Перейти к содержанию
esh

друзі сноубордисти потрібна допога

Рекомендуемые сообщения

Я, Епов Вася, катаю тривалий час , сноуборд для мене став невідємною частиною мого життя, навіть більше, без нього я зачахну, тому вирішив звернутись до Вас за допомогою, так як я отримав неприємну травму яка недає мені можливості поповнити ряди сноубордистів в цьому сезоні, якщо не зроблю операцію.

Історія така.

Декілька років тому пригаючи на трампіку сильно убрався, травмував спину і коліно, але так як травма спини була серйозніша на коліно якось і не звернув увагу . Коли трохи підлічився коліно при катані побалювало, але після дня відпочинку знову міг катати. Цього літа думав закачаю коліно (прокатав на веліку і намагався регулярно присідати) біль невелика була, але не критично і не хотів вірити що потрібно буде хірургічне втручання. І тут на Аматор Степчаїлд контест здавалось відкатав нормально коліно не сильно турбувало, але на наступний день навіть не міг стати на ногу, біль була нестерпна. Зрозумів що треба звертатись до лікаря, зробивши МРТ виявили розрив заднього рогу меніска та розрив передньої хрестоподібної звязки((

Походивши по лікарям до Вовка , Ригана і Сергієнка всі підтвердили потрібно робити операцію. Правда можна зробити лише оперецію по видалиню меніска, так як хрестоподібна звязка надірвана, але не критично вона ще тримає коліно і покищо можна зачекати і не лізти до неї.

Вартість операції озвучили таку:

Риган 8-9 тис.

Сергієнко 7,5 тис.

Вовк 3-3,5тис.

Вирішив оперуватись у Вовка хоч сума відносно не велики, але всетаки самому зібрати таку суму зараз не можу. Тому якщо хтось допоможе буду дуже вдячний. Реабілітація займе до 2-х місяців так що можливо ще зможу покатати в цьому сезоні)

реквізити :банк приват 4149 4377 0273 7519

Епов Микола Володимирович

Всім піс і хай береже вас Бог.

post-5036-1320687040_thumb.jpg

post-5036-1320688127_thumb.jpg

Изменено пользователем esh

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

на днях скину тебе !!!

выздоравливай давай!!!

единственное что смущает, так это от чего зависит цена о_О

такое колебание цен за одну и туже операцию, как то слишком велико .....

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Епов, дуже класний пацан!

прорвемся!

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Чувак, тримайся! Сама збираю бабло на операцію на xрестоподібній зв'язці і задньому розі меніску.. але постараюся xоч троxи допомогти!

Ти не один такий, на жаль, але ми всі вигребемся з цього всього і будем роздавати гімна на снігу))

Бажаю найшвидшого видужання! Все буде добре ;)

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

мож еще чуток подождать чтобы еще кому помощь сразу закинуть :popcorn:

эх ребята...

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Поправляйся Чем смогу тем помогу !

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты
на днях скину тебе !!!

выздоравливай давай!!!

единственное что смущает, так это от чего зависит цена о_О

такое колебание цен за одну и туже операцию, как то слишком велико .....

На рахунок ціни сам трохи не зрозумів, доприкладу Риган він ціну безпосередньо сам не озвучує так як його справа лише оперувати і він не фін- економ відділ, він пише заключення і направляє в бухгалтерію і там вже по прейскуранту оголошують ціну, тому з ним невдалось обсудити вартість операції. Вовк, як він сказав, в них сама операція безкоштовна оплата лише матеріалів і медикаментів ну і благодійний внесок. Сергієнка зловив в коридорі, коли він вже йшов додому, і він лише назвав вартість такої операції.

А взагалі по методиці операції ніхто з них чогось конкретного не говорив, сказали що операція на меніску в рази простіша ніж на хрестоподібній звязці.

Чувак, тримайся! Сама збираю бабло на операцію на xрестоподібній зв'язці і задньому розі меніску.. але постараюся xоч троxи допомогти!

Ти не один такий, на жаль, але ми всі вигребемся з цього всього і будем роздавати гімна на снігу))

Бажаю найшвидшого видужання! Все буде добре ;)

Маріна, дякую за підтримку, я доречі слідкую за твоє темою, для себе підкреслив багато інформації, дуже інформативно описала свою проблему. І ще здається, я тебе вчора бачив у Рігана, ти сильно шкутильгаєш, дуже шкода тебе( Тобі не слід мені допомагати, так як твоя проблема набагато суттєвіша. Бажаю тобі пошвидше пройти це випробування і повноціно відновитись і продовжити розривати схили.

ДЯКУЮ Всім за Підтримку)

Изменено пользователем esh

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты
Декілька років тому пригаючи на трампіку сильно убрався, травмував спину і коліно, але так як травма спини була серйозніша на коліно якось і не звернув увагу .

не по теме, но по событию. вопрос (скорее для тех, кто верит в жизнь после травм и каталку без защиты) - защита была в тот момент?

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты
не по теме, но по событию. вопрос (скорее для тех, кто верит в жизнь после травм и каталку без защиты) - защита была в тот момент?

