилифт и сноутюб.

Отличный туалет, пару кафешок.

Был там 8-го марта 2010. В обед звонил, сказали что работают, приехал вечером всё выключено.

К моему огромному удивлению, для меня включили подъемник весь свет и ратрак запустили на половину склона. Для меня одного!!! Так я и катал сам почти целый вечер.

О сноупарке идут разговоры давно. И вижу, что лед тронулся...........это радует.

Но когда был мороз и снег они не шевелились, а вот теперь когда прогноз +13, строим парк.

Чисто по-молдавски… (ребята без обид).

Знаю, что советовать могут все, но все же дам совет.

Осуществите ещё один план вашей горки.

ПРОДЛИТЕ трассу на 1200м. и «Солнечная долина» закроется. А ещё не мешало бы ёлочки высадить по краю. Ветер сдувает весь снег с трассы и остается только лед.

Горбову привет!!! Будет мороз приедем!!!

П.С.: Ребята! Те, кто собирается ехать на Горбово. Вам полезный совет от меня: В мобилках выберите режим поиска оператора РУЧНОЙ а не автоматический. До Румынии 10-15 км. Будете в роуминге принимать звонки по 12 грн. и звонить тоже. Кому не понятно о чем я пишите в ЛС.

Удачи.

http://bukovina.biz.ua/rub_detail.php?id=940

post-5502-1296992787_thumb.jpg

Изменено пользователем jsm

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти

  • Последние посетители   0 пользователей онлайн

    Ни одного зарегистрированного пользователя не просматривает данную страницу

×