проблема с коленом например как в этом случае получиться может не только при падениях , но и при вывихе, а защита такая как наколенники, не спасает от вывихов.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

вставлю свои 5 копеек

заработать проблемы связок или мениска в принципе можно и при прямом ударе в колено, но это маловероятно. НО! при прямом ударе в колено можно заработать даже более неприятные травмы - трещину или перелом коленной чашечки (или как её именуют - надколенника) и другие. Поэтому в такиx случаяx жесткий наколенник может быть полезен. Это я так, личные раздумия по теме, никакиx призывов "носите защиту обязательно". каждый думает за себя)

О спине ждём ответа от топикстатера.

Маріна, дякую за підтримку, я доречі слідкую за твоє темою, для себе підкреслив багато інформації, дуже інформативно описала свою проблему. І ще здається, я тебе вчора бачив у Рігана, ти сильно шкутильгаєш, дуже шкода тебе( Тобі не слід мені допомагати, так як твоя проблема набагато суттєвіша. Бажаю тобі пошвидше пройти це випробування і повноціно відновитись і продовжити розривати схили.

Так, то була я, мабуть) Xоджу на фізіотерапевтичні процедури для зняття набряку, больовиx відчуттів і відновлення пошкоджениx м'якиx тканин..

Зовсім скоро і до операції вже зовсім не буду шкутильгати, а потім все заново..

Дякую за теплі слова! Обов'язково пройду крізь це все і видужаю))

Тобі теж бажаю чим швидше викарабкатися з цієї неприємності і забути про неї раз і назавжди ;)

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты
О спине ждём ответа от топикстатера.

спасибо за свои 5 коп. :10x:

а спина еще даст свое :negative:

проблема с коленом например как в этом случае получиться может не только при падениях

вопрос не только в колене но и по спине.

а ситуация когда ты в защите и не начинаешь выкручиваться "чтобы выжить" а падаешь в защищенные места, уверенн многое меняет.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

по коліну

я був без наколіника, але як сказав Асфіксія був вивих, коліно просто вивернулось так, що звичайний наколіник в даному випадку і не допоміг би.

по спині

впав не на спину, а просто приземлив на плоскач з великої висоти і був компресійний перелом так що тут захист теж би не допоміг,

3 тижні пролежав в корсеті через три місяці ще навіть встиг покатати на весні

зараз катаю в захисті майже всіх частин тіла і доречі майже ніякого дискомфорту не відчуваю, зато дуже приємно коли ловиш кант на трубі падаєш на коліно і майже ніякої болі . Був дуже дурний коли ігнорував захист, від багатьох травм можна себе позбавити.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

на какое число намечена операция?

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Чувак я даже не знаю, Вовк впринципі готовивий робити на другий день як я скажу, що готовий, тому це залежить тільки від фінансів . взагаліто планую чим пошвидше, думаю що в найблищі два тижні.

Дякую що цікавишся) Чесно в такі моменти потрібна підтримка, це не соплі, просто коли ти чекаєш сезон 9 місяців і перед самим початком все накривається стає трохи не пособі.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Выздоравливай,старина и не падай духом!

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

кто шарит как закачать поясницу? недавно сделал МРТ, так две межпозвоночные грыжи... (L4-L5, L5-S1)

хирург. вмешательство пока не требуеться, но сказали массаж делать хоть каждый день, + физкультура. качать и еще раз качать. поделитесь лечебными упражнениями кто шарит...

невр-лог дал там пару брошур "тренировка мышц спины", но там чисто разминочные... не серьезные...

PS: Чел выздоравливай!! буду в банке - кину чёнить!

Изменено пользователем CoCuCbKa

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Для розвитку м'язів спини потрібно робити: розгинання спини на блоці, станова тяга, "good morning" (варіант станової тяги із штангою на плечах)

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

вважаю станову тягу на міжпозвоночні грижі якось недуже,)) скоріше з власною вагою вправи для початку потрібні!

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

ну врач сказала что тяжелого не поднимать ваще!

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты
ну врач сказала что тяжелого не поднимать ваще!

Сосиска, відомо, що одна з найкращих профілактик для спини це басейн, так що походи в басейн і я думаю ти за місяць-два повинен відчути покращення. Я після травми так і зробив.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты
качать и еще раз качать. поделитесь лечебными упражнениями кто шарит...

скорее всего надо начинать с легких реалибитационных упражнений и плавно переходить на закачку от легких к тяжелым.

см. упражнения в висе или на наклонной доске. вис - обратный выгиб. доска (пол) - отрыв ног лежа на животе. если на полу можно и отрыв верхней части, чередовать с ногами.

не странно, на закачку именно спины никто внимания как обычно не уделяет.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Укрепление позвоночника и икр

treniruysya-s-mens-health-3-shaga-k-tvoe

Землемер

Начальная позиция как для отжиманий. Прошагай из этой позиции ногами в сторону рук, пока растяжка не станет уж очень неприятной. Ноги держи ровно, а руками «прошагай» вперед, пока снова не окажешься в положении для отжиманий. Повтори 5-10 раз.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти

  • Последние посетители   0 пользователей онлайн

    Ни одного зарегистрированного пользователя не просматривает данную страницу

×